Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Minecraft Beta | server Your-Craft Survival (1.8.1)


rockyzz

Recommended Posts

  • Odpovědi 154
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

25.9. -konečně updatnuto na 1.8.1, pluginy by měli jít úplně všechny. Také byl vygenerován nový svět na který se dostanete pomocí pluginu a příkazu /multiworld goto new. Ovšem tato mapa je jen pro těžení, stavět tam můžete ale bude to k ničemu, tato mapa totiž bude odstraněna. Pokud se ptáte proč tak proto že v 1.9 bude nová mapa!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 1.8 jsou v NPC vesničkách dokonce i nějaké chyby, barák vyplněnej dirtem, vesnička vyplněná dirtem a ještě k tomu se musí nastavovat kde se budou ty NPC jakože spawnovat a tak podobně.

Což znamená že se to bude měnit. Já jsem to taky neočekával ale pak jsem si to přečetl na českym pařanovy a různejch podobnejch webech.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsme kvůi skurvenejm grieferům/grieferovy přešli opět do whitelistu, celý plugin alá regios alá pozemky, ochrana pozemků se úplně posrali protože po nějaké době vypli protekci, proč se tak stalo fakt nevím ale museli jsme dát zálohu o 2 dny zpět, server se vrátí do provozu až bude vše v pořádku, do té doby je mi líto.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak konečně se povedlo nahodit na server zálohu, ale server je prozatím v režimu whitelist, kvůli nastavování pozemků, ale přemýšlel jsem že se na to vykašlu, v 1.9 bude nová mapa což také znamená že vaše domy a tak podobně se odstraní a budete si muset postavit nové, ale nemějte strach, vaše věci se přenesou přes "virtual chestky".

Seznam staveb které se pomocí worldeditu přenesou do nového světa:

- Vesnička Treetopia (vč. kowkackovi sochy)

- Vesnička Vipcity

- Z hlavního města: Grand Imperial Building, Apartmanz Building, Redstone Testings, MobAreny, BomberCraft Arena, NewBuilds Trade Center a ještě pár dalších.

- Pokud se najde tak i stará, zapomenutá Runixova vesnice

- kowkackova a rockyzzova hala

Pokud máte postavenou nějakou opravdu úžasnou stavbu, tak řekněte a mi jí také možná přenesem :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Treetopia, jedno označení a hned to je, to samé vip city, akorát to hlavní město... To bude sraní, hlavně jak a kde to rozmístit., runixova vesnice - taky no prob., jen jí najít a naše hala taky easy :)

+ chtěl bych říct že tuto anketu končím a nebudeme se jí řídit, protože hlasovalo hrozně málo lidí. Co se týče nového serveru tak pojede ještě dnes nebo už ZÍTRA! Takže se máte na co těšit, nejspíše půjde o Creative server, z creative modem kde si budete moci dát co budete chtít, bude tam i volný svět na stavení ale dokonce i svět podobný tomu v classicu, rovná plocha a tak podobně, takže asi víte co tím myslím (světů tam bude víc, cca. tak 5-1 a pro různé ranky (builder, superbuilder, a tak podobně), a kowkacku, ty se máš na co těšit pač umíš skvěle stavět!) A pokud se tento mod neujme, tak skusíme ty "postapocalyptic supernatural".

A pokud máte rádi SA:MP tak se máte na co těšit, dnes či zítra, stejně jako nový server pro Minecraft, rozjedeme i SAMP server kde bude náš vlastní mod! Vyvíjený jerrdym (zástupce Your-Craftu). Bohůžel mod se vyvijí teprve týden, naučit se pawno není hold nic lehkého, do té doby, než bude vůbec možné dát mod na server, budou na serveru stunt a fun mody :) Server bude 100 slotový, ikdyž ani nedoufám že by tam mohlo hrát tolik lidí :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo bude to ten creative, jinak to datum 2.10. se tak trochu nepovedlo, peníze jsem poslal teprve dnes takže server bude nastaven zítra, a pokud se to stihne, tak bude zítra i spuštěn (když, tak kolem 17:30 a více...) ale spíše až pozítří...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

Ehm, jak jste si všchni už asi všimly, celý měsíc je server už ve whitelistu a pro veřejnost zavřen, asi si myslíte že je to uplný konec, ale není! Server byl ve whitelistu kvůli problému z protection pluginem a aby jsme vše nemuseli zajištovat znova tak jsme se rozhodli server rozjed až bude verze 1.9, ted to vypadá že 1.9 ani nebude, ale bude plná verze a to 17. listopadu kde bude rovnou představena na MineConu v Las Vegas (USA), o týden - max dva později očekávám že bude bukkit a ještě o týden později i pluginy, co to znamená? Tento listopad bude server zcela vypnut a nepojede, ale od prosince se opět rozjede a to i z "doufáme" haldou nových možností - tedy pluginů. Budu se těšit, zdar!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu