Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Windows


twill

Recommended Posts

Custe chci se zeptat, kamoš ma "nový" komp a ma tam window 2000 a chce tam dat hard na kterem je xp...musí se na ten "nový" nainstalovat xp aby to jelo?...a ještě když to nainstaluju je tam nejaký formát jakože ten starý to smaže a nový naistaluje?...a po instalaci asi budu muset nainstalovat ovladače že?..diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

určitě musíte odinstalovat ty ovladače, protože v tom windowsu budou nainstalovaný pro jinou základovku

1) dost casto neni treba ovladace pro zakladku instalovat.. Vlastne skoro vzdycky. Windows je ma v sobe - z toho vyplyva, ze nemusis nic odinstalovavat.

2) kdyz je neodinstalujes a nenastartuje ti to, tak staci jit do nouzovyho rezimu, kde se pouzijou zakladni ovladace ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Ahoj, potřebovala bych poradit jak se dostanu do nabídky instalace windows vista, kdysi jsem nato přišla ale vykouřilo se mi to z hlavy a ted nemůžu přijít kde ta nabídka je. Zkoušela jsem restartovat notebook a mačkat delete ale zpustila se mi nějaká kontrola paměti. Pomůže někdo? Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

twill - Teoreticky stačí přehodit hardisky. Při nějakých problémech je vhodné naformátovat a přeinstalovat XP, jinak v tom žádná magie není.

Dana.317 - Nejjednoduší cesta je - pustit DVD s Vistama. Naběhne ti menu a instalace jako u ostatních aplikací. Při nutnosti reinstalovat Windows s formátovaním disku je zapotřebí spustit DVD před nabootováním (načtením) nainstalovaných Windowsů, tkz. restartovat počítač, najet do BIOSu (nejčastěji zmáčknutím klávesy DEL při úvodní obrazovce základní desky) v Boot preferencích nastavit DVD-ROMku před HDD a uložit. V jiném případě nevidím důvod, proč se v BIOSu hrabat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu