Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

HALO: Reach, Kinect Sports a Lode Runner ZADARMO


Sterner Regnix

Recommended Posts

HALO: Reach, Kinect Sports a Lode Runner ZADARMO

Chcel by si jednu z týchto hier úplne zadarmo? Alebo možno aj všetky? Tu je jednoduchý návod ako na to. POZOR! Akcia platí len do 15. júla 2011 !!! Neručím za 100%-nú funkčnosť, no pravdepodobnosť je vysoká icon_smile.gif Čo budeme potrebovať:

(viac…)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

No tak jsem to zkusil, dokonce 2x s jiným mailem, ale když už jsem to potvrzoval, vždycky mi to vypsalo:The email address you entered is already registered in promotion, přitom jsem na tý stránce nikdy nebyl... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hotovo, zadal jsem hned dva MEID kódy (samozřejmě nadvakrát, když se mě to zeptalo po prvním vyplnění, jestli mám ještě nějaký jiný MEID kód), tak uvidíme jestli dojdou oba :-) naštěstí USA IP adresa mi vyskočila po druhém zapnutí TOR, jinak bych se na to vykašlal :-) jinak díky, snad to bude funkční :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Fajn, tak se mi to povedlo :) Ještě se chci zeptat: Nějak jsem to nepochopil, ta hra má přijít poštou? Nebo nějakej redeem code na mail? Protože jestli poštou, tak jsem tam samozřejmě napsal adresu z toho FakeNameGeneratoru :D

EDIT: No tak jsem si to zjistil, podle mailu, co mi přišel, mi píšou, že se objednávka zpracovává a hru odešlou na vepsanou adresu, o žádným kódu nikde nic nepíšou. Tak co s tím?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu