Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Assassin´s Creed: Reveleations


rockyzz

Recommended Posts

  • Odpovědi 328
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Jj, taky si myslim ze je to vicemene jedno, nikdy jsem nepocitoval, ze by tahle daval treba mnohonasobne vetsi damage ci tak.....hidden blade je nejlepsi a s eziem by clovek dokazal nekoho umlatit i vetvi

:) Jen doufam, ze v AC budou souboje vic dynamictejsi, pred ACR jsem dost hral noveho batmana a tam je ten soubojovy system ginalni, pak jsem zacal hrat ACR a ze zacatku jsem se musel az smat jk jednoduse, hloupe a hlavne pomalu to vypada......trosku mi to pripominalo legendarni scenu z SW:EotS, kde prijde par jediu na palpatina a ten vyskoci, trikart pichne a vsichni lehnou :D

S tím také musím souhlasit :) Batman v tohle pohledu byl opravdu úžasný :) Ale přece jenom si myslím že tak dynamické jak to bylo v Batmanovi by se k AC ani nehodilo přece jenom ani jedno není reálný ale aby na assassina nabíhala tlupa lidí to by mi k němu asi taky úplně nesedělo :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jeste se zeptam, jak je to s herni dobou vsech Assassinu? Dvojka mi prisla pomerne dlouha, delsi nez jednicka a take vyrazne lepsi, predpokladam, ze jsem tedy uz v posledni misi v Rime :-)

Brotherhood bych řekl že má tak stejně dlouhou herní dobu jako AC II ale nový revalations jde s herní dobou tím myslím pouze hlavní dějovou linii rapidně dolů :( Což je docela škoda ale i tak se ten čas užiješ jako nikdy :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já mám hru dohranou na 100% procent, vysbíraný všechny poklady, fragmenty z animu, renovovaný všechny obchody a památky a už jen plním challenge jako ,,zabij stráže touhle a touhle bombou" a herní doba okolo 20 hodin a to si tu hru docela užívám a nikam nechvátám...herní doba tedy slabá :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
Ja bych řekl ze dostavas :)

jj jsem si toho nevšiml protože ta částka byla malá, ale když jsem dostal za misi 1000 tak už to bylo poznat :D

a ještě dotaz k těm úkrytum co na ně templáři útočejí to mohu nechat na kdykoliv nebo pokaždé když se na ně zaútočí tak se musím vrátit a bránit? protože to je dost otravný chodit přes půlku města abych bránil nějakou věž

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jsem zmatenej na to že to má být konec příběhu se mi zdal ten konec dost otevřenej a matoucí. Zajímalo by mě co bude s Eizem mohli dát třeba že se vrátil do Itálie a založil si rodinu atd. místo toho udělali scénku kde si dal pokec s Desmondem jsem zmatenej:roll: a ty jabka jedno měl Altair v knihovně a jedno co dostal na konci Leonardo bylo co/čí? takže čí jablko měl na konci ta parta v autě? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ukončení Eziova příběhu (SPOILER!!!) - smrt v AC: Embers

dík film jsem dokoukal a čekal jsme trochu lepší konec ne že půjde pod trnem :D

jinak Revevations je podle mě nejleabší díl z ságy Eizo příběh byl teda hodně krátkej a takové blbůstky jako vedlejší úkoly, nory co byly v brotherhoodu tam taky nejsou prostě zklamání čekal jsem něco extra když je to poslední díl :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu