Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

FIFA 12-Obecná diskuse


Rooney10

Recommended Posts

Ježiš konec...rooney dávej to kdyžtak i do prvního postu ať je to po hromadě děkuju :)...

ZPĚT K FIFĚ

video od kazooieho jeden z nejlepších skillerů :) (ten engine dělá chyby při pádech například 1:47 ...(jak sem čekal stejné jako u prvního roku nhl,ale na to si člověk zvykne a ve 13-ce už to bude lepší)

http://www.youtube.com/watch?v=YzYHaYSk6j0&feature=feedu

KAZOOIE-ho POZNATKY

-je tam bergkampova klička(

)

-messi má 4hvězdičkové skilly(přidali lepší driblink tak mu to mohli dát níž :) to je dobře alespoň haters zase přestanou plácat)

-ronaldo chop je nově 4 hvězdičkový pohyb(konečně to je jedna z nejlehčích kliček i v reálu)

-prý je lehčí dělat rabonu(to se mi nelíbí už takhle de dělat ve fifě bez problémů...a v reálném fotbalu se skoro nevyužívá)

-a ''game pace'' čili rychlost hry je tam pomalejší (což se mi líbí protože letos mi to přišlo místy přehnaný.../člověk moc nemohl přemýšlet dopředu,kombinovat)

mé poznatky

-sice tam sou upravené animace kliček(sry rooney :)) ale aniamce pohybu jsou totožné což je škoda...

-nevím jestli tady ale někdo říkal že je hřiště širší...není jen je tam nižší a vzdálenější kamera...

-Ronaldo chop není tak účinný,všiml sem si toho ve více videích...už ten balón nekope v takovém nereálném úhlu a tak daleko od sebe...což se mi líbí protože každej furt používal ronaldo chop a tím že je z něj teď 4* skill by to bylo ještě horší.

btw až bude fifa venku(zároveň i Ut) tak nevím co si koupím za dresy :D letošní jsou fakt parádní u hódně týmů :O

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

co to meleš? ronaldo 49 messi 52 (ronaldo ma na marce 50 protože mu připsali gól tečovaný pepém)

pichichi má ronaldo ale to neznamená že měl lepší sezónu když má míň gólu i asistencí

jakubgaluszka ty radsi drz h*** kdyz nic nevis .... Ronaldo ma 53 golu ;) http://www.youtube.com/watch?v=07VY_50uPTs

EDIT: Každý má své kvality .... někdo Má rád ronaldo někdo messiho, ale já osobně si myslím že bez Iniesty a Xaviho by Messi nebyl až tak velkým kingem ....

Ronaldo by taky bez svých spoluhráčů neměl tolik golu, ale obejde se bez nich lépe než messi ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ježiš konec...rooney dávej to kdyžtak i do prvního postu ať je to po hromadě děkuju :)...

ZPĚT K FIFĚ

video od kazooieho jeden z nejlepších skillerů :) (ten engine dělá chyby při pádech například 1:47 ...(jak sem čekal stejné jako u prvního roku nhl,ale na to si člověk zvykne a ve 13-ce už to bude lepší)

http://www.youtube.com/watch?v=YzYHaYSk6j0&feature=feedu

KAZOOIE-ho POZNATKY

-je tam bergkampova klička(

)

-messi má 4hvězdičkové skilly(přidali lepší driblink tak mu to mohli dát níž :) to je dobře alespoň haters zase přestanou plácat)

-ronaldo chop je nově 4 hvězdičkový pohyb(konečně to je jedna z nejlehčích kliček i v reálu)

-prý je lehčí dělat rabonu(to se mi nelíbí už takhle de dělat ve fifě bez problémů...a v reálném fotbalu se skoro nevyužívá)

-a ''game pace'' čili rychlost hry je tam pomalejší (což se mi líbí protože letos mi to přišlo místy přehnaný.../člověk moc nemohl přemýšlet dopředu,kombinovat)

mé poznatky

-sice tam sou upravené animace kliček ale aniamce pohybu apod jsou stejné což je škoda...

-nevím jestli tady ale někdo říkal že je hřiště širší...neí jen je tam nižší a vzdálenější kamera...

btw až bude fifa venku(zároveň i Ut) tak nevím co si koupím za dresy :D letošní jsou fakt parádní u hódně týmů :O

Díky za INFO, mě se líbí venkovní MU, ty jsou libový <3

http://1.bp.blogspot.com/-GH4ocvRpK30/Th-SaChHWUI/AAAAAAAABvM/1ebkG5mMuHc/s1600/Wayne+Rooney+Manchester+United+2011-2012+away+kit+jersey.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jakubgaluszka ty radsi drz h*** kdyz nic nevis .... Ronaldo ma 53 golu ;) http://www.youtube.com/watch?v=07VY_50uPTs

E

DIT: Každý má své kvality .... někdo Má rád ronaldo někdo messiho, ale já osobně si myslím že bez Iniesty a Xaviho by Messi nebyl až tak velkým kingem ....

Ronaldo by taky bez svých spoluhráčů neměl tolik golu, ale obejde se bez nich lépe než messi ;)

s přáteláku se na marce nepočítají messi jich má s přáteláky stejně...

a schválně shlédni obě videa a koukni kolik gólů ''svých'' gólů má messi a kolik ronaldo...necháme to...hádat se tu můžem jak chcem.každý má své.

JJ C.R. mel vic golu....

se vším všudy 53/53 ronaldo tam má pepého gól :)

wow ty sou hodně parádní...mě se líbí i naše barcelonský (ačkoliv to hodně lidem vadí:D) a překvapivě i ty realu s tou zlatou...

pak třeba lyonu...apod...ale jestli tam budou i třetí dresy...tak t opoteš pánbůh ty má každej druhej tým skvělý :D

madristia ještě že si tam přidal ten edit:D

jinak ty videa co sem dáváte to je nějaká beta verze nebo už kompletní hra?

jak píše rooney beta...ačkolvi měnit se budou už jen dresy,přestupy a overally a takovýhle maličkosti..protože za dva týdny se to bude lisovat :)

BTW: ještě bych poznamenal že se mi líbí ta nová grafika...ukazatele,ukazování sestav apod...vypadá to trošku míň z ''třetí ligy'' :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

s přáteláku se na marce nepočítají messi jich má s přáteláky stejně...

a schválně shlédni obě videa a koukni kolik gólů ''svých'' gólů má messi a kolik ronaldo...necháme to...hádat se tu můžem jak chcem.každý má své.

se vším všudy 53/53 ronaldo tam má pepého gól :)

wow ty sou hodně parádní...mě se líbí i naše barcelonský (ačkoliv to hodně lidem vadí:D) a překvapivě i ty realu s tou zlatou...

pak třeba lyonu...apod...ale jestli tam budou i třetí dresy...tak t opoteš pánbůh ty má každej druhej tým skvělý :D

Haha a kdo rikal ze ty goly jsou z pratelaku ??? a ne pepuv gol tam nema ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Haha a kdo rikal ze ty goly jsou z pratelaku ???

že by název týmu?že by marca.com že by goal.com tvl nech toho...já se ve španělský lize orientuji,bohužel předtím sem počítal góly bez přáteláků/přípravy)(který například messi skoro nehraje,jestli umíš trochu španělsky koukni na marcu(nebo to vem přes google do angliny) ta je orientovaná na španělsko :) ačkolivo na jediná počítá ten pepého g=ol :D

už konec směřuj svý dotazy/postřehy na fifu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

že by název týmu?že by marca.com že by goal.com tvl nech toho...já se ve španělský lize orientuji,bohužel předtím sem počítal góly bez přáteláků/přípravy)(který například messi skoro nehraje

už konec směřuj svý dotazy/postřehy na fifu

nejsou z pratelaku ..... fakt ne ....

EDIT: La Liga, 40 golu

Ligamistru, 6 golu

Copa del rey, 7 golu .....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nejsou z pratelaku ..... fakt ne ....

EDIT: La Liga, 40 golu

Ligamistru, 6 golu

Copa del rey, 7 golu .....

ty si fakt tupej říkám ti přečti si to na marce ty tupoune tam ej šlánek který se přímo kolem toho zaobírá...a už toho ♥♥♥♥♥ nech když něco chceš napiš mi to do PM...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele v klidu ja tupoun ? zjisti si to z nejakych jinych zdroju ... vole :D

jiných?prosimtě copak je lepšího než největší web o fotbale a největší web o španělském fotbale...a očividně si fakt tupej když to stále píšeš sem...ja ksem říkal sou fanoušci s kterýma se dá normálně bavit a pak ti s kterýma ne protože mají klapky svých barev na očích i uších

EDIT: ale jelikož chceš mít poslední ''Slovo'' tak ti ho nechám...''holt hloupým nepomůže ani rána kladivem''

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chces se furt hadat ? http://www.2i.cz/7449c1eb38 zdroj www.realmadrid.com

link: http://www.realmadrid.com/cs/Satellite/en/1193041476158/1202773887674/jugador/Jugador/Cristiano_Ronaldo.htm pottom klikni na statistics

EDIT: A to ze se v La Lize orientujes mi nedava v hlave smysl :D :D a co bude as ilepsi fifa nebo pes ? :P Pes zatim nevydal nejake poradna videa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dobře nechám tě v tom takže jsme tam kde na začátku

RONALDO-53

MESSI-53

ronaldo má přičtený gól navíc od pepého.

a můžeš toho už nechat víš co to je PM?"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu