Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Zaklínač 2


ccinkyda

Recommended Posts

  • Odpovědi 257
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

dokelu a na ps3 zase nic.to mne tak sere.

Nějak jsem si to nemohl odpustit :D

1270856360001.th.jpg

Ale ne, je to na houby, rozhodně bych nechtěl o tuhle hru přijít a jsem nadšenej, že to ohlásili na xbox. PS3 prostě pořád trpí na svou "zázračnou" architekturou. Přecejenom Xbox a PC jsou hodně podobný, ale na PS3 by museli nabrat zvlášť programátory a to se nemusí vyplatit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Skvela zprava, to abych pres prazdniny zahral prvniho zaklinace abych byl pripraveny

Jednička neni špatná, ale je celkem o ničem...ta dvojka má už alespon pořádný příběh, hraju ji na PC...ani ten druhý díl nijak extra nezapadá do prvního dílu, jen tam občas řeknou nějaký názvy měst atd (např Wizyma) co se objevily v jedničce jinak nic významnýho

pokud nebude CZ tak ja se postaram o to aby bylo v CZ. Texty jsou takze nevidim problem Jelikoz me ta hra taky zajima tak urcite to nejak uplacam

A nejde třeba nějakym způsobem vytáhnou vždycky ty CZ texty z verzí na PC a vložit to do XBOXových her? určitě by to ušetřilo čas a mohlo by být spousty her na XBOX s titulkama

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ja bych se moc neradoval jsem zvedavej jak to na tom Xboxu bude vypadat...uz jen to video nebylo nic moc....DIKY bohu za to ze ta hra byla jen na PC delana a az pak bude ne nejakou tu hraci budku...jinak by to zase dopadlo jako Crysis 2....

Já jsem na to taky dost zvědavý, nečekam u toho že by to mělo mít nějakou super grafiku, jako u všech těch nových her na xbox...prostě podle PC jsou ty hry už viditelně znát v grafice

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem na to taky dost zvědavý, nečekam u toho že by to mělo mít nějakou super grafiku, jako u všech těch nových her na xbox...prostě podle PC jsou ty hry už viditelně znát v grafice

jo ted uz celkem dost....urcite to pujde...ale ne jak na PC...a zrovna u tyhle hry jde celkem dost o grafickou stranku(i kdyz pribeh je tam jeden z nejlepsich) ale ta hra vypada na PC(kdyz je dost silny)proste nadherne :) ale zase aspon ze to na tu bednu bude :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Tak tady je prvni ukazka z hrani na Xbox 360 a musim rict ze i pres nizkou kvalitu zaznamu atd....je hra...celkem des :D textury vypadaj jak na PC na low....coz by ani nevadilo...ale jakmile ke konci vyjde ven....tak je to des...je videt ze to Xbox proste nedava...seka se to a to celkem dost...postava sebou divne skube(zname lagy pri hrani na low pc) a jo ma pravdu...na PC to na Low textury vypada i pekne...ale az pri HD rozliseni :D no pokud to nevyladej....bude to bida :/

http://www.gametrailers.com/video/e3-2011-the-witcher/716267

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To chce lepší kvalitu videa, z tohodle toho moc nepoznáš protože je to zrovna ten útěk z vězení a tam je skoro všude tma...a to video vypadá jak kdyby ho někdo nahrával na mobil nebo co

no nepoznas...ale ksichty pri dialogu a tezky lagy pri hrani venku poznas :/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Četl jsem ze pry cd projekt chce pry z xboxu dostat maximum a ze se budou snazit aby to vypadalo aspon jak na stredni na pC...

jo chtit muze :D ale vypada to bude asi jako na low na PC bych rekl :/ plus nejaky detaily atd na vetsi...a nejaky rozliseni...no uvidime...byl bych celkem rad kdyby to vypadalo hezky...a slo to...je to super hra :) a cim vic takovej na Xbox/PS3 tim lip :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Četl jsem ze pry cd projekt chce pry z xboxu dostat maximum a ze se budou snazit aby to vypadalo aspon jak na stredni na pC...

V tom případě xbox vybouchne :D Tyhle ty staré krabice jsou holt slabé...:D

To, že bude Zaklínač 2 na konzole, se dalo čekat...stačí se podívat na prodejnost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • 5 months later...

The-Witcher2-Assassins-of-Kings-Enhanced-Edition_2012_01-26-12_004.jpg

Když se zdálo, že se Xbox 360 hráči dočkají na konci minulého roku hry Zaklínač 2: Vrahové králů, byla odložena. Naštěstí dneska vývojáři ze studia CD Projekt RED oznámili finální datum vydání, které zní 17. dubna. V tento den se konečně i konzolisté dočkají skvělého fantasy akčního RPGčka s Geraltem v hlavní roli, které je vytvořeno podle knižní ságy polského spisovatele Andrzeje Sapkowskiho. Zaklínač 2: Vrahové králů vyjde ve speciální prodloužené edici, která bude kromě původní hry obsahovat i spoustu novinek, jako je lepší kamera, lepší zaměřovací systém a samozřejmě ovládání uzpůsobené potřebám ovladače Xboxu 360. Vývojáři navíc slibují, že Zaklínač 2: Vrahové králů bude nejhezčí Xbox 360 hrou, jaká byla na této konzoli vydána. Kromě těch změn nabídne hra i 33 minut nových filmečků, 4 hodiny nového gameplaye, 2 nová dobrodružství, nové postavy a lokace.

Zaklínač 2: Vrahové králů vyjde na Xbox 360 s českými titulky na 2DVD. V balení bude ještě soundtrack, Questbook, manuál a mapa světa - link . To vše za standardní cenu!

K dispozici bude i speciální Dark Edice, která bude obsahovat kromě výše vypsaného obsahu i další zajímavé bonusy, jako nálepky, dokument o tvorbě hry nebo medailon - link . Cena pro český trh ještě není potvrzena.

V novince najdete trailer na Xbox 360 verzi. Více informací najdete na oficiální stránce - link .

Trailer:

http://www.gametrailers.com/video/exclusive-console-release/726180

Zdroj: Konzolista.cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu