Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Jaké PSP Koupit.


basketak12

Recommended Posts

Zdravim,

Kdy jsem měl PSP asi před 2 rokama než mi ho ukradli. Od té doby jsem se o to nějak nezajímal, ale najednou jsem začal přemýšlet o koupy nového PSP, ale to si chci koupit z Aukra a proto bych se chtěl zeptat jaká verze PSP a jaký fw do toho mám nejlepší nahrát aby mi na tom běželo nejvíce her. Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rozhodně bych psp nekupoval teďka už.... Radši si počkej na PS Vita 8)

RaZzeR: Ano, je to v jiný cenový relaci, ale myslím si že rozdíl mezi 2000kč za psp a 5600kč za PSVitu není zas až takovej, když si vezmeš co všechno to umí, jaká je tam grafika atd... Já osobně si budu kupovat PSVitu z ameriky a víc jak na 6000kč se nedostanu, když sem to tak počítal, takže něak tak no... :)

Je to každýho věc a todle je můj názor takže respect a peace :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, je to v jiný cenový relaci, ale myslím si že rozdíl mezi 2000kč za psp a 5600kč za PSVitu není zas až takovej, když si vezmeš co všechno to umí, jaká je tam grafika atd...

Věc názoru, 3600 Kč se dají využít i jinak a někomu může klidně i stačit grafika co je na současným PSP, záleží jen na dotyčným.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

FaKe: Kdyby ses zajmal o scénu jako já tak to víš dávno :), protože 1. Cena byla stanovena na letošní E3 na 249 USD za verzi bez 3G a 299 USD za verzi s 3G !!! 8)a za 2. Jeden shop z ameriky má dávno PSVitu v nabídce k předobjednání za 229,9 USD bez 3G (USD používám protože nemůžu najít znak pro dolary :wohow:) :arrow: a pokud umíš počítat a znáš kurz kterej je zhruba 17kč za 1 dolar, tak není těžký si spočítat, že cena bude kolem 5000kč za 3G verzi a něco kolem 4000 bez 3G... Když vezmeme v úvahu StartPack nebo jak se tomu nadává :D tak to dá tak 1000kč víc nahoru a poštovný 500kč... takže na víc jak 6000 se nedostaneš a když jo tak 6700kč je max, ale to je můj názor... Každý ať si kdyžtak dohledá shopy ve kterých to je nebo ať se podívá na záznam z E3....

RaZzeR: Tak určitě se dá využít 3600 lepším způsobem a když někomu stačí psp co je teď a nepotřebuje od toho víc tak prosím... Já jen že je zbytečnost už teď kupovat psp, radši počkat a koupit Vitu nebo Apple (Jsem zástupe Applu, ikdyž mám jen iPoda :D)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 7 months later...

Twinky jsi vůbec normální? Koukni se prosimtě na datum posledního příspěvku 24.07.2011, což už je třičtvrtě roku staré téma, tak proč na něj odpovídáš? Pokud chtěl ten dotyčný vybrat nějaké PSP, tak už ho s největší pravděpodobností dávno má.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu