Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Downgrade z 6.60/6.39 na 6.20 (i 09g) Update 6.10.2012


Martin2412

Recommended Posts

Tak nám konečně vyšel downgrader z firmwaru 6.38 (6.35, 6.31, 6.39) nyní nově i z 6.60 na 6.20 (6.35). A navíc je již určen pro všechny moduly základních desek (01g - 09g). Novinka: Nyní jdou downgradovat PSP se všemi moduly na firmware 6.20.

Download

http://lolhax.org/davee/psp/chronoswitch/version_5.rar

Pokyny

1) a Odtud si stáhnout oficiální firmware 6.20

Pro PSP GO:

http://www.multiupload.nl/S4FRXQLURE

Pro ostatní PSP

http://www.multiupload.nl/KVK57RQB0L

2) V PSP/GAME vytvořit složku UPDATE a překopírovat do ní soubor updatu EBOOT.PPB

3) Do PSP/GAME překopírovat stažený downgrader a v PSP ho spustit

4) Postupovat stejně jako při normálním updatu, to znamená mít nabitou baterku alespoň na 78%, a několikrát potvrdit update.

5) Nakonec až naskočí BSOD tak stačí zmáčknou kolečko, PSP se restartuje a voila máte firmware 6.20 (6.35)

Jaká PSP downgrader podporuje?

Downgrader funguje na všech modelech PSP (a nově i na všech základních deskách), to znamená na 100x, 200x, 300x a Go

Z jakých firmwarů jde downgradovat na ofw 6.20?

S tímto downgraderem můžete downgradovat z firmwaru 6.60, 6.39, 6.38, 6.35 a 6.31

Podporuje downgrader všechny typy základních desek?

Ano downgrader podporuje všechny typy základních desek, se všemi moduly, a všechny jdou downgradovat na firmware 6.20, pouze modul 07g, který je ale hodně vzácný a moc se nevykytuje není moc kompatibilní, takže s ním mohou být problémy. Pokud máte modul 09g, tak je šance, že vaše PSP půjde downgradovat 50% , každopádně vám nehrozí žádné nebezpečí pokud to zkusíte.

Co když si nejsem jistý jaký modul základní desky mám?

Pokud si nejste jistí jakou desku máte, tak si stáhněte tuto aplikaci: http://www.mediafire.com/?fprm2cw5bhce7l7 , rozbalte ji a dejte do PSP/GAME, potom jí v PSP spusťte (je podepsaná, takže jde na jakémkoliv OFW) a dole budete mít napsáno PSP Module: This PSP's module is: 0xg

Upraveno uživatelem Martin2412
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aktualizace 24.5. : Poupraveny informace + přidán link na nový downgrader se kterým jde downgradovat z ofw 6.38, 6.35 a 6.31 a nově i nejnovější desky s modulem do 09g

Další aktualizace 24.5. :Ani ne 24 hodin po vydání ofw 6.39 byl vydaný downgrader pro tento fw. Tak jsem aktualizoval celý tutoriál

Aktualizace 30.4. : Vyměněn odkaz na novější verzi dovngraderu - Změny: V této verzi bylo opravené pár chyb jako například nemožnost Downgradu na 6.35 pokuď máte desku 5G a níž. (Díky taxikovi za tip i za Link)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam tuto verziu vsetok postup dodrzim ale po zadani X a naslednom verifing CSA updater vypise SCE updater failed. Poradi niekto?

Dakujem!

Na wololo fóru jsem našel odpověď a přeložil ji snad ti to pomůže:

Vypadá to, jako by eboot Updateru byl špatný. Stáhněte ho znovu!

Důvody proč se zobrazilo "Checksum MD5 Mismatch"

nejpravděpodobněji jste

- jste stáhli špatný soubor firmwaru

nebo

- pojmenovali soubor firmwaru špatně

nebo

- vložili eboot firmwaru do špatné složky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

první spustit update nebo ten downgrader

No samozřejmě, že ten downgrader, k čemu myslíš, že ten downgrader asi je, kdyby šel spustit ten update samostatně, tak by nebylo toho downgraderu potřeba, ten ti vlastně povolí spustit "update" (downgrade) z vyššího firmwaru na nižší, což normálně nejde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Funguje úžasně.Měl jsem FW 6.37 a dlouho jsem žil na kupovaných hrách nebo na ISO2EBOOT předělávkách,ale konečně návod,co mi umožní hrát stažený ISO/CSO hry.Prvně jsem aktualizoval na 6.39 a potom downgradoval na 6.20.Mám desku 4G a psp 3004.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
Udělal jsem všechno podle návodu ale jakmile zapnu downgrader nabehne program objevi se please wait a pak se PSP vypne. Desku mám 4g kdo ví čím to je poradte prosim. Dekuju

Vyřešeno....zapomněl jsem z karty smazat pluiginy a HBL.......všechno už šlape ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čau, nikde sem ten problém nenašel tak bych chtěl někoho ochotného ppožádat o radu...

Mam desku 0.4g Nahodil sem downgrade pak vytvoril /game/update a kdyz zapnu downgrade tam mi to hodi MD mistmach? Nevíte co s tím?

JO a ještě se chci zeptat k čemu je tam ta složka SRC v tom packu s tim downgradem?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu