Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

NDSi XL vs PSP 3004


dannyus

Recommended Posts

  • Odpovědi 73
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

mel jsem dsi(v podstate to samy jenom trosku mensi) a prodal ho(KDYZ JSEM HO KUPOVAL , TAK JSEM MEL POCIT JAK TY FOTAKY BUDOU UZASNY,DOTYKOVY DISPLEJ TAKY ,ALE NEJSOU vetsina her se stejne muze ovladat sipkami) a koupil jsem si ono zminene psp 3004. JA osobne na prenosny konzoli parim tak v prumeru hodinu tydne ani ne( beru si ho jenom na cesty) takze hra s neakym spletitym pribehem (hodne her na nintendo) me nebavi, protoze pribeh zapomenu, za to neaka ta pastva pro oci z detalni graficke stranky hry ,kterou si muzu uzivat pokazdy kdyz hru zapnu je z meho pohledu lepsi....

++++ vetsina lidi co znam maji spis psp takze s nima muzes parit dohromady

++++ prolomeni(flash) jde udelat v pohode na obou pristrojich

++++ psp ma analog- u nintenda chybi a hoooooooodne me to stvalo

ZVOLIL JSEM PSP:):):):):):):):)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@dannyus zalezi od toho ake hry chces hrat...

nesuhlasim s luklkluk...ten dotykac dava na DSi uplne iny zazitok z hrania...tak isto sa na nom pohodlnejsie hra a tie sipky su daleko lepsie ako PSP (na psp su odelene a daleko od seba...pri hrani s tym mavam dost problem a ten analog je na ho*no...navyse FPS hry su na tom nehratelne)...co sa tyka kamier tak tie su tam viacmenej len ako doplnok i ked na dsiware je par hier ktore ich vyuzivaju...

jedine co ma psp je lepsie je vacsi display s lepsou grafikou...hry su ale vacsinou nudne a vacsinu z nich pripadne podobne som uz hral na pc a dlho pri nich veru nevydrzim...a ako som uz spominal...nepohodlne sa na nom hra a FPS su skoro nehratelne resp docela narocne je ich ovladat...jedine naco mam momentalne psp je na hranie crasha z psx inak by som ho uz davno predal...navyse ten flash neni az taky jednoduchy a nie na vsetkych psp to ide...ak by si sa uz pren rozhodol tak lepsie je kupit pouzivane uz flashnute...

dsi ma sice horsi display a horsiu grafiku ale hry su nan daleko zabavnejsie a v kombinaci tlacitok s dotykacom dava hraniu uplne iny rozmer...a nesuhlasim s tym ze hry sa daju ovladat aj dotykacom aj sipkami...resp je to tak ale on sa zle vyjadril...hry sa hraju sipkami a na dotykaci sa ovlada zase nieco ine...a co sa tyka flasu..nic nepotrebujes len flash kartu do ktorej strcis micro sd kartu s hrami a ides...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky se přidám a něco přihodim.

Nejdříve bych rád řekl, že mi přijde zbytečné zakládat tohle téma. Vzhledem k tomu, že to většinou vede k nějaké hádce, kdy jeden prostě prosazuje jedno. Navíc když se podíváš po netu je těhle diskuzí plno. Můj názor.

Jinak rozhodovat by ses měl hlavně podle her! Pokud na to nespěcháš počkej na NGP, omrkni ho a pak se rozhodni. A určitě spíš 3DS než DSi XL.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

PSP je lepší zážitek ze hry, to jednoznačně. A taky to má žejo 1000×lepší grafiku a proto bych určitě vzal PSP.. Btw : Joystick na PSP je náhodou docela dobrej a teda rozhodně lepší než na 3DS možná to po dlouhém hraní cítíš trochu na prstu ale jinak je to teda obrovskej rozdíl..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

PSP je lepší zážitek ze hry, to jednoznačně. A taky to má žejo 1000×lepší grafiku a proto bych určitě vzal PSP.. Btw : Joystick na PSP je náhodou docela dobrej a teda rozhodně lepší než na 3DS možná to po dlouhém hraní cítíš trochu na prstu ale jinak je to teda obrovskej rozdíl..

tak ty mas asi psp 5004 kdyz mas 1000x lepsi grafiku nes dsi xl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlasim s PSPčkařema. PSP je pro mě lepší, jelikož se líp ovládá a ty hry jsou náhodou docela dobrý. NDS má takový strašně dětský hry na úrovni mobilu. Jediný co se mi na NDS líbí jsou Pomémoni a Mario. Ale pokud vim tak je na PSP emulátor NDS (nevím to jistě).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano na PSP je sice NDS emulator ale zahras si na nom asi 15 hier pretoze skoro pri vsetkych sa pouziva dotyk.Tak Mal som NDS Lite a mam teraz PSP a 3DS.Ale ze PSP sa ovlada lepsie.Prosimta uz len serfovanie na internete je take pomale ze kym si pozres jednu stranku tak zistis ze je polnoc a musis ist spat.Ten dotykac tam velmi vela spravi.

Joystick na PSP je náhodou docela dobrej a teda rozhodně lepší než na 3DS možná to po dlouhém hraní cítíš trochu na prstu ale jinak je to teda obrovskej rozdíl..

Jaj aha.Preto je lepsi ze ta z neho zachvilu zacne bolet palec a ze ti zacne zachvilu sam zabacat.Tak to potom hej :D

nektere hry treba harry potter 1-4 se ovladaji jak sipkami tak displejem

na psp udelas flash (u nekterych) jednou a staci to a taky muzes okamzite parit

EDIT: casto u nintenda slouzi dotyk displej jako minimapka

No hral som harry potter 1-4 najprv na NDS Lite a potom na PSP a musim povedat ze na NDS je ten zazitok z hry ovela lepsi.Tak isto GTA Chinatown.

NDS ma mikrofon u PSP ma len 300x.U NDS pouzivas mikrofon aj v hrach(napr fuknes donho a v hre tim sfuknec sviecku :D )

Takze ked uz tak urcite ber NDS.Hry ta na nom len tak rychlo neomrzia na rozdiel od PSP kde ta bude bavit 5 hier z 500 :D

Ale urcite si nekupuj ani jedno radsej si kup 3DS alebo pockaj na Vitu :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nechapem ako moze niekto povedat ze na PSP sa hra lepsie a ze ten joystick je lepsi ako u 3DS...to uz musi byt byt fakt kreten co NDS videl len na obrazku...

mam doma DSi, 3DS a aj PSP a bez diskusie vedie samozrejme 3DS...no a co ze ma psp lepsiu grafiku? to fakt ludia v dnesnej dobe si zakladaju len na tom?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nechapem ako moze niekto povedat ze na PSP sa hra lepsie a ze ten joystick je lepsi ako u 3DS...to uz musi byt byt fakt kreten co NDS videl len na obrazku...

mam doma DSi, 3DS a aj PSP a bez diskusie vedie samozrejme 3DS...no a co ze ma psp lepsiu grafiku? to fakt ludia v dnesnej dobe si zakladaju len na tom?

1. ovládání

2.grafika

A přestan'te se tu hádat...kdo má 3ds,bude pochvalovat 3ds,kdo má psp,bude pochvalovat psp...a je jasné,že novější handheld bude lepší...

nodobre: ikdyž má mikrofon jen 300x,tak se dá dokoupit kamera,kde je mikrofon taky...a v hrách se taky u psp využije,takže je vidět že jen psp schazuješ...a že by ho bavilo jen 5 her z 500 je totální blbost...můžu ti tu odvyprávět hromadu her,které stojí za zmín'ku....

Prostě a jednoduše psp je jedině pro hard-core hráče s hezkou grafikou a nds mi přijde jen jako oddechový gameboy(ted' nemluvím o 3ds!!!)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hej ale NDS ho ma hned zabudovany a kolko hier na PSP pouziva mikrofon?

Mozes mi tu povedat kopu hier ktore stoja za ZMIENKU lenze na NDS je kopu hier ktore stoja za to aby si ich zahral a nie len za zmienku :D

Třeba Assassin's Creed je na DSku fakt "super"...

Predstav si ze na NDS som assassin's creed 2 presiel cele zatial co na PSP som to hral asi 15 minut :D

Jasne ja sa tu hadat nechcem ja mu chcem len dobre poradit :D A realita je taka ze NDS je uspesnejsie a asi preco?

Ale aj tak to nic nemeni na tom ze fakt radsej zvaz 3DS vs Vita :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

.:Bloody!Splatt:. ak si cital moju poslednu vetu...pisem ze mam doma aj to aj to...takze dokazem porovnat co z toho je naozaj lepsie...ak si ds nikdy nemal a hry odsudzujes len z toho co si videl na obrazku tak sa nemame o com bavit...ja ako pouzivatel obidvoch konzol hovorim ze NDS je lepsie a zabavnejsie....zdielam nazor s uzivatelom nodobre

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

.:Bloody!Splatt:. ak si cital moju poslednu vetu...pisem ze mam doma aj to aj to...takze dokazem porovnat co z toho je naozaj lepsie...ak si ds nikdy nemal a hry odsudzujes len z toho co si videl na obrazku tak sa nemame o com bavit...ja ako pouzivatel obidvoch konzol hovorim ze NDS je lepsie a zabavnejsie....zdielam nazor s uzivatelom nodobre

A já ti odvětil,že je jasné,že si vybereš tu novější konzoli ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V tomhle je to celkem jasne, nejde tolik o konzoli jako o hry co chces hrat. Obe konzole maji druhy her, ktere si na te druhe nezahrajes. Na zaklade toho se snaz rozhodnout :) simple.

Jinak velmi se mi "libi" jak "uzivatele", kteri bezne NDS sekci nesleduji, a neobohacuji a ani nepisou prispevky se tu objevi prave v moment, kdy jde o nazor PSP vs DS (nebo jine war of consoles) a jsou velmi aktivnimi. :) (nehlede na to ze jejich prispevky jsou casto OT a akorat provokuji)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

.:Bloody!Splatt:. aha tak troska som sa zle vyjadril...myslel som len PSP vs DSi...DSi je u mna jasny vitaz ;)

Tohle je celkem vtipné...on chce vědět,kterou konzolku by jsme mu doporučili...tak jsem mu řekl svůj názor...nemůžu za to,že se tu hnedle všichni "NDSkaři" chtějí hádat...

Když je ti NDS milejší nežli psp,tak to tu napiš a už se nebudeme hádat...

Mimochodem,existuje více lidí,kteří např. dávají přednost grafice,příběhu,zábavnosti,ovládání...takže se tu těžko dobereme odpovědi,která konzolka mu bude vyhovovat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu