Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Shanim flash psp (ustecky kraj)


Jiraiya

Recommended Posts

Zdravim.

Sehnal jsem si postarsi psp, a rad bych si ho nechal nekde flashnout.

Pokud mozno na co nejaktualnejsi cfw, pozdejsi aktualizace snad budu zvladat, jiz jsem jednou psp mel ale je to davno.

Nevim co to je konkretne zac predkladam tyto informace:

System software: 3.80

Je to ten hubenejsi typ pod baterkou napsano PSP-2004

Date code: 8A

Pokud mozno okoli Lovosic, Litomeric, Loun, Roudnice n.L....

Dojedu si a na nejakych penezich se jiste tez dohodnem.

Budu se tesit na spolupraci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj flashnout PSP si klidně dokážeš sám, stačí updatovat na firmware 6.20 (update si vyhledej na googlu) a pak si tam dát 6.20 PRO B7 Permanent (asi to nejlepší, pokud si nechceš patchovat nové hry) podle tady toho návodu http://console-forum.net/tema/119700-6-20-6-35-6-39-pro-b7-permanent-patch-29-5-update

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj flashnout PSP si klidně dokážeš sám, stačí updatovat na firmware 6.20 (update si vyhledej na googlu) a pak si tam dát 6.20 PRO B7 Permanent (asi to nejlepší, pokud si nechceš patchovat nové hry) podle tady toho návodu http://console-forum.net/tema/119700-6-20-6-35-6-39-pro-b7-permanent-patch-29-5-update

Diky za radu ale ja se v tom tak moc neorientuju, zas bych musel studovat odborne vyrazy atd atd :D,

Jsem prosty komercni clovek :D ale diky :)

Psychos: skusim se ti ozvat :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky za radu ale ja se v tom tak moc neorientuju, zas bych musel studovat odborne vyrazy atd atd :D,

Jsem prosty komercni clovek :D ale diky :)

Psychos: skusim se ti ozvat :)

Hele radím ti dobře, ušetříš si peníze, já ti do PM pošlu můj už pověstný "blbuvzdorný návod pro lidoopy" kde je to napsaný přesně krok po kroku, podle něj to zvládli i některý zoufalci, který se v tom neorientovali.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu