Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

6.20 ---5.50


bindiz582

Recommended Posts

Pomocí téhle aplikace si udělej version.txt verze 5.00

pak dje v recovery menu v configurations -> Use version.txt ...... a dej Enabled.

Restartuj PSP a budeš mít fake 5.00. Stahni si update na 5.03 a updatuj, až t bude, stahni 5.50 a aktualizuj taky. Hotovo! :)

S kámošem jsme to zkoušeli na PSP 3004 03G a fungovalo to bez bricku. Zkoušeli jsme ale pak nahodit 5.50 GEN-D2 a nespustilo se to. S prometheem nevim :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bindiz582: Jestli si chceš 100% bricknout PSP, tak směle pokračuj podle "dobré rady" kouzelnika3. Na tomto PSP (data code 9B) downgrade na fw 5.50 nejde a už tuplem tam nejde dát 5.50 Prome-4(to by byl jasný brick). A vůbec, proč by jsi tam chctěl dát (čistě teoreticky, v žádným případě si ho tam nedávej, jen by mě zajímalo, co tě k tomu vedlo) 5.50 Prome-4 (kde musíš nejnovější hry patchovat, aby šly), když koukám že máš 6.20 PRO B6, který je pro neflashnutelná PSP nejlepší volbou, jdou na něm všechny i nový hry, PSX hry, pluginů už je taky dost a je nastálo?

Kouzelnik3: Když o tom nic nevíš, tak tady neraď a radši si přečti v Tutoriálech PSP Pro začátečníky (kde je mimochodem napsáno, že plně flashnout - to jest dát tam 5.50 Prome-4 jdou PSP s data codem do 8B. Zkoušet to dávat na 8C a výše = brick)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bindiz582: Jestli si chceš 100% bricknout PSP, tak směle pokračuj podle "dobré rady" kouzelnika3. Na tomto PSP (data code 9B) downgrade na fw 5.50 nejde a už tuplem tam nejde dát 5.50 Prome-4(to by byl jasný brick). A vůbec, proč by jsi tam chctěl dát (čistě teoreticky, v žádným případě si ho tam nedávej, jen by mě zajímalo, co tě k tomu vedlo) 5.50 Prome-4 (kde musíš nejnovější hry patchovat, aby šly), když koukám že máš 6.20 PRO B6, který je pro neflashnutelná PSP nejlepší volbou, jdou na něm všechny i nový hry, PSX hry, pluginů už je taky dost a je nastálo?

Kouzelnik3: Když o tom nic nevíš, tak tady neraď a radši si přečti v Tutoriálech PSP Pro začátečníky (kde je mimochodem napsáno, že plně flashnout - to jest dát tam 5.50 Prome-4 jdou PSP s data codem do 8B. Zkoušet to dávat na 8C a výše = brick)

chtel jsem ho nahodit jelikoz sem na nej videl mnohem vic schemat nez na 6.20 a i vice pluginu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bindiz582: Jestli si chceš 100% bricknout PSP, tak směle pokračuj podle "dobré rady" kouzelnika3. Na tomto PSP (data code 9B) downgrade na fw 5.50 nejde a už tuplem tam nejde dát 5.50 Prome-4(to by byl jasný brick). A vůbec, proč by jsi tam chctěl dát (čistě teoreticky, v žádným případě si ho tam nedávej, jen by mě zajímalo, co tě k tomu vedlo) 5.50 Prome-4 (kde musíš nejnovější hry patchovat, aby šly), když koukám že máš 6.20 PRO B6, který je pro neflashnutelná PSP nejlepší volbou, jdou na něm všechny i nový hry, PSX hry, pluginů už je taky dost a je nastálo?

Kouzelnik3: Když o tom nic nevíš, tak tady neraď a radši si přečti v Tutoriálech PSP Pro začátečníky (kde je mimochodem napsáno, že plně flashnout - to jest dát tam 5.50 Prome-4 jdou PSP s data codem do 8B. Zkoušet to dávat na 8C a výše = brick)

Pardon, nepřečetl jsem si, jaký má datacode. Ten návod u mě jde, zkoušeli jsme to s kámošem na PSP 3004 brite, sice teda 03g deska, ale jaký datacode nevim, ale šlo to, ověřenýho nic nedávám. A že o tom nic nevim bych neříkal. Tutoriál nepotřebuju, vidim na každym rohu skoro, co flashnout a downgradnout a jak jde nebo nejde. FxR, uklidni se prosim tě. O tvoje taky nikdo nestojí. Řekl bych, že o tom něco vím, jen je moje chyba, že jsem si nepřečetl, co má za datacode, no. Už jsem ticho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu