Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Update CFW


mato2D

Otázka

Caute mam psp 2000, dostal som ho dnes od kamosa, ma tam firmware 5.0 takze asi je flashnuty, niektore hry mi idu napr ako GOW 1 atd ale napr ked nakopirujem Gran Turismo tak mi hru nespusti ostane cierna obrazovka alebo ak dam nejaku novsiu hru ako napr Litte Big Planet tak mi napise chybu 80020148.

Na dolnej strane PSP mi pise asi verzia 2003 takze asi sa jedna o dosku TA-088v3...

Je mozne nejak updatnut firmware aby mi isli aj nove hry ? Som zaciatocnik dakujem za pomoc....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

5 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Chcel som to skusit podla tohto navodu http://console-forum.net/tema/120150-vseobecny-tutorial-jak-hrat-nejnovejsi-hry-na-5-00m33 lenze ja ked stlacim SELECT tak mi naskoci iba M33 VSH MENU nie ULTIMATE VSH MENU a v tom mojom menu nemam USB Connect flash0.... Vie mi niekto poradit co s tym ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu