Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Flek na LCD


jura555

Recommended Posts

Zdravím, po pádu iPhone 2g se mi oběvil na status baru velkej flek, (cca 1cm) přes který není nic vidět. Jde přes něj vidět jen pokud na něj praží přímé slunce. Když je telefonu zima tak flek roste klidně i o 3cm, pak v teple to zase jde na původní tvar. Chci se zeptat jestli někdo nevíte čím to je,myslel jsem že to jsou vypadlé krystaly, ale kdyby to byly vypadlé krystaly tak by se to nepohybovalo tak nevím teda, možná se nějak přilepila nebo odlepila vrstva nějaká a působením teploty a zimy se to roztahuje a zmenšuje. Oběvilo se to v místě kde na display působí tlak, je tam bublina mezi LCD a digitizérem a tlačí to na to, bylo to místo takové světlejší. Když je display zhasnutý tak místo fleku je černé a okolo zažloutlé. Flek je každým dnem větší.

Máte někdo s podobnou záležitostí zkušenost? Dá se to řešit i jinak než koupě nového LDC?

Děkuju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jedině novej LCD,taky se mi to stalo ne mém mobilu,takový černý flek,ikdyž jsem sundal kryt,tak to tam bylo,nechtěl jsem do něj vrážet peníze,ještě mám jeden,vyřešil jsem to tak,že jsem ho roztlačil přes cely displej,a ted mám po celem displeji takové malinke fleky,aspo'n můžu hrát playmana ;),ale ty tam máš sklo,tak to neroztlačíš

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu