Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Bacha na podvodnÍka!!


Fish

Recommended Posts

Dávejte si pozor, od pár známých jsem se dozvěděl, že se za mě vydává nějaký Baláž z Bíliny s mailem lilromeo6, může mít i jiné! Já mám POUZE mail t.furbacher@seznam.cz!!

Známým napsal na mail, z gamebazaru, že prý má účet jen zde na console-forum a poslal jim odkaz na můj feedback! Takže bacha na něj.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zloděj jsem napsal já, Prostě mi přišel mejl, ve jménu odesílatele bylo příjmení Baláž a vydával se za fishe. Lákal na mne tři hry a pochybuju, že když se vydával za někoho jiného, by mi slíbené hry poslal.

Navíc nezávisle na tomhle topiku mne přišli dva mejly, kde me známí z Gamebazaru před podobným jednáním varovali. Takže asi tak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

psal mi, že to je omyl, nevěřím mu, všechno nasvědčuje tomu, že to omyl není, ale ať už je to jak chce, kazí mi tím dobrou pověst, takže doufám, že má co chtěl, chci jen říct, že už to nebudu dál řešit a doufám, že mě to nějak nepoznamená v budoucích obchodech, protože já nejsem žádnej podvodník, nikdy jsem nikoho nepodvedl, ba naopak, párkrát jsem byl podveden, ověřte si prosím moji poctivost na mých profilech, klidně můžu poslat i aukro profil, ale nebudu ho tu zveřejňovat, aby ho zase někdo nezneužil, příště než mi začnete psát, že jsem podvodník, prosím, zjistite si pravdu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejsem žádný podvodník, vměnuju hry normálně tak jak to má být , s yakuzou i s mandazem sem vměnoval a vše v pořádku , yakuzovi sem dokonce psílal první , a tebe tak fishi, už jen čekat kdy to dojde.a jinak lilromeo není můj email , teda byl , ale už k němu nemám přístup neznám heslo, a ano stalo se to jednou , že sem poslal NECHTĚNĚ tvůj, itrader protože sem špatně skopíroval link , ale to bylo na mailu Drubezarna112@seznam.cz a to sem nepsal , na Baláž Jan , ale Balážová Monika.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejsem žádný podvodník, vměnuju hry normálně tak jak to má být , s yakuzou i s mandazem sem vměnoval a vše v pořádku , yakuzovi sem dokonce psílal první , a tebe tak fishi, už jen čekat kdy to dojde.a jinak lilromeo není můj email , teda byl , ale už k němu nemám přístup neznám heslo, a ano stalo se to jednou , že sem poslal NECHTĚNĚ tvůj, itrader protože sem špatně skopíroval link , ale to bylo na mailu Drubezarna112@seznam.cz a to sem nepsal , na Baláž Jan , ale Balážová Monika.

mě to psalo víc lidí...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu