Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

The Legend of Zelda: Ocarina of Time 3D


DeSmond

Recommended Posts

Já jsem právě začal hrát Zeldu... Dnes jsem si zašel pro 3DS i pro Zeldu s vědomím, že to je snad jediná dobrá hra na 3DS a že si holt musím ještě počkat, než vyjdou další hry. Porazil jsem prvního bosse a musím říct, že je to hodně chytlavé (zelda na původní DS mě tolik nechytla). Trochu se bojím obtížnosti, ale tak od toho je tu návod :-). To 3D je v tom hodně pěkné, akorát je škoda, že jakmile trochu pohnu hlavou, 3D se rozpadne a mám akorát dvojí obraz, ale to není vina Zeldy :-). Mimochodem krom zeldy, je, nebo vyjde v nejbližší době něco kvalitního na 3DS?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 171
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Zrovna jsem se snažil získat Eponu a pokaždé, při druhém závodu mě to NPC nějakou úžasnou náhodou porazí (buď mi zklouzne prst, nebo omylem zmáčknu D-pad a kůň se zastaví)... Teď jsem se pořádně naštval, když už jsem to dělal potřetí a díky save systému se pokaždé objevuju v Temple of Time. Škoda, že to nemá klasický save systém, tzn. kde to uložím, tam se objevím. Každopádně, zrovna před "chvílí" jsem dospěl, ale mám stále jen peněženku na 99 krystalů. Bude to vadit v průběhu hry? Tuším, že jsem v polovině zatím :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já u toho fakt málem rozmlátil to 3DSko, takhle na*raný jsem dlouho nebyl :D Fakt, jednou jsem "štrejchnul" o hranu a protože mám max. 99 rupií, tak jsem musel ukončit hru a znova nastartovat. Takže po každém neúspěšném pokusu doběhnout z temple of time do toho ranče. Pak mi zas zklouzl prst z analogu a kůň se zastavil, zase vypnout, doběhnout a znova. Pak jsem zas zmáčkl ten d-pad a kůň se zas zastavil... Já z toho tekl :D. Nakonec jsem se na to vykašlal, 3DSko odložil a pak to zkusil zas za hodinku a už toho koně mám. Mimochodem těch tokenů mám snad 20, dají se vyměnit i když už jsem dospělý?

Ale musí se nechat, že je to hodně návyková hra... Škoda, že jich takových není na 3DS víc. Až jí dohraju, holt budu hrát DS hry s flash kartou :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já u toho fakt málem rozmlátil to 3DSko, takhle na*raný jsem dlouho nebyl :D Fakt, jednou jsem "štrejchnul" o hranu a protože mám max. 99 rupií, tak jsem musel ukončit hru a znova nastartovat. Takže po každém neúspěšném pokusu doběhnout z temple of time do toho ranče. Pak mi zas zklouzl prst z analogu a kůň se zastavil, zase vypnout, doběhnout a znova. Pak jsem zas zmáčkl ten d-pad a kůň se zas zastavil... Já z toho tekl :D. Nakonec jsem se na to vykašlal, 3DSko odložil a pak to zkusil zas za hodinku a už toho koně mám. Mimochodem těch tokenů mám snad 20, dají se vyměnit i když už jsem dospělý?

Ale musí se nechat, že je to hodně návyková hra... Škoda, že jich takových není na 3DS víc. Až jí dohraju, holt budu hrát DS hry s flash kartou :-)

Asi maly skilly :) Ty tokeny se vymenjou v kakiro village a myslim ze to jde jen kdyz si dospely (nebo je to naopak?, uz nevim)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já teda používám http://www.zeldadungeon.net/, ten je hodně dobrý. Anebo YT videa. Sice to není jako bych na to přišel sám, ale tu hru chci dohrát a bavím se i s návodem :-). Samozřejmě větší část dělám sám, ale jakmile se někde zaseknu na dýl, jak 10 minut a nevím, jak dál, tak se prostě mrknu do návodu a hotovo :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlasim, obvzlast grafika je dodnes neuveritelna, nejlepsi vyuziti celshadingu a taky nejhezci celshading co znam....Ta atmosfera j nezapomenutelna a byla to posledni nerycyklujici originalni zelda, ale tak chysta se SS, tak se zas konecne dockame "nove" zeldy :) Ikdyz me osobne prijde jen grafika v SS horsi nez ve WW :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

SS ma zajimavou grafiku, zamlouva se mi vice nez u TP. Na co se ale tesim nejvice je az bude mit 3DS a Wii U svoji exkluzivni Zeldu to bude maso.

Skoda jen ze vetsina dnesnich samozvanych ,,HC,, hracu kouzlo techhle her nikdy neokusi ( ona je to spise skoda pro ne ze :) )protoze ji skatulkuji do Nintendo krabice, coz je obrovska chyba. Protoze Nintendo hry rozhodne nejsou pro male decka jak maji tihle ,,HC,, hraci ( rozumej pubertalni paka ) ve zvyku vsude prohlasovat. Jen takova Zelda nebo Metorid jsou ,,HC,, az,az.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

veru aj ja hovorim...bratranek ma xbox a smeje sa ze ja 25 rocny som si kupil wiicko ze tam si zahram len pokemonov, zeldu a ze to su uplne trapne hry...

zato tie tuctove strielacky, zavody a neviem co vsetko co sa stale len opakuje a uz nemaju ziadne nove napady co vychadzaju na xbox a ps3 a vacsinou aj na pc tak to ma fakt uz nebavi...nintendo posuva zabavu fakt na uplne inu uroven a ked som mu ukazoval 3ds tak iba valil oci 8)

to moze povedat len ten kto zeldu nikdy nehral..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

SS ma zajimavou grafiku, zamlouva se mi vice nez u TP. Na co se ale tesim nejvice je az bude mit 3DS a Wii U svoji exkluzivni Zeldu to bude maso.

Skoda jen ze vetsina dnesnich samozvanych ,,HC,, hracu kouzlo techhle her nikdy neokusi ( ona je to spise skoda pro ne ze :) )protoze ji skatulkuji do Nintendo krabice, coz je obrovska chyba. Protoze Nintendo hry rozhodne nejsou pro male decka jak maji tihle ,,HC,, hraci ( rozumej pubertalni paka ) ve zvyku vsude prohlasovat. Jen takova Zelda nebo Metorid jsou ,,HC,, az,az.

Nintenda DSka nejsou pro malé 10leté díte protože to je zvyklé na něco uplně jiného a ete nerozumí anglicky;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ono všechny konzole mají hry pro malé a velké hráče, protože vývojáři se snaží pokrýt všechny věkové skupiny, které by si mohly konzoli koupit. Na DS je ale nejvíce RPG, resp. jRPG, které nepotřebovaly nijak extra výbornou grafiku a navíc DS bylo v Japonsku a celkově Asii ohromně populární. Nemyslím si, že zrovna jRPG jsou pro malé děti :-). Mimochodem Wii U bude zajímavé, pokud Nintendo bude mít lepší launch tituly, než u 3DS... To je to jediné, co 3DS drží zpátky - launch tituly nejsou nic extra (na 3DS je zatím kvalitní jen Zelda, zbytek jsou spíše nadprůměrné hry za přestřelenou cenu).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

SS ma zajimavou grafiku, zamlouva se mi vice nez u TP. Na co se ale tesim nejvice je az bude mit 3DS a Wii U svoji exkluzivni Zeldu to bude maso.

Skoda jen ze vetsina dnesnich samozvanych ,,HC,, hracu kouzlo techhle her nikdy neokusi ( ona je to spise skoda pro ne ze :) )protoze ji skatulkuji do Nintendo krabice, coz je obrovska chyba. Protoze Nintendo hry rozhodne nejsou pro male decka jak maji tihle ,,HC,, hraci ( rozumej pubertalni paka ) ve zvyku vsude prohlasovat. Jen takova Zelda nebo Metorid jsou ,,HC,, az,az.

Spojeni celshading z WW a realismu z TP me osobne nesedi a co jsem videl nedavno nejake screeny bylo to hranate az beda....Jinak taky se tesim na nove prirustky do serie zelda, obvzlast te nove na Wii U, na prvni HD Zeldu, ale buh vi jak dlouho budem muset cekat, preci jen prvni Wii Zelda vyjde az ted, pet let po launchi konzole......to bylo sakra dlouhe cekani.... snad to alespon bude stat ZA TO ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu