Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Bacha na podvodnÍka!!


Fish

Recommended Posts

Aktuální zkušenost:

Domluvena výměna - Genji za Sims 3. že prý pošleme současně. Poslal adresu na Moniku Balážovou, tak mě to hned netrklo. Dal jsem balíček do pošty a pak jsem si v průběhu dne spojil tu adresu s Adamem Balážem, na kterého nadává spousta lidí (na gamebazaru každou chvilku někdo).

Hru jsem z pošty už orazítkovanou vytáhl a mám jí zabalenou už od včerejška na stole (naštěstí firemní pošta jezdí až odpoledne a stihl jsem balíček pošťačce vytáhnout z rukou). Napsal jsem mu večer, že jsem narazil na tyto informace a že v návaznosti na ně jsem balíček pozastavil. Nechám ho zabalený a pokud dojde od něj hra, pošlu. Poslal jsem mu také fotku orazítkované zabalené obálky.

Od té doby ticho, ani odpověď. Hra pochopitelně nedošla.

Takže názor jsem si udělal. Popisuji situaci, ať si uděláte i vy vlastní názor...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moje zkušenost:

Byli jsme domluveni na výměně mého Call of Duty Black Ops za Dirt 3.Já jsem poslal ale od něj mi furt nic nepřicházelo.On furt říkal jak nemá čas ... a nakonec poslal,do druhého dne jsem to měl doma ale!!! Přišla mi zpět COD BO ale s jiným BLES a když jsem mu napsal co to má znamenat tak prý tu adresu zpletla jeho sestra ....Odepsal jsem mu že na něj nemám už náladu (komunikace trvala dva týdny )

Závěr ať si každý udělá sám

PS:Vyskytují se jeho 3 adresy - Jan,Adam a Monika (rodina) , já jsem posílal na Jan Baláž ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 1 year later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu