Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

XMB pro 3.60m33


Wolf.cz

Recommended Posts

Vše na 3.60m33 není odskoušeno jelikož mám staré psp:) za nic neručim...!!!

carbon360.jpg

:arrow:DOWN: carbon3.60.zip

sc01.bmp

sc02.bmp

:arrow:DOWN: silver.rar

sc001.bmp

sc002.bmp

:arrow:DOWN: Hell.rar

mainonlyrk8.jpg

screen1mw8.jpg

:arrow:DOWN: Sin City 3.60 M33.rar

snap073.jpg

:arrow:DOWN: Mini Line.rar

screenshot006.jpg

:arrow:DOWN: clearXMBSimply Black.rar

scle01.bmp

:arrow:DOWN: Lemmings.rar

pf.bmp

:arrow:DOWN: pf5.rar

scwop.bmp

:arrow:DOWN: wop.rar

cookies.bmp

:arrow:DOWN: Cookies.rar

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

probíraly to ale momentálně ještě moc nevědi to určitě vidíte z těch meníček že měněj základy... ale věřim že časem se to rozjede jak na momentální 3.52-m33-4

a ty menu budou úplně stejné chce to čas... a psp u sebe:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele hode sem najaký tutorial mám v tom strašný guláš

EDIT: Tak už nic stáhl jsem si ten hell a trošku mě tam zmátla ta složka "circa dome" až pak mi došlo že tam jsou uložene ty druhé ikony tak sem si je tam dal a je to suprový

tady je screen

screenshot004ub9.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hezký bulku tak to je fajn já taky konečně objevil rco editor na 352 m33 a mohu si předělávat ikony naprosto ted chápu jak ty menu dělaj..

to: WokOnaToR jasně že můžeš je to jen pro vás aby jste to přidaly jsem rád že se o to staráš...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ve slimu se vubec nehrabejte v 0flash,vsechno delejte(myslim XMB)jen pres seplugins jinak uz se s PSPckem nedomluvite....mluvim z vlastni zkusenosti,pokud neco prepisete v 0flash na slim napr.topmenu....a jine a i kdyz si udelate zalohu tak je to nevratne a psp uz nebude fungovat,pomohlo jen update na 3.71 ofiko a to pres recovery,pac se se zmenama v 0flash se slimko proste pri zapnuti sekne a vypne.ja mel stesti ze sem jeste nemel potvrzeny zarucak a vymenili mi ho v obchode(vymyslel sem si zavadu,spatne tlacitka:) )a dostal sem jine PSP ze 3.60 no uf,takze ve flash se u slim vubec nehrabte!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu