Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

CSO na ISO


Roman Oberfranc

Recommended Posts

Proč tak složitě? :) Já to dělám tak,že smažu příponu .cso a udělám z toho .iso . Složka se změní na zazipovanou a s tím už nic nedělej a hoď to do PSP :)

No tak to je teda pěknej nesmysl. Můžeš mi říct čeho tím docílíš? K čemu asi myslíš, že jsou ty programy, ty jsou jen tak pro srandu? Tím, že změníš příponu, se změní jen přípona souboru a nic jiného se nestane, ta hra se nezmenší ani nezvětší. To je asi to samé, jako, kdybych chtěl zabalit (zmenšit) nějakej soubor v raru, tak bych místo zabalení jen změnil příponu toho souboru na .rar mě bych soubor s příponou .rar, ale neměl bych ho zabalenej, k čemu by to asi bylo? Tím programem když převádíš ISO na CSO tak se ISO vlastně zmenší (zabalí, zhustí se data blíž k sobě), ale za cenu toho, že se můžou hry trochu sekat, jak jsou ta data v sobě zhuštěná, kdežto CSO na ISO se ta hra zvětší (rozbalí, data se roztáhnou). K tomu jsou ty programy, proto se to dělá takhle "složitě"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proč tak složitě? :) Já to dělám tak,že smažu příponu .cso a udělám z toho .iso . Složka se změní na zazipovanou a s tím už nic nedělej a hoď to do PSP :)

Omg, to je ale nesmysl. Vzdy cso je komprimovane iso, takze tohle fakt ne. :roll:

advice-dog-system-32.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu