Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

The Legend of Zelda: Ocarina of Time 3D


DeSmond

Recommended Posts

  • Odpovědi 171
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Uz jsem poresil to ukladani, stalo se nejak, ze jsem nebyl v lost woods a neziskal jsem saria's song do ocariny. Divim se proto ze me ta hra dale poustela :) Nakonec nastala situace (prave v Goron city) kdy uz byla treba, a tak jsem musel pracne v navodu na ocarina of time dohledavat co jsem vynechal :) Nicmene diky za pomoc :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak konecne dohrano.....nastvlo me, ze jsem si musel skoro cely zopakovat posledni dungeon, kvuli spatnemu ulozeni....a posledni boss, ganon mi dal celkem zabrat, protoze jsem na nej nemel dost magie a tak jsem to musel prolizt alespon ctyrikrat abych zjistil jak na nej bez magie....na nestesti se vzdfycky pred tim usi opakovat otravna pasaz kdy utikate z veze....ale za me super hra, coz jsem vedel uz kdyz jsem do toho sel, ale ted jsem si ji konecne dohral.....a pomalu rozehrevam master quest ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Desmond: Ty vypadas na zkusenyho, co jsem tak vycetl hral jsi i puvodni verzi i 3DS ma tedy podle tebe smysl kupovat 3DS verzi i kdyz mam doma origu puvodni na gamecube?Ja ji sice mam doma ale ani jsem ji nehral :D Cekal jsem nez vyjde 3DS verze ze ji vezmu ale nevedel jsem jestli v ni treba neco nepo*erou nebo tak.

EDIT:Jo jeste jsem se chtel zeptat hra je teda lehci nez original? A budu potrebovat navod nebo se obejdu i bez nej?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Desmond: Ty vypadas na zkusenyho, co jsem tak vycetl hral jsi i puvodni verzi i 3DS ma tedy podle tebe smysl kupovat 3DS verzi i kdyz mam doma origu puvodni na gamecube?Ja ji sice mam doma ale ani jsem ji nehral :D Cekal jsem nez vyjde 3DS verze ze ji vezmu ale nevedel jsem jestli v ni treba neco nepo*erou nebo tak.

EDIT:Jo jeste jsem se chtel zeptat hra je teda lehci nez original? A budu potrebovat navod nebo se obejdu i bez nej?

Stoji to za to, proslo to az neuveritelnou grafickou zmenou.......takze je to ta sama hra jen vypada na dnesni pomery nromalne :) N64 verze se hrat da, temer jsem ji dohral, ale v porovnani s tou 3DS je vylozene oskliva, je tam hodne videt, jak je stara. Obtiznost bude asi stejna, snad jen bossove budou mozna trosku jini......jestli to dohrajes bez navodu, jsi dobry, protoze to je na dnesni pomery celkem tezka hra, tedy neni to hra typu, ze dostanes quest a presne vis kde ho splnit, musis hodne poslouchat a davat pozor a i tak je to dost tezke, sam jsem parkrat navod pouzil, obvzlast v castech ktere jsem uz hral a vedel jsem ze jsem je splnil uz iu bez navodu :D Ale zjistil jsem ze nektere lokace jsou trosku pozmenene.......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja pouzivam navod dost casto...na to ze som presiel phantom houglass a spirit tracks tak mam v tom dost medzery :D uz mam tie tri kamene a teraz idem do hradu...predpokladam ze to som tak v 1/3 hry? ci ani nie?

DeSmond potom daj vediet jaky je ten master quest :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes som si kupil 3ds aj so zeldou a hram prvy krat v zivote zeldu takze som totalny amater v tom a mam problem :D neviem najst luk :D mam mec aj stit ale neviem to najst a uz dva krat som cele okolie prehladal a neviem ho najst :D pls poradte som zufaly :D

Edit : Uz to mam pohoda :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu