Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

FORMULA ONE 2006


Guest Anonymous

Recommended Posts

Grafika teda neni nejlepsi, ruku na srdce, zvlast pohled z5 se mi moc nelibi. Jinak hra je rozlehla - na zacatku si vyberete jmeno, nick, zemi (kde je CR? :D ) oblicej (21 moznosti a hura, je tam cernoch! i zenska tam je) a helmu (42 moznosti). Potom date Race a tady je fura moznosti - Quick race, Time Trial, Grand Prix Weekend, World Championat a Carrer. Krom Carrer si vyberete jezdce a staj (nejde samo kombinovat), v Carrer jezdite za sebe. Pred zacatkem z hlavnich 3 modu si nastavite hafo moznosti jako Race options a Difficulty (neni jenom Easy/Medium/Hard, tam je tuna nastavovani vseho mozneho). Ja jsem zacal Grand Prix, a tam amte dve moznosti, jet rovnou nebo s rozsahlym treninkem, dejtre si samo trenink. V nem se muzete koukat jak probiha samotny trenink a pak dojde k ROZSAHLEMU nastavovani a zkouseni vseho mozneho a nemozneho. Tam sem ted zustal rptoze je to tak rozsahly ze se z toho jen tak nevyhrabu a navic do toho nejsem tolik zasvedcen

Potom můžeš tyhle svoje "první krůčky s F1 06" poslepovat a my to vydáme jako čtenářskou recenzi :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
Guest Anonymous
Hele lidi mate v ty hre multiplayer :?: :?:
kde by se tam asi vzal?
Popis :

Už podruhé od uvedení F1 na PSP se máte možnost předvést v nejrychlejších vozech světa, kdekoli a kdykoli se vám zachce. Přichází totiž vylepšená přenosná verze hry F1, pyšnící se jako jediná oficiální licencí, originálními tratěmi, piloty a monoposty, a co je nejdůležitější, reálnou statistikou a tabulkami. Na hráče čekají nové možnosti, jako například propojení PSP a PlayStation 2 verze, ale také vylepšený fyzikální model, nové komentáře a samozřejmě on-line multiplayer. Nová sezóna je tu a hostesky už čekají jen na vás, takže si nasaďte přilby a naládujte svoje PSPčka touto vysokooktanovou potravou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Anonymous

Vsude je totiz uvedenej multiplayer ale ja ho tam nemam a pride mi to dost divny. A navic mam dole vedle ratingu 3+ takovou zlutou tecku na obale a nevim co to znamena... Tak jak, mate ho tam...?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Primátor-Tak jsem to F1 2006 pořádně rozjel.Začal jsem celou sezónu za Alonsa.Od pátku jedu Bahrain.Po dvou dnech jsem celkem spokojen s nastavením vozu.Dnes jsem v kvalifikaci.Zatím nejlepší čas kola 1:36:839.Nějakých 6 sekund méně než zbytek světa.Ještě nějaké rezervy tam budou.A co ty?Jak jsi daleko?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Anonymous

No já hraju 2 sezonu v karieře a jinak jenom sezonu sem ješte nehral s nastavením vozu si hraju (jhodne) a taky nechapu ten MP rikali že bude moc se hrat online i s hračema z ps2 a ono nic

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Anonymous
no tak dnes sem dojel po 1. zavod na plnej počet kol hurá jel sem v kuse 1 hod a neco malo přes 15 min

Coze???? Kecy!!! Hodinu??

Pokud jedeš podle reality a absolvuješ vše-trénink(pořádné nastavení vozu),kvalifikace a závod ,tak je to i mnohem víc.Přes hodinu jen závod je minimum.Nesmíš mít samozřejmě nastaven závod na 10 kol ,ale pěkně vše jak ve skutečnosti.Je to na dlouho. :wink:

Tak jestli umite čist tak stese dočetli že sem konečne dojel zavod zavod ne trenink a kvalifikaci
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

F1 06 je to docela podarena hra, hlavne moznost kariery je hodne zajmava ,takze to hned tak cloveka neomrzi. Grafika je pravda trosku slabsi, ale co do hratelnosti je to celkem dobre.Ale chybimi tam jeste par veci (zavadeci kolo, safetycar atd.).Koho bavi formule a zavodeni tomu se tyto formule budou libit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
Staženo, nahráno, spuštěno, 10 minut testováno, vypnuto, smazáno..tahle hra mi rozhodně nepřipadá zábavnější než je stříhání chloupků v nose..ze všech testovaných her je tohle zatím ten nejnudnejší výtvor co jsem měl tu možnost na psp vyzkoušet bez ohledu na žánr..

tohle je ale můj názor, který se může trochu lišit od verzí profesionálních závodníků nebo jejich fanoušků a uctívače formulí ukájející se nad plakátem Schumachera

Jen by mně zajímalo kolik času z těch 10 minut jsi nastavoval auto.A 10 minut není testování hry!!!

Když jsem zkoušel já ,tak 40 minut jsem ho jen nastavoval a testoval.Je to velká alchymie a koho to baví ten musí být nad míru spokojen.Po správném nastavení ,lze vymáčknout až o 10 vteřin lepší časy než ostatní.Což je ve světě F1 asi hodina!Mám asi 20 stránkový sešit s nastavením na různé tratě.Je to super hra a doporučuju.

Souhlasim.Ja nastavuju auto cely cas ktery je k dispozici.nesouhlasim s nazorem ze se z toho stane stereotyp.kdo ma rad zavodni hry a F1 nemel by tuto hru rozhodne vynechat.Je skvela
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 10 months later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu