Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

FIFA 12-Obecná diskuse


Rooney10

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

Aha...tak sem si s velkym borcem zahrál dva zápasy jeden sem prohrál 3:0 (UT) a druhý 2:0...proč?protože je to ''pingpong passer'' jak víno...brečíš tu jak dostáváš góly jen hlavou tak sem si říkal že nebudu ♥♥♥♥♥ a nebudu centrovat...ani jednou sem za ty dva zápasy nenacentroval...ale ty?neuběhneš ani 10metrů a furt ping-pong.....nedivím se že proti tobě každý dává góly hlavou...protože jinak to proti ''pingpong-u' nejde...a jestli znáš pojem ''sweaty goals'' tak to je to o co se furt snažíš...běžet až k tyči a pak přecentrovat gólmana a dát to do prázdný...takže tu prosím přestaň brečet jak dostáváš góly hlavou...protože ty patříš mezi ''Abusers''...

čekal sem od tebe normální hru a né tohle.

zlatej rooney...ten hraje normálně...

Jezis to je pláče, protoze tu hru neumis no. Nevim proc bych mel bezet dal, kdyz mam volneho spoluhrace a ano snazim se dat goly do prazdne, protoze je to nejjistejsi zpusob. Navic nejsem blbej, abych se hnal s hracem proti trem a delal klicky kolem nich, kdyz to muzu dat jinemu volnemu hraci a pockat na dalsi. O tvem hernim stylu take nemluvim, hral si jenom na protiutoky a delal si pri nich klicky s hraci, kteri to v zivote umet nemuzou. Promin, ale pri jednom utoku pouzit 4x stejnou klicku, protoze se neda branit je taky uplne na nic.

Bohuzel se mi vubec nelibi styl hry LB+A a LB+Y, takze hraju takhle, navic kdyz ztratim, mam hrace ve predu. Ale tobe spis vadi, ze tvuj pohyb a to co udelas je citelne minutu dopredu, a proto si mi nedokazal dat ani gol, i kdyz si mel protiutoku do rozhozene obrany dost. Ja se snazim hrat normalne, ale to ti, co delaji miliony klicek s hracemi s hodnocenim 60 asi nepochopi. O tvem svinackem tymu v UT radsi ani nemluvim. :( Jezis no ty si me pobavil, tyhle miluju, prohraji, neuznaji nic, stezuji si a breci. Klasicky hrac Fify :D Ano, ja si stezuji na hlavicky, protoze je to vetsinou jediny zpusob, jak dostavam goly a taky asi nejslabsi clanek ve hre. :(

Gameplay FCB-Shity
U-Shity

Dekuji za ukazku meho herniho stylu, kdo nevi, tak takto vypada ping-pong styl. Viz video číslo 1, ti borci ho praktikuji porad, stejne jako udajne ja. Vzdy jsem si myslel, ze zakladem fotbalu je prihravku, ale podle jakuba je to nejspis sprint a solo s klickami. :D Navic ono hrat proti nekomu, kdo mel vecne 6 hracu na vapne jinak neslo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jezis to je pláče, protoze tu hru neumis no. Nevim proc bych mel bezet dal, kdyz mam volneho spoluhrace a ano snazim se dat goly do prazdne, protoze je to nejjistejsi zpusob. Navic nejsem blbej, abych se hnal s hracem proti trem a delal klicky kolem nich, kdyz to muzu dat jinemu volnemu hraci a pockat na dalsi. O tvem hernim stylu take nemluvim, hral si jenom na protiutoky a delal si pri nich klicky s hraci, kteri to v zivote umet nemuzou. Promin, ale pri jednom utoku pouzit 4x stejnou klicku, protoze se neda branit je taky uplne na nic.

Bohuzel se mi vubec nelibi styl hry LB+A a LB+Y, takze hraju takhle, navic kdyz ztratim, mam hrace ve predu. Ale tobe spis vadi, ze tvuj pohyb a to co udelas je citelne minutu dopredu, a proto si mi nedokazal dat ani gol, i kdyz si mel protiutoku do rozhozene obrany dost. Ja se snazim hrat normalne, ale to ti, co delaji miliony klicek s hracemi s hodnocenim 60 asi nepochopi. O tvem svinackem tymu v UT radsi ani nemluvim. :( Jezis no ty si me pobavil, tyhle miluju, prohraji, neuznaji nic, stezuji si a breci. Klasicky hrac Fify :D Ano, ja si stezuji na hlavicky, protoze je to vetsinou jediny zpusob, jak dostavam goly a taky asi nejslabsi clanek ve hre. :(

Dekuji za ukazku meho herniho stylu, kdo nevi, tak takto vypada ping-pong styl. Viz video číslo 1, ti borci ho praktikuji porad, stejne jako udajne ja. Vzdy jsem si myslel, ze zakladem fotbalu je prihravku, ale podle jakuba je to nejspis sprint a solo s klickami. :D Navic ono hrat proti nekomu, kdo mel vecne 6 hracu na vapne jinak neslo.

bud dneska kolem pul 8 na livku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevíte jaká tam bude ochrana pujde mi to i s flashem Lt+1.1??? diky za odpoved

ne nevíme ale na 1.1 to určitě nepůjde...protože to bude na 100% minimálně(a snad) wave 12...

BTW:

ta bergkampova otočka <3....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak uz jsou znami i achievementy:

Vypadaji zajimave, az snad jako by je ani nedelalo EA. Vypada, ze tam nejsou sra*ky typu vyhrat na vsech stadionech, s tymem z kazde ligy. Navic odehrat jenom 50 zapasu se svym Virtual Pro a hlavne zadnych 100 Head to Head zapasu. Vypada na jednoduchych 1000G, i kdyz jsou tam klasicke nahodne achievementy od EA. Navic jsou tam i acheivementy z UT. Sice otevrit 100 balicku bude peknej voser, ale lepsi nez 500 balicku ve Fife 10. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ajchy z UT budou ok až na 10 trofejí,turnaje skoro nehraju...většinou když jo a dostanu se od finále potkám nějakýho týpka 5-2-2-1 s rychlíma hráčema ve předu a to jde těžce...

jinak 100balíčků nebude tak hrozný když časem bude mtí člověk něco vyděláno a nějaký ty týmy (třeba 200000)tak nakoupí pár ''400'' bronzových=40 000 :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ajchy z UT budou ok až na 10 trofejí,turnaje skoro nehraju...většinou když jo a dostanu se od finále potkám nějakýho týpka 5-2-2-1 s rychlíma hráčema ve předu a to jde těžce...

jinak 100balíčků nebude tak hrozný když časem bude mtí člověk něco vyděláno a nějaký ty týmy (třeba 200000)tak nakoupí pár ''400'' bronzových=40 000 :)

jj, ale to jsou trochu vyhozene penize za ty obycejne balicky, nebo jedine ze zacatku hrat pouze s bronzovym tymem, a z tech balicku vytahas strasne moc kontraktu. Navic trofeje nemusis mit online, staci offline, a ty zakladni se budou dat vyhrat. Co by me nastvalo, kdyby ten achievement byl pouze za klasicke turnaje, ne za featured turnaje (takto to je v nhl 11). Ty nuzky mozna budou problem. :D S mym stestim na takoveto achievementy kazdopadne :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

. Co by me nastvalo, kdyby ten achievement byl pouze za klasicke turnaje, ne za featured turnaje (takto to je v nhl 11). Ty nuzky mozna budou problem. :D S mym stestim na takoveto achievementy kazdopadne :(

No já si neprohlídnul Achievmenty ke hře ... dohrál jsem v UT všechny turnaje za singleplayer (samosebou kromě těch sezóních) a čekal jsem Achiev a prd :D .. mě zklamalo, ale jsem rád že jsem je udělal, byl to takovej muj cíl za ten rok :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak já už ji hrál a musím uznat že pokrok tam je :) engine kontaktu má chyby(někdy příšerný) ale ve 13-ce to bude doladěné :)...a co se mi nelíbí je střelba i když sedne někomu s velkou bombou v noze tak se dost plouží ale gólman na to zareaguje jako na bombu ...kličky zůstali vesměs stejné animace  kliček jsou stejné ale díky pohybovým animacím vypadají lépe...a co mě naštvalo je že každá klička není roboticky stejná...vím zní to divně ale když člověk obehraje 2 hráče a na třetím udělá zidanovku tak že bálón se mu odrazí od paty...je to trošku divné...zvlášť bych to čekal u nějaké složitější kličky...jo a bergkampova otočka není bárná jako klička ale jako druh dribblingu ,povedla se mi jednou a mám za to že se dělá tak že když sem zády k obránci a dám to směrem k němu a držím LT tak to udělá...ale říkám povedla se mi jednou a náhodou :D:) jinak obránci jsou místy dosti zmatení...(i v H2H) když je zrovna neovládám tak se stane že se třeba vůbec nevrací...ale to bude možná taktikou...<br><br>no zkráceně...změny tam jsou,není to tak světoborné jak se EA tváří (logicky :d)...ale je to lepší než 11.<br><br><br>Kdyby jste něco chtěli vědět ptejte se,ale nevím jestli na to zrovna budu znát odpověd :D hrál jsem asi 10-15 zápasů...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu