Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Wii U


Kapr

Recommended Posts

jo dík, s wii jsem o net vůbec nezavadil, takže jsem v tomhle nepolíben :D

jinak každej den čekuji stránky až vyleze článek s novými ohlášenými hrami, no zatím furt nic :( mám i pocit, že žádný veletr ani není v dohlednu. Navíc jsem tak brouzdal a hledal vývoj ceny Wii a +- jestli to tak sedí, tak na wiki jsem se dočetl, že snad první snížení ceny bylo cca po 2 letech ... takže do snížení ceny stejně čekat nebudu :evil:

Co jsem četl třeba i na ign. tak i králící celkem zklamali = 5/10 takže průměr, v komentech ale i dost lidí nadávalo. První RR byli boží! super párty gamesa. No uvidíme, zatím to budu čekovat jak zde a sosat vaše dojmy tak projíždět net a vyčkávat na ty best of tituly.

ps: zombi U taky celkem ptákovina, už jsem viděl několik recenzí a videíček, no ale aspoň idea se cení a do budoucna se hry za pomocí tabletu vypilují. JInak můj menší wish list:

- mario, konkrétně nástupce galaxy, 2D mě nebaví (jo o tom tu slintám už dlouho)

- monkey ball taky bavil

- pořádní králící

- metroid prime

- star fox

z krajiny snů:

- něco na způsob gers of war, uncharted, MGS nějaký remake klidně jako na gamecubu

+ taky by mohli udělat konverze jiných multiplatf. her abych furt nepokukoval = hitman a další ...... jinak jsem taky rád, že oproti wii jsou hry cenově dostupnější tedy o pár stovek. Jo jo když jsem vyplázl 1800,-Kč za Super mario galaxy trošku jsem tlačil slzu v oku :D

jo takhle to a jsem vysmátej a nějakej xbox 1020 a ps7 (ironie) mě nezajímá :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 321
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Ty ceny her jsou fakt strasne...dneska jsem sel po tescu a vyprodejove hry na PC za 99,- na PS3 za 199-299 tak proc na wiiU zase nasadili takove palky...

Ale tabletek jako novy ovladac chvalim :) fakt to prinasi spoustu moznosti do hry... (treba behem hrani sledujou vas oblicej ostatni hraci na TV) a treba takove strileni pomoci tabletu (jak to lidi drzi pred sebou jako periskop) je docela zabavne a prijemne... odezva ovladace je snad 0,0000nic ms... co bych mu ale vytkl je resistivni vrstva... jo je to vyhoda protoze muzete pouzit pero...ale nemuzete udelat multidotyk...a takove kouzleni pomoci malovani na tablet vice prsty by mohlo byt psycho :)

Co je pro me taky dulezite ze wiiU zvlada posilat obraz v 3D :) (myslim ze assasin to ma ve volbach) a KONECNE jsou hry ve FULL HD!!! :) to mi vadilo na starem wii nejvice :)

A k tem hram :) zatim jich je strasne malo...ale z tech akcnich je tam MASS EFECT ... ASSASIN... COD:BO2 ...ze chybi Hitman taky nechapu :D ...ja se treba tesim na novy Just Dance... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moje prvni zkusenosti s Wii U jsou dobre. Musim predem rict ze splnilo ocekavani a ze je to proste super zabava. Hlavne hrani ve vice lidech je bezkonkurencni stejne jako na starsim Wii :-)

Gamepad je skvele reseni je lehci nez jsem cekal a moc dobre padne do ruky. Integrovany ovladac Gamepadu na TV je super vychytavka a uz nemusim hledat ten ovladac od TV kdyz se zapne Wii.

Myslim ze je v tom Wii U Gamepadu jeste hodne velky skryty potencial ktery se da do budoucna vyuzit a ze se mame na co tesit.

WiiU mechanika pokud je vlozeny disc je trochu hlucnejsi jak na mem PS3 superslim. Nicmene na puvodnim starsim Wii byla jeste hlucnejsi takze je to urcite zlepseni.

Spusteni aplikaci z Wii U menu trva nekolik sekund coz v dnesni uspechane dobe nedela dobry dojem. Mohlo by to byt rychlejsi a snad to do budoucna vyresi nejaky update firmwaru nicmene da se s tim zit ;-)

Zatim rozehrano:

Nintendo Land - super zabava rodinka je z toho nadsena.

Mario Bross U - Jeste zadnej Mario me nechytl tak jak tento.

Zombi U - Zatim rozpacite dojmy je to uplne jiny styl hrani nez na ktery jsem zvykly z PC her. Umlatit nekoho palkou neni zadna sranda staci jedna chyba a je z vas zombik. Naboju je opravdu hodne malo a zombiku nekdy az moc. Bude to chtit asi hodne trpelivosti a opatrnej pomalej postup. Snad tomu casem prijdu na kloub.

V planu poridit do budoucna je :

Call of duty Black Ops II

Wii Fit U

Monster Hunter III

Mario Kart Wii U

Mario Party Wii U

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takže jak už to tu bylo řečeno, pořídili jste si ten WII U controler(ovladač + nunchack) tedy cena 1500,-Kč nebo používáte ze starého wii, ve starém ovladači se muselo připojit motion, tento to má tedy integrované? tedy např. když budu pařit sám, musím mít stejně ten ovladač nebo stačí tablet? např. mario či nintendo land, popř. zřejmě bych pořídil rabids land...

Do vejplaty se rozhodnu zda hned nebo počkat na nějakou dobrou hru(kdyby aspon ten rayman už byl)...které určo budou ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem trosku zklamany z eshopu WiiU... clovek u kazdeho kliknuti ceka cca 5s nez se nacte stranka... demo Rayman Legends ma omezeni na 30 spusteni!!! (To jsme se vratili do stredoveku???) Ale jinak Rayman je super! Uz puvodni byl skvely a tenhle dostava s pouzitim WiiPadu novy rozmer :) dalsi neprijemnost je komplikovane stahovani (clovek rozklikne hru pak zvoli download...a po downloadu musi jeste davat instal...to to nemohli udelat automaticky?) Co mi taky vadi je spatna kategorie v shopu...vyberete DEMO a ukaze vam to akorat Raymana...ale kdyz kliknete treba na FIFA tak je tam taky moznost stahnuti dema...ale nenajdete ji v DEMO kategorii... maji v tom binec...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já po skoro týdnu z Wii U nadšený asi víc a víc... Upozornuju, že je to má první konzole a nejsem žádný extra hráč, měl jsem jako malej kluk prvního Gameboy a NES :-) PS3 ani Xbox mě nikdy nijak nechytli, tak abych je musel mít, ale Wii U je prostě pecka.. Asi jsem odchován na Nintendu no :)

Mám Deluxe edici a kupoval jsem tedy ten ovladač remote + nunchuck a navíc srdcovku Maria :-)

Nintendo Land v jednom zsa taková zábava není, ale dá se u toho pár hodin vydržet, ale už ve dvou je to moc dobrý. Na Super Mariu mě strašně vadí, že nemužeme hrát ve 2 - jeden na remote a druhý na Gamepadu... :-( To nechápu, asi aby člověka donutili koupit si další ovladač za 1600,-... Jinak samotný Mario nemá chybu a je tak akorát těžkěj, ale jsem teprve na konci druhýho světa.

Gamepad skvěle padne do ruky a je fakt lehký - prvně jsem myslel, že tam musím ještě vložit baterku, ) ale třeba mario se mi líp hraje na remote. Vydrží tak 4h - jsem 3m od TV. Ovládání TV na něm je fajn nápad, kvalita displeje naprosto dostačující a v pohodě, moje prosty na něm fungujou bez problému, i podsvícení je všude i v okrajích stejné. Akorát jsem si párkrát všimnul, že tam mám jakoby bublinky když člověk nalepí špatně ochranou folii, ta tam ale není... naštěstí se to během týdne projevilo tak 3x na dobu tak jedné vteřiny při nějakým speciálním světle, barvě displeje atd.. - neřeším to...

Konzole pomalá je, ale dýl jak 5sekund nečekám nikdy... Ale i to je prostě moc, kor když človkě prochází jen Wii u menu... eshop je zatím opravdu špatný, doufám, že se tam objeví aspon to ZombiU demo... Rád bych tu hru chtěl nejdřív vyzkoušet, ale věřím, že se mi bude líbit.

Hlučný je to taky dost, to mi vadí asi nejvíc, je to jak muj 4 roky starej notebook když zrovna běží větrák, nic moc...

Při vypnutí bych čekal nějaké outro - tady čistě jen zhasnou natvrdo obrazovky...

Ale pozitiva jednoznačně převládají a rozhodně můžu doporučit všem, kteří se chtějí bavit... Výkon atd samozřejmě neřeším, beru hry podle hratelnosti a zábavnosti ne podle grafiky atd a to Nintendo splnuje. Už ted se těším na Raymana - demo nemá chybu :))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak já tedy nejsem také bůhví jaký hráč ale nějaké ty multiplatformovky se vždy hodí. Zrovna pokud někdo nezná jsem narazil na tento server:

http://ninty.cz/category/wii-u/

defakto denní krátká infa ohledně dění kolem WII U(ale i jiných sesterských konzolí) a zatím to vypadá tedy spíše nevypadá, že budou chodit :( jinak i mé zbožné přání mgs vyloučeno, z ostatních snad bioshock. No mrkněte sami na to. Doufám, že no nintendo tentokráte napraví, výkon na to je :evil: :-)

ted kromě raymana i ti alieni nemusí být špatní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Wii U je má druhá konzole po prvním Wii a jsem zatím spokojenej, ale přišel jsem na jeden problém a to sice, že mi po spárování ovladačů ze starého Wii nefungují, jak by měli. Respektive mi po obrazovce nejezdí takový ten modrý kurzor, takže nemohu spustit Wii Mode, ani si s tím zahrát ve dvou třeba Zelda battle quest, protože u obou ztroskotám na hlášce "Point Wii Remote on the TV", což si vysvětluji tak, že mám tím kurzorem (který se mi neukazuje) najet na obrazovku, jako to fungovalo na starém Wii a potvrdit...nevíte někdo čím to může být? Updaty mám stáhlé, žádné nové to nechce...polohu Sensorbaru mám taky nastavenou....zkoušel jsem ovladač, který byl u Wii Original + i co jsem si dokupoval a nefunguje to ani u jednoho

Prostě nemohu udělat to, co on na tomhle videu v 0:59...ale tlačítka, všechno funguje...

http://www.youtube.com/watch?v=SMUdONIZ2Cw

Děkuji za jakýkoliv nápad...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stare ovladace je potreba nejdrive sparovat s WiiU to mas? Na GamePadu zmacknout Home a vlevem dolnim rohu Controler Setting > vybrat Wii Remote/ Other Controler > Pair a podle obrazku zmacknout na wii remote cervene tlacitko u baterek.V pripade ze jsou dobre sparovane budou videt v horni liste v menu Home ovladace a jejich stav baterie. A pak jeste prekontrolovat zda je dobre zapojeny senzor bar nic jineho v tom byt asi nemuze. V mem pripade funguji ovladace bez problemu.

Tak pokud funguji tlacitka a nejde jen pohyb kurzoru pak to vypada na problem s tim senzorbarem. Aspon v mem pripade pokud jej odpojim tak tlacitka funguji ale kurzor ne. Nemas zapojeny treba i senzorbar na starem wii nemuze se to nejak hadat.

Upraveno uživatelem Scorpiusak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky mi ovladace funguji bez problemu (jak origo tak cinske) jen to parovani jsem udelal tak jako na starem wiicku :) zmacknout cervene tlacitko na konzoli (SYNC) a pak cervene tlacitko u baterek v ovladaci (pod krytem od baterek) ovladac se rozblika a do 5-10s se sparuje...

Pripadne zkus jeste vymenit baterky :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

každý den sleduji rychlovky na ninty.cz no co se poslední dobou děje, jsem trochu skeptickej :( snad ho nintendo nepohřbí nedostatkem her no uvidíme s čím se vytáhnou v průběhu roku(už aby bylo E3), wii u je stále v plánu jen stále žádná ta pořádná hra, navíc rayman odložen :((

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

no já jsem osobně taky majitelem WII U ZombiU edice a ZombiU je fakt jedna z nej her, ktere kdy jsem hrál.Má to opravdu atmosféru a je to hratelne a nenudí.

Ted mám i Google Maps na WiiU a opravdu paradní aplikace a ještě hodně funkční internet browser a Youtube a to vše zdarma bez nutnosti platit nejaky goldy a plus za jinych platformách.

Prostě WII U má budoucnost.

14979

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nunchuk si kup origo...ty cinany co mam to je tak na mesic hrani...

Ja zatim hraju Nintendo Land... spis tak pro spestreni... cekam na nejakou hru co bude stat za to :) premyslel jsem o Assasinovi ale kdyz jsem si to zahral na PC tak jsem byl docela sklamany... takze jsem to nekoupil... mozna jeste Rabbids... ale to bych si docela rad vyzkousel... a Rayman (ale ten jeste nevysel) a u toho mi prijde ze za hezkou plosinovku clovek zaplati trosku moc penez...

Co me fakt irituje je to ze nintendo zase odflaklo svuj shop... najit tam neco je za trest... casto pada... chybi tam remake nejake klasiky (treba mario nebo cokoli) treba za 1$...

Dema tam nejsou skoro zadne... (FIFA 2013 a Rayman) a to nemluvim o omezenem mnozstvi spusteni (fifa ma 10 a rayman myslim 20)

Safra to je takovy problem aby tam mely vsechny hry svoje demo? A hned u toho BUY?

Proste nintendo nezvladlo start sve konzole...a je to skoda...potencial tam je

Upraveno uživatelem Hexer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak vono se alespoň rýsuje pár dobrých věcí:

- Bayouneta 2

- Watch dogs - i když to je multiport

- phantom pain - také multi ale díky za něj

tyhle 3 už je slušná motivace :-) + na E3 tutovka nástupce SM Galaxy(nic jiného než 3D mě nezajímá)

ale stále je to otázka měsíců :(

+ jestli si někdo všiml v anglii je možné WIIU sehnat kol 6500 i prémium verze snad 6K basic ... to je slovo do pranice

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ted jsem narazil na clanek na wiiudaily.com ,o need for speed most wanted jde pry o Pc port a grafika je o mnou lepsí než srovnání z XBOX360,takže vtom WIIU asi něco bude,jen to chce hledat :)

A ješte tam bude multiplayer přes gamepad ,tak to bude parada.

http://wiiudaily.com/2013/03/need-for-speed-mosted-wanted-u-is-graphically-superior-than-current-consoles/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Tak dneska jsem si pritah domu Wii U jsem natsenej i sklamanej. Zombie U je super , sklamanej jsem z povrchu, ta cerna se hned ohmata a ani nejjemnejsi hadrikem to nejde skoro sundat dolu a jeste se tam delaj male skrabanecky viditelne jen pod urcitym uhlem na svetle , ale i tak konzoli mam doma den a je ohmatana. A dalsi vec co mi vadi HDMI kabel daj ale normal SCART ne :( mam dve telky , ale obcas si chci zahrat i u sebe ve sklepe :D a tam nejde pripojit.

Musim asi na starsi TV koupit tohle http://www.gameexpres.cz/konzole-nebo-prislusenstvi-pro-nintendo-wii-wii-rgb-scart-kabel-p-5051.html ??? ze ?

Upraveno uživatelem Zvejka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a vam nevadi ten lesklej matnej povrch? ja konzoli dvakrat presunoval a policajti muzou hned vzit 1000 otisku a jeste kdyz to stiras tak se delaj male skrabance....ten povrch me trosku sklamal jinak zmena oproti xku . A hodne si pletu tlacitka :D vlastnim jeste xbox a stridat to to je hruza :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak ja mam konzoli "schovanou" pod sedackou :D jooo je to prasarnicka ale je to pro me idealni misto... tlumi to hluk co vydava... neni videt (me se wiiu proste nelibi)

Za HDMI kabel jsem vdecny... :) konecne z toho leze fullHD :D

Mno kdyby na to bylo vic jak 5-10 her tak by se ty bazary plnily... ale zatim co po navsteve u nas doma si wiicko poridil skoro kazdy tak wiiU se mi pomalu ani nechce zapinat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu