Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

UNFLASH - vraceni originalniho FIRMWARU


radeknev

Otázka

21 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Ban nebo flag?? to je mozny a taky je mozny ze falg muze mit uz z flashe

Nejdřív flag na serverech Microsoftu, později ban. Teda za předpokladu, že to kontrolují, což by pro ně byl ale ten nejmenší problém, když už jednou dostanou mechaniku do vendor modu, což samozřejmě při updatu firmwaru musí.

Flag ze samotný flash není možný (až na možnost o odstavec výš), ten je akorát z hraní nedostatečně zkontrolovaných her a her před datem vydání (prostě při hraní hry, která se nejeví jako přesný klon originální hry). XVal, odhalí alespoň flag v konzoli, ale pořád je možný, že člověk, kterýmu XVal nic neobjeví má flag na serverech Micosoftu (protože některé kontroly her může xbox dělat jenom online a když takhle objeví něco špatného, tak nemá smysl zapisovat flag do xboxu, když už může být rovnou uložen naa jejich serverech).

Každopádně proč to riskovat, lepší je udělat unflash ručně, než přes update.

Stejně tak pro člověka, který má flash a chce updatovat, bude při nejlepší udělat

unflash -> updatovat -> reflash.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

to s tím dashboardem byla spíš sranda ne ? proč riskovat flag/ban. Rešení je normálně vrátit originální FW (je k dispozici) což je flash mechaniky a tudíž musíš mít klíč, ale to je asi jasné. Ideálně udělá flasher co tvou konzoli flashoval, ten bude mít zálohu tvého klíče - a až pak updatovat Dashboard, klidně na 13x.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
to s tím dashboardem byla spíš sranda ne ? proč riskovat flag/ban. Rešení je normálně vrátit originální FW (je k dispozici) což je flash mechaniky a tudíž musíš mít klíč, ale to je asi jasné. Ideálně udělá flasher co tvou konzoli flashoval, ten bude mít zálohu tvého klíče - a až pak updatovat Dashboard, klidně na 13x.

klíč mít nemusí, klíč se normálně vyčte přes extraktor jak na starém, tak i na novém fw

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

to máš určitě pravdu, možná jsem to nenapsal srozumitelně - myslel jsem to tak, že musí mít klíč na to vrácení ofw standardním flashem, což podle mě je asi nejlepší metoda jak to udělat - ne updatovat rovnou se stávajícím CFW kvůli riziku flagu/banu.Pokud se tomuhle kroku vyhne, samo může extrahovat klíč až potom.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
to máš určitě pravdu, možná jsem to nenapsal srozumitelně - myslel jsem to tak, že musí mít klíč na to vrácení ofw standardním flashem, což podle mě je asi nejlepší metoda jak to udělat - ne updatovat rovnou se stávajícím CFW kvůli riziku flagu/banu.Pokud se tomuhle kroku vyhne, samo může extrahovat klíč až potom.

přesně tak

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
to máš určitě pravdu, možná jsem to nenapsal srozumitelně - myslel jsem to tak, že musí mít klíč na to vrácení ofw standardním flashem, což podle mě je asi nejlepší metoda jak to udělat - ne updatovat rovnou se stávajícím CFW kvůli riziku flagu/banu.Pokud se tomuhle kroku vyhne, samo může extrahovat klíč až potom.

Pokud bude chtit chodit na live s origo hrama, tak se ho update stejne nevyhne. A predpokladam kdyz chce ocfw, tak to je z duvodu hrani na live, nebo reklamace. Ale to ze dostame ban, tak to s tim snad pocital, kdyz si delal flash ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Pokud bude chtit chodit na live s origo hrama, tak se ho update stejne nevyhne. A predpokladam kdyz chce ocfw, tak to je z duvodu hrani na live, nebo reklamace. Ale to ze dostame ban, tak to s tim snad pocital, kdyz si delal flash ne?

:roll: je jedno jestli bude na live s origo hrama, nebo nikoliv, tady se bavime o tom, ze je rozdil delat update dashe se stock firmware, oproti delani update dashe s flashlou mechanikou, kapišto ?

p.s. ocfw nic neni, bud je ofw - vycteny firmware, nebo cfw - zapsany firmware

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
:roll: je jedno jestli bude na live s origo hrama, nebo nikoliv, tady se bavime o tom, ze je rozdil delat update dashe se stock firmware, oproti delani update dashe s flashlou mechanikou, kapišto ?

p.s. ocfw nic neni, bud je ofw - vycteny firmware, nebo cfw - zapsany firmware

:bash: pan je neomylnej. Jak zni hlavicka tematu? bavit se muzeme to je pravda. Pan podle vseho se ptal jak nahrat origo frimvare a do dnestniho dne jsou dve moznosti a to klasicky nebo update.Coz je nejisty ale udela si to sam.:bash:

jinak OFV vycteny tudis se da povazovat za origo neboli puvodni (OFW.bin)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
:bash: pan je neomylnej. Jak zni hlavicka tematu? bavit se muzeme to je pravda. Pan podle vseho se ptal jak nahrat origo frimvare a do dnestniho dne jsou dve moznosti a to klasicky nebo update.Coz je nejisty ale udela si to sam.:bash:

jinak OFV vycteny tudis se da povazovat za origo neboli puvodni (OFW.bin)

To už je ale napsáno výše, jenom papouškuješ už psané věci. Jen tak mimochodem... (TUDIŽ)

Ještě by jsi mohl napsat, jaké s tím máš zkušenosti, ať se bavímě věcně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
To už je ale napsáno výše, jenom papouškuješ už psané věci. Jen tak mimochodem... (TUDIŽ)

Ještě by jsi mohl napsat, jaké s tím máš zkušenosti, ať se bavímě věcně.

Nevim kdo z nas nechape toto tema?

(Zdravím, chtel bych se zeptat jakým zpusobem jde nahrát zpet originalni firmware na xboxu 360 pokud uz např. nemam zajem o Flash :roll:

Dekuji za odpoved )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Nevim kdo z nas nechape toto tema?

(Zdravím, chtel bych se zeptat jakým zpusobem jde nahrát zpet originalni firmware na xboxu 360 pokud uz např. nemam zajem o Flash :roll:

Dekuji za odpoved )

ty jsi fakt lolek, asi se mu odpovídalo jak okopávat brambory, přečti si to znova a raději už nic nepiš :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu