Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

npg/vita


krisa

Recommended Posts

Není to zdarma, v PSV bude nejspíš slot pro simkartu, (nebo něco podobného zatím ještě nevím jak to bude řešené, to je pouze moje domněnka), kterou koupíš u některého z operátorů, aktivuješ si internetovej balíček (samozřejmě za měsiční poplatek, kolik balíčky stojí zjistíš na stránkách operátorů) tu simkartu dáš do PSV a tam kde máš 3G signál (dnes už ve většině větších měst, a stále se rozšiřuje) se napojíš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no tak ono to zase tak drahé neí nejlevnější s limitem 100MB/den (pak vás neodpojí jen se vám připojení zpomalí) stojí u t-mobile 139 Kč / měsíc. To se mi nezdá až ak přemrštěný....

Ešte mi povedz či je u vás taká rýchla sieť 3g aby si si kupoval o niekolko desiatok euro drahšie zariadenie. Podľa mňa dosť stačí wifi verzia.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ešte mi povedz ako sa s tým chceš pripojiť na t-mobile keď to nemá slot na sim kartu. Všetky 3g siete u nás alebo u vás v čechách sú iba na sim. Žiadna nieje voľna ako napríklad keď niekde natrafiš na freewifi hotspot.

Ale bude to mít slot na SIM kartu, jsi nějak trošku mimo, tak mi prosimtě pověz proč by vůbec vydávali model s 3G, kdyby to nemělo slot pro SIM, to by sis to 3g vycucal z prstu nebo jak? Jinak, kdyby jsi mi nevěřil tak tady je to potvrzené http://e3.gamersguidetolife.com/2011/06/ps-vita-q-backwards-compatibility.html

Konkrétně anglicky

Q: Will the Vita have a web browser? For 3G will the Vita be using a normal sized SIM card or Micro SIM?

A: The Vita's web browser will be a much improved version of the PSP web browser. We'll have more info on that soon. As for SIM cards, the Vita will use a normal sized SIM

a překlad

Otázka:Bude mít vita Webový prohlížeč? Pro 3G bude Vita využívat SIM karty normální velikosti nebo Micro SIM?

Odpověď: Prohlížeč u Vity bude o hodně vylepšená verze toho z PSP. Brzy budeme mít více informací. A k SIM kartám, Vita bude využívat SIM karty normální velikost.

Tak co už ti to stačí jako důkaz, že to bude mít slot na SIM?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu