Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PS3 jailbreak předvolání policie = rada


Webstrik

Recommended Posts

  • Odpovědi 65
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Chtěl bych se zeptat, jak je možné že je někdo trestně zodpovědný za prodej Teensy desek nebo E3 flasherů. Je to přece blbost, co takovej prodejce nožů? Ten je taky hned vrahem? Nechápu systém téhle banánové republiky!

ty jsi taky banánovej človíček, je to snad logický že je to trestný... :roll: když někdo prodává JB flašery, tak vlastně ostatním pomáhá ty hry krást..

Je to ♥♥♥♥♥♥ní, ale je to tak...

♥♥♥♥♥♥ní to rozhodně není.. prostě je to krádež, zajímalo by mě jak by se líbilo tobě kdyby jsi vyrobil nějaký produkt a lidi by ho používali bez zaplacení... náhodou je to plus pro českou policii :D sice bych byl raději kdyby vychytali mafii ve sněmovně, ale alespoň něco dělají :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No takhle jak už tu někdo nademnou psal. Byl sem u výslechu jako svědek abych svědčil proti prodejci. Porušoval autorský práva delší dobu, tak proti němu začali schánět důkazy. Já tam byl jako poškozený. Dostal jsem i papíry na kterých mam vypsaný věci který mi mají vrátit po skončení vyšetřování. Ale po roce furt nic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu