Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Wii U


Kapr

Recommended Posts

  • Odpovědi 321
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Mno tak zrovna to vypinani ze hry me "tlaci" ze vseho nejmin... nepamatuju si ze bych to nekdy takhle vypl...vzdycky rovnou :) POWER OFF

Celkove at mi nerikaji ze nedokazou udelat rychly pruchod tema menu co jsou v systemu... pane boze vzdyt to ma vykonu na rozdavani a menu je spomalene jak........ a to v nem je prd k nastaveni... vzdyt i telefony s androidem maji mnohem vice nastaveni a serepeticek a nahrava se tam snad neco???

YaKuZa: Taky zatim susim...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hexer: je to úplně nepochopitelný na co se tam čeká, vždyt to musí být načtený za sekundu. Schválně jsem koukal ten přechod ze hry do wiiu-menu že předtím byl 26 s a tedka bude 8 s, furt šílený. Ale souhlas že zrovna o tenhle přechod moc nejde.

Yakuza: já mám NintendoLand a Super Mario Bros U, ale to zrovna hraju a myslím že ještě nějaký ten čas hrát budu.

Btw: dá se něco koupit na tom eshopu, jsou tam nějaký plný hry ? A pokud ano kupovali jste něco, dá se pay-palem nebo kartou visa ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem zkoušel demo Monster Hunter 3 Ultimate, je to nádherný, ale i na začátečníka jsem měl problémy dostat bojovýho králíčka. Na mě strašně těžká hra a když se mi 5x nepodaří vůbec nic tak ztrácím nervy. Tzn. nic pro mě.

Taky jsem zkoušel koupit hru Punch Out (virtual console) a jde to normálně přes visa kartu, akorád zase další heslo no. Hra nic moc, ale těch 9 korun mě nezabije na zkoušku :-)

LoveFilm a Netflix se půlhodiny stahovali, pak půlhodiny instalovali a spouštěli aby mi pak oznámili že to není pro moji zemi. To jsem z toho blázen jako hrdý brit jsem se skoro rozčílil :)

Upraveno uživatelem SuiVanOrton
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Yakuza... tak povidej prvni dojmy :)

Sui... ja zatim nemam vyreseny ani od WiiU... problem je ze promitam na platno...wiicko je pod sedackou...kabely tahane ve zdi k projektoru na strope...a opet kabel k senzorbaru je KRATKY!!! Zacinam premyslet ze ho rozeberu a udelam mu vlastni napajeni...

Pro predstavu obyvak ma na sirku cca 4m... a ten kabel od senzorbaru tipuju 5m... mozna zkusim wiicko presunout a pak v listach od plovoucky vest kabel od senzor baru...mno jeste uvidime :D docela by se mi libilo vyrezat do police (za platnem jsou police...kdyz se vysune ze stropu tak police zakryje krom posledni) diru a do ni vsunout senzorbar...tak aby se ztratil...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Tak narez jak cip dost me to bavi skvela grafika .. Fakt se mi to libi a je to ♥♥♥♥♥ dlouhe! Uz mam asi 4 hodiny odehranych a mam zatim jen 12% je to faaakt dlouhy ale mozna bude jen pribeh treba 30% a zbytek mini hry atd.. Nevim uvidime.. Ale vim jedno po dohrani budu posilat dal tak muzete uz nabizet do PM nebo bych prodal.. Je to limitka s panackem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nabízím na výměnu ZombiU, za cokoliv.

Mám ještě Super Mario Bros U - ale to hraju a zatím si to nechám.

Měl jsem Nintendoland - a to mě nějak nechytlo protože to chce především víc lidí a u nás když se sejdou známí tak se hrajou stejně karty nebo Blokus :-) Takže jsem to vyměnil za ten ZombiU a to nevím co jsem od toho čekal když mě tyhle hry vůbec neba .-).

Hexi: taky bychom mohli udělat seznam lidí, se kterýma jsme třeba něco vyměnili a jak to dopadlo, já jsem to ZombiU vyměnil s nějakým Vladimírem Burešem z Vyškova - našel jsem ho na gamebazaru, a úplně super bezrpoblémů 100% člověk.

UPDATE: ZombiU jsem už vyměnil, takže momentálně nemám na výměnu nic.

Upraveno uživatelem SuiVanOrton
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cena to není špatná, ale má jenom 8 GB interní pamět a je to bílý (fuj :-)). Já myslím že to musí jít dramaticky dolů ta cena, protože jinak nic neprodaj.

Jinak sem koukal že hodně lidí to tu prodává, a s poměrně velkou slevou. Já sám jsem koupil tu červnou verzi za 6700 (necelý půlrok stará).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu