Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

FIFA 12-Obecná diskuse


Rooney10

Recommended Posts

nuda? pro me je nuda spis to online,lepsi je si zahrat proti kamosovi kterej sedi ve stejnym pokoju jak ty jak za starejch casu,vubec nejsu priznivec toho rozmohu online ve vsech hrach a oddelavani splitscreenu.
 

Já hraju hlavně Online !! Offline si zahraju občas Karieru ale to hlavně kvůli achievmentum....už jsem si předobjednal i Fifu 12 !! Což znamená že hraju origo a po flashi nějak netoužím....takže asi tak...:) 

P.S : Už mám odehranejch přes stovku online zápasu ale achievment se mi za to neotevřel nevite někdo proč díkes ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

nuda? pro me je nuda spis to online,lepsi je si zahrat proti kamosovi kterej sedi ve stejnym pokoju jak ty jak za starejch casu,vubec nejsu priznivec toho rozmohu online ve vsech hrach a oddelavani splitscreenu.

Nedivim se ti, ja treba Fifu offline nehraju vubec (krome achievementu), navic co rikas, hrat s kamosem velkou vyhodu a usetri ti to hodne nervu, protoze cely online na Fife je prolezly dem*nty, kteri jenom ukoncuji zapasy, spamuji, cheatuji a snazi se te okrast. Tak v tuto chvili vypada online ve Fife, ktery mimochodem taky moc nefunguje, takze zase az o tak moc neprichazis.

Já hraju hlavně Online !! Offline si zahraju občas Karieru ale to hlavně kvůli achievmentum....už jsem si předobjednal i Fifu 12 !! Což znamená že hraju origo a po flashi nějak netoužím....takže asi tak...:)

P.S : Už mám odehranejch přes stovku online zápasu ale achievment se mi za to neotevřel nevite někdo proč díkes ....

Presne ja hraju take jen online, offline jsem hral kvuli achievementum. Hodne stesti s achievementy ti muzu poprat. :D Ja potreboval 127 zapasu na ten ajch, a na Virtual Legend (500 zapasu za Virtual Pro) jsem potreboval 683 zapasu. Bohuzel idi0ti v EA Sports se proste nikdy nepouci a do hry ukazatel achievement progress proste nedaji. Presne tak, hraji taky jen origo, flash me taky nelaka, ale co nechapu, kdyz nekdo miluje Fifu, proc ji krade. :D Ale ono v tuto chvili si flasheri nezahraji zadnou novou palenou hru po nejakou dobu. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nedivim se ti, ja treba Fifu offline nehraju vubec (krome achievementu), navic co rikas, hrat s kamosem velkou vyhodu a usetri ti to hodne nervu, protoze cely online na Fife je prolezly dem*nty, kteri jenom ukoncuji zapasy, spamuji, cheatuji a snazi se te okrast. Tak v tuto chvili vypada online ve Fife, ktery mimochodem taky moc nefunguje, takze zase az o tak moc neprichazis.

tak uvazoval sem o tom online kvuli ultimate teamu jedine,ten me ale taky rychle presel celej ten system je zase jenom zvyhodnovani bohatejch kteri maji ms points..a odehrat treba 200 zapasu abych mohl mit tym podle predstav s nejakejma shitama ne dekuji..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tlačítko edit ti nic neříka?

Se podivej na cely tenhle topic, to je double postu az hruza.

tak uvazoval sem o tom online kvuli ultimate teamu jedine,ten me ale taky rychle presel celej ten system je zase jenom zvyhodnovani bohatejch kteri maji ms points..a odehrat treba 200 zapasu abych mohl mit tym podle predstav s nejakejma shitama ne dekuji..

Presne tak, to me taky docela stve, protoze nekomu maminka koupi MSP, tak pak ma cely cerny tym. Ale hlavne me prijde, ze ta hra mu nadrzuje jako svine kvuli tomu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nedivim se ti, ja treba Fifu offline nehraju vubec (krome achievementu), navic co rikas, hrat s kamosem velkou vyhodu a usetri ti to hodne nervu, protoze cely online na Fife je prolezly dem*nty, kteri jenom ukoncuji zapasy, spamuji, cheatuji a snazi se te okrast. Tak v tuto chvili vypada online ve Fife, ktery mimochodem taky moc nefunguje, takze zase az o tak moc neprichazis.

Presne ja hraju take jen online, offline jsem hral kvuli achievementum. Hodne stesti s achievementy ti muzu poprat. :D Ja potreboval 127 zapasu na ten ajch, a na Virtual Legend (500 zapasu za Virtual Pro) jsem potreboval 683 zapasu. Bohuzel idi0ti v EA Sports se proste nikdy nepouci a do hry ukazatel achievement progress proste nedaji. Presne tak, hraji taky jen origo, flash me taky nelaka, ale co nechapu, kdyz nekdo miluje Fifu, proc ji krade. :D Ale ono v tuto chvili si flasheri nezahraji zadnou novou palenou hru po nejakou dobu. :D

Ja si taky myslím že už ve Fife 12 bude XGD3....protože je to hra co chce spostu lidí....:)

to nejvetsiborec : přidej si mně do přátel muj Gt : HellMist4ke.....muzem dat proti sobe fifku.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Se podivej na cely tenhle topic, to je double postu az hruza.

Presne tak, to me taky docela stve, protoze nekomu maminka koupi MSP, tak pak ma cely cerny tym. Ale hlavne me prijde, ze ta hra mu nadrzuje jako svine kvuli tomu.

JJ...je to tak koupěj si Messiho a Ronalda pak mi utečou po křídle protože moji hráči  mají všichni hodnoceni trochu nad 70 tak je jasny že jim prostě nestačej a i když hraju líp mám víc střel držení míče atd......tak stejně prohraju protože Ronaldo s Messim daj technický goly.....:roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pardon kluci ale stačí cca 10minut věnovat nakupování a vyděláte si jak prd...na začátku UT i teď...

jinak když už ta hra nadržuje tak slabšímu týmu...nemusíte mít super tým..stačí vědět jak hrát

Ja si taky myslím že už ve Fife 12 bude XGD3....protože je to hra co chce spostu lidí....:)

to nejvetsiborec : přidej si mně do přátel muj Gt : HellMist4ke.....muzem dat proti sobe fifku.....

tak tohle opravd není faktor ''X''...rozhoduje to dohoda mezi společnostmi a včasná implentace...jestli že se nedohodli EA s MS tak řped 2,3měsíci tak to bude bez XGD...je to to samé jako když byla nová wave...ea hry to neměli až listopadu..kdežto nějaké jiné hry už ji měli září/říjen.(ano vím že XGD3 není ochrana ale situace je stená)

BTW:nevím co plácáte taky mám flash,online hraju v pohodě...a i kdyby byla fifa XGD3 dělá se na LT 2.0 a na novém backup-u(na vypalování) a to dýl jak měsíc/max dva trvat nebude...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No osobně si myslim , že to xgd3 ted budou mít všechny větší hry.Pokud jste si všimli tak ted višel nějakej simulator jizdy na koních od nějaky menší společnosti a nemá xgd,ale mrkvosoft měl ted dost času pres prazdniny "upozornit" všechny výrobce , že přechází na novej "formát" a společnosti - hl.jako EA která furt vymejšlí hovadiny typu online pass apod.proti pirátům to určitě ve svých hrách mít bude,fifa nebude vyjímkou.Možná se pletu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

z části s tebou souhlasím...ale nejde o to jestli upozorní ale jestli oni s tím budou souhlasit...ono to taky nebude zadarmo...a záleží na jejich rozhodnutí a plánech... a EA vymýšlí hovadiny jako online pass APOD..?to je všechno nic jiného neudělali...

jak sem psal minulý rok byla jedna hra s novou wave pak nic a pak zas v říjnu...uvidíme :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pardon kluci ale stačí cca 10minut věnovat nakupování a vyděláte si jak prd...na začátku UT i teď...

jinak když už ta hra nadržuje tak slabšímu týmu...nemusíte mít super tým..stačí vědět jak hrát

Vsak ano, ale ono je to stejne hrozne tezke, ja jsem vyhral ten predchozi turnaj, kde byly povoleny hraci jen z jedne ligy 4x s kompletnim Portem. I proti tem cernym Barco-Realum, ale je to proste demence. EA totalne tento mod posr*li, jako nikdo nic jineho. Nechapu proc nejsou stejne podminky pro vsechny. Ta hra bohuzel nenadrzuje slabsimu, ale horsimu. :( Treba vcera jsem hral a dostal jsem 17 golu, z toho 16 hlavickou (uz me to zacina sraat, tak to pocitam), proste to branit nejde. :( Kdyz proste ♥♥♥♥♥♥ bezi po lajne s Ronaldem a nacentruje a dava hlavou goly s Messim, tak to proste nejde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vsak ano, ale ono je to stejne hrozne tezke, ja jsem vyhral ten predchozi turnaj, kde byly povoleny hraci jen z jedne ligy 4x s kompletnim Portem. I proti tem cernym Barco-Realum, ale je to proste demence. EA totalne tento mod posr*li, jako nikdo nic jineho. Nechapu proc nejsou stejne podminky pro vsechny. Ta hra bohuzel nenadrzuje slabsimu, ale horsimu. :( Treba vcera jsem hral a dostal jsem 17 golu, z toho 16 hlavickou (uz me to zacina sraat, tak to pocitam), proste to branit nejde. :( Kdyz proste ♥♥♥♥♥♥ bezi po lajne s Ronaldem a nacentruje a dava hlavou goly s Messim, tak to proste nejde.

furt hraješ proti ronaldovi a messimu ?...nauč se bránit to za prvé, za druhé hra nadržuje slabšímu týmu když už někdy...stačí kouknout na ''Testy'' na ofiko fóru...podmínky jsou stejné prostě nehraj turnaje ty jsou blbě rozložené se svým 4* týmem z brazilský ligy sem mohl hrát jen turnaj ''max 5*'' čili jsme hrál proti 84-87 týmům...ve finále sem prohrál proti týpkovi s 5 obráncema a IF eto'em a patem v předu(největší mrdka)---

poradím ti hraj jen normální zápasy ...vyhledej soupeře když bude lepší než ty dej back a znovu...a najdi si hráče který bude máít stejně silný tým jako ty...

nebo druhá možnost udělej si nějaký slabší tým...

já se na to vybodl a momentálně mám korejskou ligu :) 3hvězdičky a paráda:)

jestli chceš dáme zápas a já ti kdyžtak poradím...nejsem žádnej vel mistr a třeba mě i porazíš ale můžu ti pomoci :) s těmi hlavičkamy jsem měl taky problémy ale teď už je to ok

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha...tak sem si s velkym borcem zahrál dva zápasy jeden sem prohrál 3:0 (UT) a druhý 2:0...proč?protože je to ''pingpong passer'' jak víno...brečíš tu jak dostáváš góly jen hlavou tak sem si říkal že nebudu ♥♥♥♥♥ a nebudu centrovat...ani jednou sem za ty dva zápasy nenacentroval...ale ty?neuběhneš ani 10metrů a furt ping-pong.....nedivím se že proti tobě každý dává góly hlavou...protože jinak to proti ''pingpong-u' nejde...a jestli znáš pojem ''sweaty goals'' tak to je to o co se furt snažíš...běžet až k tyči a pak přecentrovat gólmana a dát to do prázdný...takže tu prosím přestaň brečet jak dostáváš góly hlavou...protože ty patříš mezi ''Abusers''...

čekal sem od tebe normální hru a né tohle.

zlatej rooney...ten hraje normálně...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu