Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

FIFA 12-Obecná diskuse


Rooney10

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

ne pouze reflash už to tu padlo několikrát...

onefootman

píšeš blbiny

před datem vydání můžeš hrát jak chceš a stačí 1.9 a vyšší

koukám že jsou vychcaný trial onlien pass je už je 2 dny...

no nevim,ale vždy platilo že hrát online před datem vydání je velkej risk...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zcela nestraně : Fifa... ja byl vždy fanda pes ale to je ted des bes... fifa nasadila latku vysoko

IGN – 9.5/10; Eurogamer – 9/10 ;CVG – 9.3/10; IncGamers – 9/10; OXM – 9/10; Metro – 9/10; VideoGamer – 9/10; Gamestar – 91/100

Tohle hodnocení na stejných serverech někdo posílal i na PES foru,taky měl 9/10.. Stáhnu i PES jak výjde a uvidím co bude lepší. Podle toho co tu píšete o fifě, tak pokud se pes polepší od minulého dílu,tak bych se přikláněl k pesku.Uvidíme jak výjde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

k čemu je ve FUT v sestavách Generations? Můžu za to hrát?

A ještě druhej dotaz. Mam koupeny stary xko slim, kde je save s goldem. Po dohodě s bývalým majtelem, tento účet nebudu používat po skončení goldu. Můžu si pak na svůj profil přetáhnout savy ze hry a budu moci pokračovat ve svym FUT na svém účtě?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak fifa12 mě nenadchla ani nezklamala dávám tomu 7/10 nejvíc mě vadí ten systém bránění a pohyb hráčů se mi zdá docela špatnej oproti 11 to je pokles co se mi líbí je ten MM

systém bránění?:Dale chápu ty máš radši ten který pochopí i roční dítě :) tohle tomu dává alespoŇ nějaký smysl

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

někomu se líbí tohle bránění někomu zase to starý já vím že jseš největší machr, všeznalec, všechno dáváš takže ti nedělá problém si na něco zvyknout, mě je upřímně buřt co tam je stačí si k tomu sednou a za hodinu to zmákne každý hráč ať už zkušenej nebo ne ale jen jsem napsal že mi mi líbí víc starý bránění co je na tom tak špatného?:roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si taky myslím, že to tactical defending je k ničemu. Odehrál jsem s tím 3 zápasy a všechny byly o tom, že jsem se většinu času díval jak si soupeř přihrává a jak se mu sem tam zachtělo, tak vystřelil a dal gól, protože sem ho prostě nebyl schopen nějak ubránit. Nepřipadá mi logické dál ztrácet čas s něčím, co my připadá jako nesmysl. Takže já to vypínám a budu hrát bez toho. Že to nejde pro online vypnout znamená, že asi nebudu hrát online. To je hnus velebnosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

naspal jsem že mi VADÍ ten novej styl bránění když to čtu zpátky žádný slovo o tom že to je blbost tam není nebylo by šptné si ty komentáře pořádně přečíst ale to je jedno každý to může chápat jinak což v tvém případě nesouhlas se vším co se ti nezdá...

když teď pařím anglickou verzi a získám pár trofejí potom co tam dám verzi s CZ budu to hrát znovu(novej/prázdnej soubor)?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

naspal jsem že mi VADÍ ten novej styl bránění když to čtu zpátky žádný slovo o tom že to je blbost tam není nebylo by šptné si ty komentáře pořádně přečíst ale to je jedno každý to může chápat jinak což v tvém případě nesouhlas se vším co se ti nezdá...

když teď pařím anglickou verzi a získám pár trofejí potom co tam dám verzi s CZ budu to hrát znovu(novej/prázdnej soubor)?

On si totiž vždy přečte jen první slovo..zbytek si domyslí..a pak jen reje a rejpá jak kdyby spolknul celou moudrost světa.... Jakubgaluszka - puberta je sviňa vidˇ? :cheesygrin::cheesygrin::cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu