Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Pes 2012


mendlik18

Recommended Posts

Frosty: ano získaly licence pro 100% Španělskou ligu i s originalním ligovým znakem + 100% francouzskou 1 tym bude chybet v nizozemsky,pouze 3 tymy v nove portugalske lize a v anglicke blbi zase jen dva tymy MU a tottenham....bohuzel hodne mi chybi Německá!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 71
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Frosty: ano získaly licence pro 100% Španělskou ligu i s originalním ligovým znakem + 100% francouzskou 1 tym bude chybet v nizozemsky,pouze 3 tymy v nove portugalske lize a v anglicke blbi zase jen dva tymy MU a tottenham....bohuzel hodne mi chybi Německá!!

Moje řeč na německou čekám marně léta. I když dal bych i tureckou a ruskou. Škoda že to neni ani jako formou DLC za peníze.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me by stačila plně!!! licencovana i se znaky lig:Anglicka,Španelska,Německa,Nizozemska,Francouzska,Portugalska a italska

naopak musím pozvednou Ligu mistru a Evropskou ligu ,které jsou mistrovsky provedené....sice si stahnu nejakej ten edit patch kde vsechny ty ligy licencovane budou ale uz to není vončo ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ovládání bude podobně jako u NHL11... to máš - páčkou /analogem si určíš sám, jakou razanci/sílu dáš kopu :) mě to třeba přijde mnohem lepší , sám si určíš, jak moc do toho "kopneš" :D
i když situaci kolem Pro Eva 2012 docela sleduju, nikde sem nečetl že by se mělo střílet analogovou páčkou :roll: máš nějakej zdroj?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hral jsi nekdy NHL11? :D me to trapny ani moc neprijde! Tlacitke "B" je to sice krasny a jednotvarny, ale u analogu je to trochu "ne malo" realnejsi a vice citlivejsi :) Znema je zivot !!!

//////////////////////

Nicmene nemyslim si ze zde budou nejake prevratne zasahy do ovladani! Znema u takovych her v ovladani neni zrovna nejlepsi "šplh vzhůru"! prdím na to :D necham se sam překvapit ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...
Právě jsem odehrál pár zápasů ve Fifě 12 na PS3 a Pro Eva 2012, není pochyb o tom, že PES bude letos jednoznačně král všech fotbalovejch her :wohow: :love:

BÓŽE :DDD...takovou zaslepenost jsem dlouho neviděl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U PES mi chybý licence hlavně :(, jinak ja se řešilo ovládání analogovýma páčkama, tak já nevím já si u toho u NHL zvykl, takže nevím proč bych si neměl zvyknout u PES :), pokud to bude nějak rozumně udělané nevidím v tom problém.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu