Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Sekání her na psp


frreehalf

Recommended Posts

Ale ne fake kartou to není, tedy může být ale je to velmi nepravděpodobné, nejspíše ty hry máš ve formátu CSO (zkomprimované ISO), stačí ho převést normálně do ISO a bude po sekání.

Edit:aha takže to je eboot, tak tím to je a koukám že máš firmware 6.38, tak to downgradni na 6.20 a dej si tam 6.20 PRO B5 permanent a budeš mít po sekání.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v minulým přízpěvku jsem napsal že nemám ISO nebo CSO hry, ale ISO hry převedený do EBOOT..

No a já ten příspěvek už zeditoval, tak si to přečti, než jsem stačil odepsat, tak jsi napsal že máš eboot, downgradni na 6.20, nainstaluj 6.20 PRO B5 Permanent, a půjdou ti všechny ISO/CSO, PSX hry a mnoho dalšího.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sice sis všiml že mám 6.38 ale toho že mám psp GO které downgradnout nejde sis asi nevšiml :)

EHM to, že máš PSP Go jsem si všiml, ale ty jsi si jaksi nevšiml, že tu už druhý den je můj tutoriál na downgrade na firmware 6.38 (potažmo 6.39) na všechna PSP včetně GO, takže už downgradnout jde http://console-forum.net/tema/122319-downgrade-6-38-na-6-20

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to jsem si vážně nevšiml.. vlastně už jsem přestal doufat že to na psp GO někdy bude.. jdu to vyzkoušet a chcu se jen zeptat jestli jsi nemluvil s někým kdo to už na psp GO dělal :)

Edit: zkoušel jsem odkaz na ten downgrader a nějak mi nenábíha nemohl by jsi to reupnout? diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu