Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

The Legend of Zelda: Ocarina of Time 3D


DeSmond

Recommended Posts

Je to divné, ale na tuhle skvělou hru tu ještě není téma a tak ho zakládám až nyní. Jak jistě víte, nejde o zcela novou hru v sérii Zeldy, ale o předělávku první 3D Zeldy, tedy N64kove Ocarina of Time. Krom 3D prošla hra silnou vizuální změnou a ikdyž se to nezdá, je od původní hry téměr k nerozeznání. Pro mě jako velkého fanouška této série je tato hra prvním must-have titulem pro 3DS a to i přesto, že jsem ji téměř celou dohrál už na Wii. Ale tahle hra se jen tak neomrzí...... Kdo z vás to neví, tak je tato hra jednou z nejlépe hoodnocených her všech dob a jedna z mála, která dostala 40/40 v japonském časopise Famitsu. 3D verze se momentálně na metacriticu těší neuvěřitelnému skóre 94 na základě už 37 recenzí. Záhrát by si ji měl každý ať už kvůli typické úžasné "zelda" hratelnosti (která mimochodem vychází z této hry), skvělému příběhu nebo dlouhé hrací době.... Tahle hra vám vydrží vážně na dlouho, já osobně se ji věnuji nemálo už druhý den a nejsem ani ve třetině ;) A co na "novou" Zeldu říkáte vy? Baví vás? Jste zklamaní? Nebo snad máte nějáký neřešitelný problém? Všechno sem ;) Zeldě zdar.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 171
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Tak ja som si najprv tuto hru nechcel kupit vobec.Vobec ma nelakala pretoze som hral aj zeldu phantom hourglass ale tu som hral len preto ze som nemal na nds lite este flash kartu.Ked mi prisla tak som zeldu uz ani do ruky nechytil.Teraz som zacal hrat phantom hourglass od zaciatku a zacala ma neskutocne bavit :D A urcite si kupim aj ocarinu :D Zacal som menit nazor ked som uvidel vsetky tie videa a screenshoty :D Planujem ju kupit teraz cez letne prazdniny :D Pretoze vyzera naozaj skvele.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to si to budes muset setri jestli to nechces xkrat obtocit, protoze ja to hral pres vikend budu uz mozna v pulce....hra je to sice dlouha (ikdyz ne treba tak dlouha jak TP) ale strasne navykova a to i presto ze uz jsem ji hral (ikdyz me trosku zene dopredu to ze nedohral).....ale po dohrani si chci urcite zkusit master quest a ocihnout jak moc je to jiny.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky si ho ted vypinam, jelikoz hraju dost na cestach, takze mi to vic vydrzi a kvuli gyroskopu je to lepsi...nejvtipnejsi je kdyz jedu busem ktery drnca, to se pak neda zamirit, protoze kdyz steluju analogem tak gyroskop skace (vim ze to jde vypnout ;)....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je videt ze v redakci ign.com maj zeldu opravdu radi a tak pri prilezitosti launche OoT3D vydali článek o deseti věcech, které možná o Zeldě vůbec nevíte počínaje drobnostmi jako plánované a nakonec zavrhnuté tlačítko pro skok, přes zajimavejsi fakta, jako napriklad ze nechybelo mnoho a OoT by byla hra z prvni osoby, az po bizarnosti typu "Epona mela byt uz v Super Mariu 64".....rozhodne stoji za precteni/procteni ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Presne tenhle fight si pamatuju z predvadecky, kde jsem se jeste zastavoval nad tim, ze ho slozej dve rany a rikal jsem si ze je to pro potreby dema zkraceny...nebylo.....u zeldy na bossy zpravidla plati trikrat a maj dost....celkove jsou ty bossaci v OoT hrozne jednodusi.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co se tyka zeldy, hraju uz to druhy den a velmi se mi libi grafika. Dost jsem se bal ze nebude dostatecne vylepsena oproti N64 a ze to bude vypadat bidne, ani screenshoty z OoT 3D me moc nenatchly. Ale nazivo se mi to dost libi :)

Je to moje prvni plnohodnotna zelda (hral jsem akorat na NDS ty dve zeldy co jsou na ni a tam se vse ovladalo dotykovym displejem) a tak se mi zpocatku tezce zvykalo na ovladani, coz se projevilo hlavne u prvniho bosse, nebyl jsem schopny prijit na to jak na nej, nez mi doslo ze mu musim strelit prakem do oka tak jsem 3x chcipl :D Dnes uz s ovladanim nemam problem.

Dale 3D efekt je zde fakt pekny, mam ho zapnuty vetsinu doby.

Taky me stve, ze kdyz vypnu hru a znova spustim, tak vzdycky zacinam ve svem dome a nez dojdu tam kde chci, tak to trva 3 minuty.

Je to tak po celou dobu hry nebo existuje nejake reseni?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu