Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Jaky xbox


CiCu

Otázka

24 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Dobry den vybírám z dvou xboxu http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=87590 A http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=78265 jaky jsou mezi nimi rozdily. A jak jdou hry na xboxu(plynulost, fps, atd.). Diky

Oba jsou stejný, u toho Spring bundlu je navíc Fable III a Hallo Reach a je ještě navíc o málo levnější než ten druhý, kterého asi proto mají skladem 0 kusů - tohle je ale jasně z popisu vidět. Dotaz na hry je zase strašně obecný - většina her na xboxu jde dobře, některé jdou hůř, jako příklad mě z poslední doby napadá třeba L.A Noir má v některých pasážích s FPS problémy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

popravde, plynulost her na konzolich me teda prekvapila dost negativne, vedel jsem ze spousta her je capnuta na 30 fps (coz by az tak nevadilo i kdyz idealni to neni) ale taky jsem myslel ze tech 30 FPS drzi at se deje co se deje a to teda rozhodne neni u spousty her pravda :/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
popravde, plynulost her na konzolich me teda prekvapila dost negativne, vedel jsem ze spousta her je capnuta na 30 fps (coz by az tak nevadilo i kdyz idealni to neni) ale taky jsem myslel ze tech 30 FPS drzi at se deje co se deje a to teda rozhodne neni u spousty her pravda :/

Dnešní konzole jsou již na hranici svého výkonu, PC rozhodně nestačí a víceplatformové hry již přestávají pomalu zvládat nebo značně omezeně. To je bohužel pravda...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Celá generace nemá stabilní framerate, to není záležitost poslední doby. Hold chtějí autoři nacpat na obrazovku víc, než je možné, nebo se kompletně vykašlou na optimalizaci, případně obojí. Na PC podobný problém nebude, protože kde není chytrost (optimalizace) nastoupí síla (aneb kup si novou grafárnu).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

gta IV me prislo skoro nehratelne, FPS padalo az snad nekam na 20, hnus. druhy den jsem ho prodal

dirt 2 naproti tomu uplne v pohode, az se mi nechtelo verit ze to je capnute na 30. dirt 3 je na stejnem enginu takze hadam ze to bude podobne

fifa 11 mam jen demo a tam take zadne problemy nepozoruju, stejne tak bulletstorm

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu