Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Nefunkční xbox/trafo


jakubgaluszka

Otázka

Takže problém :'(

když mám trafo zapojené v síti tak se toci vetracek(v trafu) a sviti oranzove svetlo a xbox nejde zapnout :/

driv to bylo oranzove ja zapl xbox a vetracek se zacal tocit a naskocila zelena ted nic...

bohuzel kamos ma stars elite(já arcade) takže to má jiný konec...čili nevím jak zkusit či je to trafo nebo xbox :/ a nechci kupovat za 500 trafo abych pak zjistil ze je to xbox

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

14 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Jenom odhad - ze zkušeností trafo je v pořádku (odchází poměrně málo), ale můžeš si to ověřit.Podle popisu má kamarád elite novější revizi Jesper? a ty máš odhadem starší (Xenon,Zephyr,Falcon,Opus), ze staršího na novější můžeš zdroj klidně použít (obráceně to nejde, spotřeba se směrem k novějším modelům snížila a nové zdroje neutáhnou původní konzole + je jiný konektor, ale zpětně je kompatibilní) takže zkus zdroj u kamaráda, jestli nahodí jeho xbox, budeš mít jistotu (u tebe jeho novější zdroj nepůjde použít)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zdrvim s vetracekem byla trafa 203W. Takze to musi utahnout jakoukoliv revizi. Pokud se zacne tocit ventilator jiz pri pripojeni napajeni tak je zkrat ve vystupu, trafo je spinane takze je na spinaci casti zkrat. Nema cenu to ani opravovat nove trafo poridis a 350Kc + posta.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Můžeš to vyzkoušet jak jsem ti říkal (svůj zdroj na jiném xboxu) abys měl jistotu,nebo se to dá proměřit na výstupu multimetrem (stačí někdo maličko elektrotechnicky šikovný). Jinak tu jedno přebytečné trafo mám, kdyby se ukázalo, že to je příčina, za 250 ti ho nechám (Praha)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

ok taky jsem z prahy tak ja dám vědět :) večer (kámoš přijde z práce až večer :)) a šlo by to o víkendu?(osobka)

me bude jedno jestli pouzity/nepouzity zluty/cerny :D hlavne aby to bylo v trafu a xko bylo v pořádku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Dyk to máš jedno, obě fungují i vypadají stejně :-) Samo kdo chce nové koupí nové, uz pro ten pocit. Kdo kdy cokoliv ze slaboproudu dělal dokáže zdroj bez problémů proměřit, ale to je na jiný téma, ať mu to tady nezaplevelujeme offtopicem. Vyzkoušet na jiné konzoli bude asi nejrychlejší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu