Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Kabel na TV - PSP Slim


ramalamadingdong

Otázka

15 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Tu by som rád pre tých čo uvažujú o kúpe PSP SLIM & LITE zhromazďoval praktické skúsenosti a postrehy z jej používania a rozdiely madzi novou a starou PSP.

- takže mam farbu piano black a farba aj štruktúra skutočne vysokým leskom pripomínajú piáno

- nova PSP je citeľne ľahšia a displej sa mi zdá krajší väčší svetlejší

- nemám ani jeden death pixel alebo som zatiaľ žiaden nespozoroval :p

- repráčiky sú subjektívne slabšie ako na starom PSP

- FW mám 3.6

- zadná strana je celá lesklá a rovná a preto si myslím, že sa bude škriabať a špiniť, je na nej vidno každý otlačok prstu, radosť pre forenzných detektívov...:)

- UMD dvierka sa neotvárajú posuvným tlačítkom ale iba sa odkryjú nechtom. je to naozaj divné a zdá sa mi to také, že sa to zničí

- UMD nemá koľajničky do ktorých ho zasuniete ale iba ho položíte na otvorené dvierka a tak zatvorite

- krytka MSPD sa otvára tažšie, je tvrdšia a zdá sa mi nesympatickejšia ako na starej, je strieborná a je ako keby súčasťou toho strieborného pásiku okolo psp

- analóg mi ide citeľne tažšie, možno sa vybehá

- baterka má 1200mAh/staré psp ma 1800mAh

ČÍTAJ UPOZORNENIE POD OBRÁZKAMI!!!!

- v baleni nie je nič iba, návod, psp, baterka, nabíjačka, manuály

- nabíjačka je kompatibilné so starsou

- nová PSP mi pasuje do Logitech Play Gear Pocket. To ma veľmi potešilo, zostal iba priestor nad PSP /nová PSP je o dosť užšia/ ale keď tam dáte akurát nejakú handričku ktorá bude nevyhnutná tak je to ok a svoje puzdro budete môcť ďalej použivať. Nedostanete sa akurát pri zavretej PSP k systémovému konektoru.

- celkovo mi hmotnosťou pripadá nová PSP luxusnejšia aj displejom ale stará mi pripadá, že oveľa viac vydrží, táto nová sa rozpadne po prvom páde

- na ľavej strane mi chýba posuvné tlačítko na zapnutie wlan

- toto tak potrebné tlačítko je teraz na hornej strane ale viac naľavo na tej hrane kde sa na starej PSP otvárala UMD mechanika v podstate je na mieste kde je na starej psp infra port

- na novej psp infra nie je a nechyba

- nové PSP nepasuje ani do jedného z mojich music standov, jednak kvôli posunutiu systémového konektora viac vľavo a nabíjanie v stojane mi nefunguje lebo nové PSP nemá dve plôšky pod konektorom nabijania. Nova PSP má skutočne iba nabíjací konektor a tieto dve plôšky ktoré využívali niektoré music standy na kontaktné nabíjanie /môj music stand jeden nabíja plôškami a druhý nabíja klasickým konektorom/ na novej PSP chýbajú.

EDIT

na nove PSP existuju 4 druhy video out kablov:

1 /// AV kabel

3 koncovky cinch

žlta = video

biela = L audio

červená = R audio

rgbyg7.jpg

2 /// Kabel S-video s pridavným Audio OUT cinch

svideozx3.jpg

3 /// tento je na prepojenie s crt alebo lcd monitorom

rgain3.jpg

4 /// komponentný AV kábel

5 koncoviek cinch

zelena = Y

modra = Pb/Cb

červená = Pr/Cr

biela = L audio

červená = R audio

yuvbv9.jpg

- ďaľším pre mňa veeľmi pozitívnym poznatkom je v internetovom prehliadači lepšia podpora certifikátov a rovnako sme sa dočkali lepšieho kódovania stránok, nie jr to dokonalé ani žiaden kamenický nečakajme ale je to o 50 percent lepšie

UPOZORNENIE !!!!

- Baterky nie sú kompatibilné !!!!

- Baterku zo starého PSP dáte do nového ale nenasadíte kryt, nakoľko Vám bude baterka trčať. Stará baterka je oveľa hrubšia a trčí z nového PSP, rovnako baterka nie je uchytená a hrozí jej vypadnutie z nového PSP.

- Ešte horšie je však, že novú baterku z nového PSP do starého dáte ale prepadne sa Vám dovnútra, lebo nová baterka je o dosť užšia a v šachte na starú baterku lieta a nie vždy má kontakt a tým pádom je hranie starej PSP s použitím novej baterky takmer vylúčené. :(

EDIT:

Hmotnosť

Čo sa týka hmotnosti, nové PSP je fajn. Už týždeň hrávam iba nové a keď teraz chytím staré PSP zdá sa mi neuveriteľne ťažké...Slimku si dokonca v pohode zavesím na krk a ani neviem, že ju mám.

Hrúbkať

Hrúbka mi tiež nevadí, nemám pocit, že ho zlomím. Vo vrecku ju skoro necítiť.

Nosenie

Slimku nosím v starom puzdre z prvej PSP v tom mäkom.

Niekedy aj na krku. Kúpil som si SONY šnúrku na fotoaparáty Sony ALFA.

dsc07995tq1.jpg

Baterka a výdrž

Od nedele som SLIMKU nenabíjal.... hrávam sa asi pol hodinku denne, asi viete kde :) a večer tak hodinku až dve NET pri telke.

Podľa mňa veľmi dobrý výsledok.

Využívanie

Internet používam momentálne iba na PSP lebo sa mi nechce držať v rukách ťažký NB ani ľahšie ale predsa ťažké UMPC a dokonca ani ťažkú staršiu PSP. :)

Ale je to naozaj o zvyku, kým som nemal SLIM, nevadila mi hmotnosť

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu