Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Dungeon Siege III


headhot

Recommended Posts

po 5 minutách uninstal :) raději počkám na diablo :)

moc bych se netesil, protoze diablo taky vyjde na konzolich:( aby to nedopadlo stejne,ale blizzard se snad pochlapi. Jinak hra se sice jmenuje DS,ale me to neva, beru to jako jinou hru, DS1 a DS2 taky na sebe nenavazovali

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U mě šlo pryč po dvou minutách, když jsem si nemohl vytvořit postavu podle sebe.... Diablo 4EVER

myslim,ze uz jsme dost stari na to,abychom hodnotili hru podle customizace:) stejne v pozdejsich fazich nosis armor na sobe,takze co sis vytvoril stejne nevidis. Ja treba ve wow, uz ani nevim jak vypada ksich me postavy:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:D na pc se DS III neoplatí, je spousta jiných dobrých RPGček. Na konzole to jde, jelikož tam těch RPG moc není, natož dobré...

Diablo III má fakt být na konzole? Si nedokážu ani představit...co se to s Bllizardem děje?

To bude na konzole naprostá volovina...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:D na pc se DS III neoplatí, je spousta jiných dobrých RPGček. Na konzole to jde, jelikož tam těch RPG moc není, natož dobré...

Diablo III má fakt být na konzole? Si nedokážu ani představit...co se to s Bllizardem děje?

To bude na konzole naprostá volovina...

na konzoli uz vyslo i Diablo 1, no musis brat,ze konzole jsou tedka nejvynosnejsi trh. Jinak DS3 se mi libi,ale az dokoncim,konecne si zahraju uz bez bugu Gothic 3 a snad uz brzy RISEN 2

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na konzoli uz vyslo i Diablo 1, no musis brat,ze konzole jsou tedka nejvynosnejsi trh. Jinak DS3 se mi libi,ale az dokoncim,konecne si zahraju uz bez bugu Gothic 3 a snad uz brzy RISEN 2

Tak DS III není až tak špatné, ale jak jsem psal, je spouty jiných RPGček kterým bych dal přednost. Já Gothic 3 projel i s bugama...ano bylo jich tam zatraceně mnoho, ale hratelnost dobrá, tak to ,,jde,, ignorovat.

S tím Daiblem III to bude určitě propadák, je to můj názor...prostě když porovnáš RPG hry na pc a konzole, tak je v tom podle rozdíl. Zvlášť u takových jako bude Diablo III, ovladač na to prostě není dělaný...zase má výhodu na jiné věci - ale to sem nepatří :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No mě sice žádné konzole nezajímaj..., ale z vlastních zkušeností vím, jak jsou RPGčka na konzole NUDNÉ...

I když to možná na konzole bude, kvůli prachům...sice je Bllizard na trhu nejbohatší :D , ale chtějí víc a víc prachů...alá WoWko...:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu