Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Jak pálit hry pro x360


xDante1986

Recommended Posts

  • Odpovědi 600
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

Naco slozite kdyz to jde jednoduse pres IMGBURN a taky sem nic neskurvil, kdyz nepocitam 2hry na stare vypalovacce ktera DL proste uz nezapsala OK, a pak jedno na dalsi ktera po 2 letech prestala taky palit DL. ted mam rok LG a uz ma za sebou 50 DVD a vsechny OK.

Uz mi to pripada jako u blbejch kdyz se kazdej pta jak a vcem palit kdyz tot u je tisickrat napsane.

Proste: otevru dvd soubor v IMGBURN nastavim booktype u DVD+R DL na DVD-ROM vyberu rychlost zapisu 2,4x nebo 4x nebo i 8x mam otestovano. Treba moje LG neumi palit 2,4x ta predtim taky LG to zvladala. dam vypalit a je to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak v tom s tebou souhlasim proc se kazdy pta v cem ma palit kdys to tu je nejmin stokrat, ale tan program DVD Decrypter neni slozitej tam mas navod jenom neco prenastavis a vickrat to delat nemusis ja sem si ho vybral protoze na nej byly same pochvaly a o IMGBURN sem slisel vsechno mozne jednomu to slo a druhemu ne. tak to je vse cosem ktomu chtel ric proste ten program doporucuju a doporucovat budu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No podle mne to neni programem ale ruikama useru a taky urcite mechanikama, treba moje philips mechanika v booku neumi zapsat booktype jako DVD-ROM u DL a tim padem nemuzu palit hry skusil sem jednu a logicky nejela tak sem se na to vysral a palim na overene LG v PC a je vse v naprostem poradku a verim ze ve vsech aplikacich, jak sem rikal na pouzivam Imgburn a kdyz si nekde pujcium nejakou zalohovanou hru tak ji jen prekopiruju v neru "kopirovat disk" a jeto

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

my.php?image=20026281.png

prosim jak mam spojit soubory oznacene jako 001,002, atd. neznameho formatu abych dostal jen DVD a ISO. upozornuji ze uz mam hru rozbalenou ale potrebuju nejak predelat do techto dvou souboru ze? dekuji

Nazdar musis stiahnut total commander cez to ti to vyextrahuje subory a potom das uz iba zlucit viz.obrazok

20026281.th.png

my.php?image=20026281.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators
prosim jak mam spojit soubory oznacene jako 001,002, atd. neznameho formatu abych dostal jen DVD a ISO. upozornuji ze uz mam hru rozbalenou ale potrebuju nejak predelat do techto dvou souboru ze? dekuji

Treba clone cd si takovy soubor dela 001 , 002 , 003 a k tomu .dvd soubor ...

Lepsi bude kdyz posles screen , pokud to nepujde spojit v total commanderu , tak muzes pouzit treba 7zip , nebo hjsplit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

prosim jak mam spojit soubory oznacene jako 001,002, atd. neznameho formatu abych dostal jen DVD a ISO. upozornuji ze uz mam hru rozbalenou ale potrebuju nejak predelat do techto dvou souboru ze? dekuji
třeba prográmkem HJSplit spojíš soubory. klikneš na Join, ukážeš mu cestu k souboru *.001 a do té samé složky Ti spojí ten soubor...

screen2.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Čau dneska mne prisli dl dvds+ a objednal jsem si ktomu usb-sata ramecek protoze mam starej komp s ATA rozhranim tak abych mohl pálit hry.Jenže když jsem dal pálit Far Cry 2 RF tak mne to po 22% dalo nejakou chybnou hlasku no tak sem to skusil znovu a to samy na 4%.predtim sem palil asi 5 her a všechny bez problemu.....tady je odkaz na obrázek: http://imgway.eu/get.php?img=7602 .prosim vas co stim.diky moc.jo a před tim jak sem palil tech 5 her tak sem mnel Sata-usb ramecek pujcenej od znamyho.dvd byly z alzy......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čau dneska mne prisli dl dvds+ a objednal jsem si ktomu usb-sata ramecek protoze mam starej komp s ATA rozhranim tak abych mohl pálit hry.Jenže když jsem dal pálit Far Cry 2 RF tak mne to po 22% dalo nejakou chybnou hlasku no tak sem to skusil znovu a to samy na 4%.predtim sem palil asi 5 her a všechny bez problemu.....tady je odkaz na obrázek: http://imgway.eu/get.php?img=7602 .prosim vas co stim.diky moc.jo a před tim jak sem palil tech 5 her tak sem mnel Sata-usb ramecek pujcenej od znamyho.dvd byly z alzy......

Edit:Kdo mi pomůže vyřešit,pošlu 500credits....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu