Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Návody - Update her z Flashdisku + Flashdisk jako HDD


Sunfig

Recommended Posts

  • Odpovědi 70
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 2 months later...
Sorry za blbou otázku, ale k čemu vlastně ty Title Update jsou? To je nějaký patch?

Vzhledem k tomu že například někdo nechce chodit na live a chce přitom mít aktualizovanou hru tak si stáhne prostě Title Update, který slouží k tomu, že aktualizuje hru, například v Black Ops slouží (nevím již přesné číslo updatu) Title Update k tomu, že je možnost hrát mp proti botům, jak někdo výše psal tak zase TU rozchodí systém link pro Red Dead Redemption atd.

Můžu přes tenhle program přesunout hudbu, motivy, obrázky a filmy??

Co jsem se tak díval tak buď je možnost si například hudbu vypálit a poté ji z cd hodit na hdd do xboxu, nebo propojit xbox s pc a postupně to natahat do xboxu. Když jsem měl ještě xbox tak jsem možnost skrze flashku nezkoušel.

Pro všechny, již nevlastním xbox takže vám asi už moc neporadím ohledně TU, takže zda někdo by mohl pomoci tak budu rád když se odpoví na nějaké budoucí dotazy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
Moje zkušenos je ta, že je lepší dávat flashku do zadního USB. Ty nové updaty co se dávají do "data partition/content/0000000000000000/41560855/000B0000" jedině do zadní USB, pkud to dáte do předu, tak vám to ve hře nepůjde.

Díky za radu, aktualizoval jsem topic a připsal tam radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

[h=3]NHL 12 Roster Downloads[/h][TABLE=class: sites-layout-name-one-column sites-layout-hbox, width: 823]

[TR]

[TD=class: sites-layout-tile sites-tile-name-content-1]Ultimate Roster Update 5.5 is released Mar 1/12 (xbox360)

NHL 12 Historic Rosters (thanks to jordan)

NHL12

All Time Buffalo Sabres

All Time Hartford Whalers

All Time Minnesota North Stars

All Time New Jersey Devils

All Time New York Islanders

All Time Los Angeles Kings

All Time San Jose Sharks

All Time Philadelphia Flyers

All Time Quebec Nordiques

All Time St Louis Blues

All Time Washington Capitals

All Time Winnipeg Jets

1987 Canada Cup Team Canada (Ottawa Blades)

Top Prospects Team (Windsor Wildcats)

Thunder Bay NHL Alumni Team (Victoriaville Cougars)

East Coast Hockey League Alumni Team (Cincinnatti Cyclones)

Central Hockey League Alumni Team (Colorado Eagles)

United Sates Hockey League Alumni Team (Flint Generals)

International Hockey League Alumni Team (Kansas City Blades)

United Hockey League/Colonial Hockey League Alumni Team (Madison Monsters)

NHL11

list coming soon

je to pro NHL 12 nebo to půjde i v NHL 11, když to tu píšou ??????????

děkuji za odpověď

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 5 months later...
  • 2 weeks later...

14. Varianta 1, v menu vybereme System Settings/Memory/Storage Devices/Memory Unit/Games/ vybereme váš update, stiskneme Y, v nabídce vybereme Move, a vybereme HDD, za pár sekund máme přesunutý update z Flashdisku na HDD, pokračujeme na poslední bod

Bohužel,pořád se mi to tam nezobrazuje :/ ,mohl by mi někdo hodit screen ,jak na to,aby se mi ten update zobrazil v Games....

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

chci se zeptat, kdyz si na disku udelam partition a rozdelim ho na dva. jeden chci mit pro PC NTFS a druhou cast exFAT pro xbox. dam to podle navodu do xboxu a dam configure now. nakoniguruje mi to jen ten exFAT nebo dá mi to vybrat nebo to predela cely disk? nechci prijit o to co mam na NTFS. Dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu