Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

ČernÁ obrazovka


houba2007

Otázka

11 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

tak to je podle mě konečná - podívej se do sekce flasherů kdo dělá reball GPU, protože ti nic jiného nezbývá, teda jestli ještě nejsi 3 roky od data výroby a máš v pořádku záruční nálepky a vůbec celou kastli, potom bys to samozřejmě mohl standardně reklamovat u MS.Falcony na toto trpí, to je známá věc,obvykle to pokračuje ke klasickému červenému RRODu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Popis revízie Falcon:

Technické údaje

MFR DATE od: september 2007

CPU: 65nm

GPU: 90nm

HDMI: Áno

Napájanie: 175 W

Popis:

Revízia Falcon vo svete XBOX 360 priniesla menší chladič nad CPU a prerobenú architektúru základnej dosky. Náchylnosť na RROD sa rapídne znížila, ale bohužiaľ neodstránila.

Poruchovosť: 15-20% náchylnosť na RROD.

MFR date - 27.10.2007

zítra zavolám na XBOX linku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Jenom možná zkusím hledat jádro pudla někde jinde. ... Nemáš třeba non HD TV a kabelem tam z Xboxu cpeš HD signál ? ... To byl můj případ když jsem si Xbox poprvé přinesl domů. Obraz nebyl, ale zvuk ano. ... Až pak jsem si všimnul, že na tom kabelu je přepínač HD / non HD. Takže jsem přepnul na horší rozlišení a už to frčelo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu