Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Wii U


Kapr

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Odpovědi 321
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Nazdar dětska, tak zejtra mám Wii U doma. Fakt nevim proč jsem to kupoval když na to je asi cca 5 her, ale prostě jsem si nemohl pomoct :-). Hele nevíte vo nějakým dobrým netovým bazaru na hry ? Bych si chtěl koupit NSMBWU. Jiný než hry od Nintenda asi nemá cenu kupovat, nebo co myslíte to ZombiiU ? Poslední dotaz (asi na Hexíka) jestli už na Wii U je nějakej chip nebo budu muset kupovat furt origoše po bazarech ? Poslední dotaz, co zahraničí, nedaj se WiiU hry koupit někde venku levně ? Jo a jak je to s regionama, jsou u WiiU regiony ?

Upraveno uživatelem SuiVanOrton
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj SUI!!!! Chlape jak zijes? :) Od dob UO jsem te snad nevidel :)

Takze cip / soft zatim neni... je sice uprava pro hrani starych Wii her z HDD ale WiiU tituly si z HDD zatim nezahrajeme :) (navic klasika placky jsou lisovane nejakym "sofistikovanym" zpusobem)... hry se daji v obchodech sehnat v akci za 600kc... a prakticky vetsina her pri brouzdani po obchodech se da najit za 800kc...

V zahranici ty hry levneji nevychazeji... vsude je to +- stejne... obcas se podivej do sekce PRODAM... ted tu byl Batman a Assasin za 600...(mozna jeste porad je)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jo to jsem myslel. Tak holt budem kupovat za full price. Můžem když tak něco vyměnovat půjčovat a tak.

Jsem koukal na Mall.cz, maj tam akci Darksiders II za 600, Sport Connection taky 600 nebo Sonic All Stars Racing taktéž za 600. Škoda že mě z toho nic moc nebere, možná ten Sport Connection - jenom bůhví jaký to je. Třeba ten sport co byl u Wiička ten mě docela bavil dost.

No ale priorita je Mario ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Urcite s tebou rad neco i vymenim/pujcim... ale problem je ze zatim nic moc zajimaveho nevyslo... tedy aspon pro me ne :)

Sport u puvodniho Wii byl super :) hodne jednoduchy ale taky hodne zabavny :)

K wiiUcku (black) je Nintendo Land... je tam par zabavnych hricek... a treba takovy metroid ve dvou a vice hracich je super... :)

Jestli mas srdcovku maria :) tak az vyjde vyzkousej Raymana

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hexík: hele Raymana jsem si zakázal, mám ho na Wii, mám ho na tabletu koupenýho, mám ho na PC koupenýho (tenhle vikend byl za 5 euro), no to by už byla čtvrtá platforma s Raymanem. Ale uznávám, tahle hra se jim povedla!

Se divim že Nintendo nevydalo nějakýho Super Maria Galaxy pro WiiU - jejich hry vždycky táhli prodeje.

No zkusím někde sehnat to New Super Mario Bros WiiU, je to hezčí než na Wii nevíte ?

Jinak já kupuju sice black verzi, ale je to od jednoho maníka a chybí tam právě ta hra Nintendo Land, takže budu úplně bez her.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslim ze tim Nintendo Landem jsi se docela ochudil... sice to neni buuuuh viiii jaka zabava ale nektere hry se povedly... spis mi to prijde jako demo toho jak lze vyuzit potencial noveho ovladace :)

V jedne hre kreslis na tablet

V druhe ho naklanis

V treti ovladas dva pandulaky najednou pomoci analogu

Ve ctvrte se ovladacem rozhlizis a strilis

V pate ho pouzivas jako vrhaci nastroj na hvezdice

V seste......... atd atd

Raymana si stahni aspon jako demo :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pri registraci nedavej region czech republic a kdyz ti to samo hodi cze tak zmenti region v system settings

Tohle mi nefunguje, když to změnim tak mi to nepustí na mojí postavu že se neschoduje s regionem který jsem zadal při registraci ID nintenda. Tak fakt nevim, ti japonci to jsou ♥♥♥♥♥i.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Něco tak pomalýho jsem fakt neviděl, cokoliv vyberu tak do dalšího menu je to cca 15 až 20 sekund čekání, nechápu.

Update 1: Tak jsem to všechno smazal komplet a začal jsem znova. Od tedka jsem hrdý brit. A jdu si něco stáhnout. btw. už mi docházejí přezdívky, fakt.

Update 2: Hexi, s tím Raymanem Legends to jsi neměl radit, tohle si musím koupit at to stojí co to stojí, fakt úžasný. To ovládání že používáš ten tablet a zároven ale čumíš na obrazovku to je prostě úžasný. A ten Caste Rock - prostě BOŽÍ ! To je umělecký dílo fakt.

Upraveno uživatelem SuiVanOrton
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mel jsi si to tady precist pozpatku :) ja jsem na tu pomalost nadaval jak spacek :)

Update 1: Ja si na tohle zalozil novy profil s nazvem DOWNLOAD...jen proto abych si mohl stahnout dema... souhlasim ze japonci jsou v tomhe...cenzura cenzura cenzura :)

Update 2: Castle Rock je fakt BOŽÍ :) Jsem si to dal několikrát po sobě a pak jsem dal ovladač někomu jinému jen abych se mohl podívat co všechno jsem v te rychlosti prehlidnul :D

Rayman byl super i na puvodnim wiicku :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlavne meli se startem wiiU mit pripravene nejake hry... :) bohuzel vsadili jen na cca 3-4 tituly...nevim jestli cekali ze to lidem bude stacit nebo co si tam kdo myslel...

ZombiU (zatim jsem nehral)

Asassin (hral jsem na PC a je to nejhorsi dil z cele serie)

Just dance (klasika kde se neda nic zkazit...a invence je malo)

Rabbids :)

A co dal???? :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mam to NintendoLand a SMBWiiU.

Ten NintendoLand to jsou docela blbinky, ale nehrál jsem ty pro víc lidí. Je možné to hrát online s nějakýma cizíma lidma nebo třeba když se domluvíme my nebo k tomu je prrostě potřeba další 4 lidi doma ?

SMBWiiU mi připadá hodně podobný co se týče Wii verze.

Jinak ten ovladač je fakt povedenej, asi to dělali na moje ruce ale mě padne jako ulitej. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já osobně tyhle hry nemám moc rád, na mě jsou moc těžký, já potřebuju nějaký abych se nezaseknul na první obrazovce :D. To já určitě koupim toho Raymana Legends a pak bych rád nějakou deskovou hru třeba Monopoly, na Wiičku jsem je docela pařil dost. NO a hlavně doufám že Nintendo přijde se Super Mario Galaxy pro WiiU a že to nebude jenom nějaká předělávka ale že to bude třetí díl využívající Wii U.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu