Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

FIFA 12-Obecná diskuse


Rooney10

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

jakubgaluszka: to jsi takovej pitomec, že nerozumíš ironii? Galusku. Neboj tato diskuze ma neomezené množství stránek, takže se vejde na každého.

Tohle je topic o fifě svý mindráky si jdi léčit jinam. tečka už na tebe nebudu reagovat snad tě to spamování omrzí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ja jsem si dal normalne free kick (ted vecer uz nechci nic velkyho zacinat) a měl jsem u AJ komentare tyhle dva...to je fajn,tak uvidim kdo se mi bude vic zamlouvat.Ale víš co me teda fakt rozčílilo? ze když si das free kick,tak na konci menu nastavujes svoji vykonost,presnost ,chyby atd. a taky souperova tymu..Podobne jako to bylo v nhl 11,to je teda hovadina to bych vrazdil...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jsi měl stažený víc jak 7 giga za 2 minuty? Takže asi 60 mega za sekundu? Sem nikdy nic takovýho neviděl... (nezpochybňuju, jenom se divím). Jinak já jsem to nejdřív stahoval přes torrent, ale tam mi to asi po hodině a půl ukazovalo že to bude stažené za dva roky, tak jsem to stáhnul přes rapidshare a jeden part trval 10-15 min, takže v pohodě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zcela nestraně : Fifa... ja byl vždy fanda pes ale to je ted des bes... fifa nasadila latku vysoko

IGN – 9.5/10; Eurogamer – 9/10 ;CVG – 9.3/10; IncGamers – 9/10; OXM – 9/10; Metro – 9/10; VideoGamer – 9/10; Gamestar – 91/100

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj nedávno jsem si nechal flashnout xbox a včera jsem si stáhl Fifu 12, verze RROR. Rád bych si jí zahral online po xlive. Chci se zeptat hrozí mi něco? Nikdy jsem s flashnutym xboxem online nehrál. Taky se chci zeptat co mám udělat když mi vyskočí hláška na update xka? Mám totiž strach, že když update potvrdím flash mi přestane fungovat.

Mohl by mi prosim někdo poradit jak to vlastně v tomto směru funguje?

Děkuju

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj nedávno jsem si nechal flashnout xbox a včera jsem si stáhl Fifu 12, verze RROR. Rád bych si jí zahral online po xlive. Chci se zeptat hrozí mi něco? Nikdy jsem s flashnutym xboxem online nehrál. Taky se chci zeptat co mám udělat když mi vyskočí hláška na update xka? Mám totiž strach, že když update potvrdím flash mi přestane fungovat.

Mohl by mi prosim někdo poradit jak to vlastně v tomto směru funguje?

Děkuju

nehraj nikdy pred datem vydání a počkej až bude fifa v databazi abx a budes mit vsechno zeleny...jinak flash 1.91 a db 13599

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám asi tak dva roky starý flash a dashboard verzi 2.0.12625.0 a mám BAN. Chtěl bych ale rozjet fifu s wave 13 a chci se zeptat jestli je tady nějaká možnost jak to udělat, aniž bych si musel udělat nový flash mechaniky? Z toho co jsem pochytil, musím updatovat dashboard, ale když bych to udělal s mým flashem, tak bych o něj přišel. Nejde třeba updatovat dashboard pomocí flashky, abych o flash nepřišel? A nedá se třeba v počítači wave 13 snížit na nějaký nižší wave, který bych rozjel?(do wave 11 jsem to tak dělal). Nebo jde wave 13 opravdu a jedině spustit na flash 1.91 a není žádná jiná šance? Díky moc za rady :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu