Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Prosim pomoc sem lama :-] ps3 zprovozneni iso


pruza

Recommended Posts

Zdravim, vim ze se to tu urcite nekde resi a resilo, ale prosim vysvetleni pro uplnyho trotla jako sem ja ,proste sem nahraj tohle a sem tohle a tady to stahnes:cheesygrin: ,mam ps3 druhy den, ale mam zkusenost s PSP i s hackem, tady sem v koncich

TAAAAAK a o co mi jde

mam ps3 slim 120gb ofw 3.55 dale mam usb PS.COM JAILBREAK2 takova mala cervena

sem uplnej trotl chci zprovoznit iso zalohy her za prve nevim jak se do pska vubec nahrava iso soubor v kompu mi to chce zavest boot sektor coz je asi blbost tak sem disk radsi dal nepokousel a za druhe jak to spustit prez ten jailbreak pripadne co k tomu jeste potrebuji za soft a kde ho sosnu

DEKUJI KAZDEMU KDO MI TO TU ROZEPISE TAK ZE BY TO POCHOPILA I CVICENA OPICE:cheesygrin: fakt nerozumym navodum co jsou tu

proste tohle dej sem tohle zmackni tady tohle tady pripoj atd :bash::cheesygrin:

jo jeste docetl sem se tu ze pripojit ps3 jde prez ftp a nahrat soubory coz umym ale netusim jak klienta nahrat do pska stahnul jsem asi 4 prej instalovat z flasky mam ji na fat 32 ale nic se mi nikde nezobrazi asi neco delam spatne nevidim nikde soubory co by se z flasky meli instalovat {pkg}

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 52
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

prvně musíš nahrát custom firmware a až potom do ps3 můžeš nahrát ftp klienta...

EDIT : a na to aby jsi to jailbreaknul potřebuješ verzi 3.41 ne ??

EDIT 2 : vykašly se na jailbreak a udělej to podle tohoto návodu : http://console-forum.net/tema/113184-ps3-3-55-custom-firmware-faq a použij kmeaw 3.55 ten je asi zatím nejlepší... já ho používám a nemám prboblém

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jo uz sem v obraze kmeaw nainstalovanej lv2 taky multiman tez uz mi jede ftp ted zkousim nahrat splatterhouse a spustit pres gaiu zatim nevim kam ho mam dat zkousel sem game games a ted sem nekde vystrachal ze to musi bejt v GAMEZ tak uvidim zatim to kopci doufam ze to delam spravne kazdopadne zatim diky ten jailbreak sem koukal ze i po update max verze 3.41 takze k nicemu jeste ze ho mam pucenej:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a sem zas v cudu proste uz nevim kam to mam nahrat stah sem hru splatterhouse rozbalil do slozky nl-shps3 pod ni je slozka BLES-01120 a pak nasleduje slozka plus soubor PS3_GAME a PS3_DISC.sfb nahral sem do GAME GAMES A naposled do GAMEZ verze gaia je 2.07 nezobrazi se mi nic tak uz nevim kam s tim samozrejmne sem nahral slozku BLES-01120 doufam ze spravne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak sem tam dal multiMAN ver 1.17.04 FULL (20110501_222200) a bdemu355

hry se zobrazi jde tam pak jeste neco nastavit kliknu najede mi misto God of war nazev splatterhouse ale zas blackscreen nenastavuje se tam jeste neco ???? original mam v mechanice

aaaa to samy u hry dead space 2 zacne nacitat jde spustit prez origo a i ze slozky ps3 game ale black screen kde muze bejt chyba ????

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no eboot je neco jako crack kdyz hru otevres v pc mas tam to ps3 game nebo tak nak pak slozku USRDIR a tam je eboot kterej se prepise novym stazenym a pak by to melo jit. tady je stranka kde ty eboot sou ale nevim jesi na tajtu hru neznam ji http://www.ps3iso.com/forumdisplay.php?f=173

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu