Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

NGP vs 3DS


Blooman

Recommended Posts

V této diskuzi bych se vás chtěl zeptat.. na tyto věci

1) V čem se liší Ngp od Psp (technická stránka.. né grafika atd.)

2) V čem bude NGP lepší jak 3DS ...

Ptám se jako člověk co má jak psp tak nds lite..

A podle mého mají hry na nds horší grafiku.. ale lepší příběh jak hry na psp..

Děkuji všem.. Rozhoduji se jestli si teď koupit 3DS nebo počkat na NGP

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

NGP bude mít 2 joysticky, dotykovou obrazovku a dotykovou plochu (dotyková plocha vzádu), rychlejší wi-fi připojení, možnost 3G internetu, změna zesilování a zeslabování (přesunuto na hranu NGP). Hry nebudou na UMD discích ale na nějakých speciálních kartách. Nebude hranaté ale zakulacené. Bude zabudována kamerka vepředu i vzadu. To je jenom výčet těch vylepšení. Jinak je toho mnohem víc. :)

PS: Koukni se na nějaký gameplaye. Mně osobně se hroně líbí tento:

. A to především ta hra s tou kuličkou, kde se dotýkáš zadní dotykové plochy a hýbeš s kuličkou. :D

Edit: Já bejt tebou, jdu do NGP. Osobně mám PSP 3004 a hrál jsem i na Nintendu. A když jsem se koukal na ty videa a tak, víc mě uchvátilo to NGP. Já do něj jen tak mimochodem půjdu taky. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ja by som zas urcite isiel do 3DS.Mal som NDS Lite a teraz mam PSP.Na NDS ma hry bavili dlho ale na PSP mozno 10 hier zo 100 som dohral ostatne som dohral mozno do polky.A ked tak pozeram na tieto 2 zariadenia tak je vidno ze Nintendu ide o zabavu a Sony zas len o vykon cize si myslim ze to dopadne tak ako NDS vs. PSP.Ale to je len cisto moj nazor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

NGP by mělo vyjít někdy na podzim. Jeho cena se má prej pohybovat kolem 5-6 tisíc.

EDIT: Podle mě na něm neprodělá. Hry budou na kartách a tím pádem to bude normálně dostupné jako UMD disky. Například na PSP GO prodělali neuvěřitelně, protože jste potřebovali kartu na stažené hry, internetový bankovnictví atd atd co normální člověk asi nemá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

NGP by mělo vyjít někdy na podzim. Jeho cena se má prej pohybovat kolem 5-6 tisíc.

EDIT: Podle mě na něm neprodělá. Hry budou na kartách a tím pádem to bude normálně dostupné jako UMD disky. Například na PSP GO prodělali neuvěřitelně, protože jste potřebovali kartu na stažené hry, internetový bankovnictví atd atd co normální člověk asi nemá.

Tak to se pěkně pleteš protože kartu na stažený hry na PSP GO samozřejmě nepotřebuješ, vždyť tam máš interní paměť 16GB to ti nestačí? Internetový bankovnictví taky nepotřebuješ, stačí mít obyčejnou kreditku, kterou si myslím má v dnešní době skoro každej a kdyby už ji neměl, tak se dali koupit v obchodech Sony dobíjecí kupóny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to se pěkně pleteš protože kartu na stažený hry na PSP GO samozřejmě nepotřebuješ, vždyť tam máš interní paměť 16GB to ti nestačí? Internetový bankovnictví taky nepotřebuješ, stačí mít obyčejnou kreditku, kterou si myslím má v dnešní době skoro každej a kdyby už ji neměl, tak se dali koupit v obchodech Sony dobíjecí kupóny.

No,počkej.....když si člověk koupí 10 her,tak už tam nemá místo...+ videa,hudba,obrázky....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A co ostatní PSP? Tam spíš je paměťovka nutnost pokud si tam chceš dát MP3, videa a obrázky a potažmo i ISO/CSO hry kdežto na GO paměťovku nemusíš mít. A těch 16 GB je podle mě dostačujících, tak tam nebudeš mít deset her ale třeba jen 5 copak všechny ty hry hraješ? Tak si je koupím a stáhnout si je tam mohu kdykoliv a místo třeba 15 videí si jich tam dám 8 a na MP3 dobře poslouží mobil, já GO mám a paměť mi bohatě stačí, taky jsem si chtěl kupovat paměťovku, ale pak jsem si řekl na co tam toho mít tolik, když si ty hry mohu kdykoliv přetáhnout z PC (stáhnout z PSN), to samé videa tak si to v PC zkomprimuju nechám to na disku a vždy když nějaký film nebo několik dílů seriálu odkoukám tak si tam přetáhnu z PC nové.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No 16gb na hry přijde opravdu málo a to mluvím z vlastní zkušenosti protože má hry ehmehmpučenýehm a 16gb je málo zvlášť když za ně platíš a prostě některý vymazat nechceš a vyjde nějaká nová pecka a ty jí chceš a vyhodíš jen tak např. 700,- co si dal za hru kterou si vymazal.......toť vše hádka může začít...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Hru kterou uz nehrajes muzes klidne smazat a pak kdykoliv znova zadarmo stahnout :-) Me osobne se libi obe konzole , 3DS jsem hral Raymana 3D a je to velmi dobra hra :)

NGP jsem v ruce zatim nedrzel , takze tam se neda moc co hodnotit , ale z videi a obrazku vypada super , ale jestli ho sony bude podporovat jako psp myslim si ze brzy pujde ke dnu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ooo, tak to pardon. =D Podlě mě je GO Takovej s**t že to nemá cenu rozepisovat. SONY na něm neuvěřitelně krachlo. A i kdyby tma byla ta interní paměť, tak pro ěm je ejdnodušší si zajít do ochodu a koupit si hru, než to stahovat,platit přes mámy kartu apod. :D

EDIT: No já si ty hry stahuju ale dřív sem si kupoval. =D Ale vy víte jak to myslím ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já se nebudu hádat, každý má prostě svoje oblíbené favority, ale pro mě je Go nejlepší PSP (a to jsem měl postupně u sebe všechny modely PSP a dokonce ještě teď mám v šuplíku uložené PSP 2004 i s několika UMD, které jsem k němu od kámoše dostal a ač bych ho mohl používat tak radši používám GO) a to hlavně kvůli svému displeji kterej je ze všech nejjasnější nejostřejší a nejbarevnější a kvůli jeho nejmenší váze a velikosti. A pro mě je tedy daleko jednodušší a pohodlnější to zaplatit přes kartu i za cenu že bych to musel platit přes rodiče a mít tu hru hned než chodit do obchodu a kupovat ji tam, nehledě na to, že je pro mě daleko praktičtější mít na tom uložišti 10 her a nosit s sebou jen PSP, než u sebe nosit jak PSP tak i obal třeba s 10ti UMDčkama a navíc je ta UMD mechanika pro mě moc hlučná a tudíž se PSP nedá hrát v noci když v pokoji spí ségra a ještě navíc je nahrávání z UMD daleko pomalejší jak z toho interního uložíšte.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já se nebudu hádat, každý má prostě svoje oblíbené favority, ale pro mě je Go nejlepší PSP (a to jsem měl postupně u sebe všechny modely PSP a dokonce ještě teď mám v šuplíku uložené PSP 2004 i s několika UMD, které jsem k němu od kámoše dostal a ač bych ho mohl používat tak radši používám GO) a to hlavně kvůli svému displeji kterej je ze všech nejjasnější nejostřejší a nejbarevnější a kvůli jeho nejmenší váze a velikosti. A pro mě je tedy daleko jednodušší a pohodlnější to zaplatit přes kartu i za cenu že bych to musel platit přes rodiče a mít tu hru hned než chodit do obchodu a kupovat ji tam, nehledě na to, že je pro mě daleko praktičtější mít na tom uložišti 10 her a nosit s sebou jen PSP, než u sebe nosit jak PSP tak i obal třeba s 10ti UMDčkama a navíc je ta UMD mechanika pro mě moc hlučná a tudíž se PSP nedá hrát v noci když v pokoji spí ségra a ještě navíc je nahrávání z UMD daleko pomalejší jak z toho interního uložíšte.

nejlepší je mít flashlý psp :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu