Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Zaklínač 2


ccinkyda

Recommended Posts

  • Odpovědi 257
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

No verze swag ma jisty chybky,hlavne filmovy sekvence nejak blbnou.Myslim si ze 17.4 tu ceska verze bude...Jinak witcher je mnohem lepsi nez jakykoliv rpg ,je to naprosto jina hra,lepsi nez nedodelany skyrim i kdyz jsem ho miloval.V zaklinaci proste tim pribehem naprosto zijete.Konecne to nekdo dokazal,pokud hra roku tak jedine zaklinac.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

proto všechno hraju jen origoš hry, abych si ušetřil tyhle procedury:-)

Jenomže u drtivé většiny origo her nejsou ani cz tit. možné! Zrovna jako u ME3, za kterou jsem strašně rád a kdybych nebyl "pirát" nikdy bych si tuhle skvělou hru v cz nezahrál..

to gunzie: Vážně je zaklínač 2 tak skvělej? Tak ted se těšim ještě víc!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zaklínač je podle mě hra, kterou se vyplatí koupit i jako originál. Je to hodně kvalitní RPG a přístup autorů je super. I když to je věc, která je vidět spíš na PC. Prodat hru a pak dodávat bonusy zdarma se moc dneska nenosí.

Češtinu naštěstí řešit nemusím, spíš naopak, dost mě naštve hra, která se klidně naisnatluje v šeštině, aniž by dala možnost volby. Přeci jen, pokud je člověk zvyklý pročítat zahraniční weby o hře (a těch bývá obvykle víc, než českých), změna názvů, skillů, apod., dost často spíš mate. Ale je jasné, že ne každý má možnost užít si hru v angličtině, to je fakt.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

heh, ok... chapem ta... aj ked keby takto uvazovali vsetci tak nielen ze su neni ziadne homemade CZ, ziadne hry na stiahnutie, vynajdeny RGH, flash atd by som mohol pokracovat...

ale ok ... ja si tiez pockam, snad niekto z cz to ripne...

jakubgaluszka - z polska to asi nikto neripne, kedze verzia SWAG obsahuje polsku lokalizaciu (podla info) akze ak tak tak len cech/slovak...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu