Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Podpora Divx a jiných na PS3


haklik

Recommended Posts

  • 7 months later...
jo pokud je mam nahrány v PSP pak jo ale jinak mám flashdisk naformátovaný na FAT32 a PS3 sice najde ten disk i hudbu co na něm mam ale filmy ne a když ten samý film nahraju do PSP tak ho pustim

at delam co delam tak my filmy nejdou v avi spustit :cry: ... nemate nekdo nejakou dobrou radu co s tim?:bash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano bohužel je to tak PS3 nepřehrává zdaleka všechny .Avi jelikož filmy mají různé kodeky videa.. Doporučuji buďto konverze videa do jiného formátu např. MPEG4 tedy já zde mám horší kvalitu a na větší tv je to dost poznat.. Nebo tedy program media center který nainstalujete na vašem PC a pokud máte tedy wi-fi nebo propjený ps3 s pc lan kabelem (myslím) tak se musíte s váším playstationem synchronizovat pokud se tedy povede (mělo by :D ) poté označíte v media centeru videa/filmy které chcete mít možnost přehrát v PS3 a v PS3 XMB zvolíte ve složce Video media center a tam by se měli zobrazit.. Ale po celou dobu musíte mít samozřejmě zapnutý PC funkční internet a nesmí se pc uspat.. Poté vám snad vše pojede..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano bohužel je to tak PS3 nepřehrává zdaleka všechny .Avi jelikož filmy mají různé kodeky videa.. Doporučuji buďto konverze videa do jiného formátu např. MPEG4 tedy já zde mám horší kvalitu a na větší tv je to dost poznat.. Nebo tedy program media center který nainstalujete na vašem PC a pokud máte tedy wi-fi nebo propjený ps3 s pc lan kabelem (myslím) tak se musíte s váším playstationem synchronizovat pokud se tedy povede (mělo by :D ) poté označíte v media centeru videa/filmy které chcete mít možnost přehrát v PS3 a v PS3 XMB zvolíte ve složce Video media center a tam by se měli zobrazit.. Ale po celou dobu musíte mít samozřejmě zapnutý PC funkční internet a nesmí se pc uspat.. Poté vám snad vše pojede..

Po tomhle silenym postupu sem si uvedomil, ze se na film radeji podivam na PC, ci z nej udelam dvd :D ale dik za tip ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 year later...
  • 3 weeks later...
Co takhle PS3 Media Server:titulky.-srt..,MEncoder automatické překodování.

Prostě nejlepší bez něj bych byl nahranej :)

PS3 media server jsem zkusil, ale nějak to blbo, takže nic, z prvu jen Windows media player, ale potom jsem objevil SimpleCenter a nemuzu si stezovat. To by bylo vyřešené, i na titulky jsem si nasel 'AVIAddXSub' sice na pc po spustení je tam vidím, že jsou vloženy, ale na PSku ne, takže sem byl z toho jelen...no do ted sem to neresil, protoze nebyl cas a chtel sem tu posbírat nejaky rady, co pofakají.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu