Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Potřeboval bych radu?


Charon_CZ

Recommended Posts

  • Moderators

Xbox Live je online služba dostupná majitelům Xbox konzolí. Pro přístup k ní stačí vytvoření/registrace účtu z tvé konzole (vyžaduje pochopitelně připojení k internetu). Pokud bys chtěl službu využívat i k online hraní, kupují se tzv. Gold účty, za které se platí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

No, tak úplně pravda to není.

Zrovna teď (tuším dnes) končí zhruba 10 denní vlna updatů dashboardů po celém světě na novou verzi 2.0.13146. Pokud se budeš chtít připojit ke službě XBLive, bez tohoto updatu to nepůjde (připojení k XBLive je vždy podmíněné nejnovější verzí dashboardu). Jenže zrovna jednou z věcí, kterou tento dashboard přináší je, že přepisuje F/W mechaniky zpět na "stock" verzi, tzn. pokud máš flash, příjdeš o něj a musel bys nechat znovu flashnout.

Doporučuji přečíst si o tom tady na fóru více, jsou tu na to témata.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Potřeboval bych helpa pls.Já když si totiž stáhnu hru na x360 a chci si jí vypálit tak mi to nejde a chce to po mě nejaký soubor DVD aby mi to šlo.A od vás chci pomoct stím aby jste mi rekli jak mám vytvořit ten soubor DVD u té aby mi šlo odepište pls XD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Potřeboval bych helpa pls.Já když si totiž stáhnu hru na x360 a chci si jí vypálit tak mi to nejde a chce to po mě nejaký soubor DVD aby mi to šlo.A od vás chci pomoct stím aby jste mi rekli jak mám vytvořit ten soubor DVD u té aby mi šlo odepište pls XD

stáhni si program abgx http://abgx360.net/download.php verzi 1.0.5 a nastav si ho podle tohodle návodu http://www.flash-xbox.sk/2011/02/nastavenie-abgx360-v1-0-5/ a na vypalování použíj třeba IMGburn a tam dej "write image file to disc / zapsat obraz na disk" (hned to první) soubor vždy vyber s koncovkou .dvd JINAK TI TO NEPOJEDE a rychlost vyber 2,4 nebo 3 (čím pomaleji tím lépe)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu