Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PS3 jailbreak předvolání policie = rada


Webstrik

Recommended Posts

  • Odpovědi 65
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Měl bys napsat více info ale dám ti jednu dobrou mockrát ověřenou radu neřikej že nic neobjednal oni mají výpisy z pošty takže ti poradim jednu klasickou věc.

Řekni ANO přišlo to ale nefungovalo TED BY PŘIŠEL DOTAZ ZDA TO JEŠTĚ MÁŠ tak řekni ne nemám vyhodil jsem to protože to nešlo. Konec hotovo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl bys napsat více info ale dám ti jednu dobrou mockrát ověřenou radu neřikej že nic neobjednal oni mají výpisy z pošty takže ti poradim jednu klasickou věc.

Řekni ANO přišlo to ale nefungovalo TED BY PŘIŠEL DOTAZ ZDA TO JEŠTĚ MÁŠ tak řekni ne nemám vyhodil jsem to protože to nešlo. Konec hotovo.

Twl toto je velmi chytré ;))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

On to koupil z Aukra, přišla mu tam právě i i kopie papíru, že to to kupoval atak. Ale na jiném fóru jsem četl, cituji :

,,Kvůli tomu, jak se Sony k celé věci okolo PS3 postavila jsem přešel na XBOX360 a zařekl se, že od téhle firmy nekoupím už ani tužkovou baterku. Bohužel, měli by jste vědět co se děje, protože mnozí možná budete mít stejný problém jako já. V době, kdy se objevil PS3 jailbreak se dal objednat buď ze zahraničí nebo od různých "obchodníků" kteří si vytvořili internetovou stránku a dongle, samozřejmě s pořádnou přirážkou nabízeli. Bohužel jsem zvolil druhou variantu, policie si pro "obchodníka" došla, pravděpodobně u něj našli adresy a já teď mám doma předvolání na policii kvůli porušování autorských práv

Tak si radši dávejte bacha kde kupujete. ''

asgarat, jj prodejce mají, a ted hledají svědectví proti němu asi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl bys napsat více info ale dám ti jednu dobrou mockrát ověřenou radu neřikej že nic neobjednal oni mají výpisy z pošty takže ti poradim jednu klasickou věc.

Řekni ANO přišlo to ale nefungovalo TED BY PŘIŠEL DOTAZ ZDA TO JEŠTĚ MÁŠ tak řekni ne nemám vyhodil jsem to protože to nešlo. Konec hotovo.

Dobře ty :) good idea, dík ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a co je na tom vlastne tak spatneho? Ze si ho museli predvolat? Prece to neni jenom kvuli toho e se na to daji stahovat hry.To by museli predvolat 3/4 naroda ne?:D

Tohle je předvolání tzv. PODÁNÍ VYSVĚTLENÍ kupci nic nehrozí oni teď dle výpisu z pošty a Aukra předvolají všechny jeho zákazníky a z toho mu pak vyčíslí škodu a následně paragraf do kterého spadne. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chcou tam ještě vidět komunikaci email :/ a chcou tam i přinést samostatné JB zařízení :( to ale nemám...

Vubec se nestrachuj maily mažeš a jaibreak jsi vyhodil....podívej my jsme taková policejní rodina a řeknu ti tohle nejsou ani regulérní fízlové to je Hospodářská Kriminálka a to jsou takový kašpaři. Jailbreak nemáš a na dotaz mailové komunikace řekni PROBOHA JÁ SI NESKLADUJU EMAILY a jdeš domů za 20minut. Vubec se tam nepouštěj do nákých rozborů atd ser na ty klauny co si tam v létě paří prdel. Řekni co ti řikám já a za pár minut už jseš někde na pivku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

koupit takovy zařizeni přece neni trestný.......bych se na ne vysral ani bych tam nešel

Neni to trestný on tam taky jde v pozici svědka a pokud řekne že to zařízení má tak mu ho seberou jako důkaz. Takže proč si dělat škodu. A jít tam musí protože pokud se nedostaví bez omluvy nabombí mu pokutu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu