Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Psp-help


dessperadoss

Otázka

Čau stahuju si do psp novej firmware a když 5.50 GEN-D3 a když zajedu v PSP do Game-Memory stick tak tam mam ten program 5.50 GEN-D3 a když na to kliknu tak mi to napiše "This game cannot be started.The data is corrupted". Pls nevíte někdo co s tím?

:psp::psp::psp::psp:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Recommended Posts

  • 0

OFW = oficiální firmware od SONY, CFW = Custom Firmware - upravený firmware, aby na něm šly ISO/CSO, PSX hry, homebrew hry, pluginy. A návod na 6.20 PRO B7 Permanent máš tady: http://console-forum.net/tema/119700-6-20-6-35-6-39-pro-b7-permanent-patch-29-5-update

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ježišmarja ty si ale v*ů*l to snad není pravda, to nemůžeš zabučet, že tam nemáš firmware 6.20. Asi přemýšlíš kolenem ne? Snad když se ten CFW jmenuje 6.20 PRO B7 tak to těžko půjde na 6.31 ,tak takového ****** jsem už dlouho neviděl. No nic teď si to updatni na fw 6.35 a pak si to downgradni na 6.20 (odkazy na fw a downgrader + návod najdeš tady) http://console-forum.net/tema/122319-downgrade-z-6-39-6-38-na-6-20-6-35 nakonec si tam dej ten CFW

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Á jéje, že ten expert to zase nepochopil a místo oficiálního updatu z 6.31 na ofw 6.35 si na tu 6.31 cpe 6.35 PRO B7. No nic dessperadossi ty experte do PM ti posílám můj pověstný "blbuvzdorný návod pro lidoopy" z toho to snad pochopíš, co jsem myslel, ty snad opravdu přemýšlíš kolenem viď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu