Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

FIFA 12-Obecná diskuse


Rooney10

Recommended Posts

Ma tam F.Torres dlouhy nebo kratky vlasy a jaky face tam ma Josh Mceahran(nevim jak se píše) a Meireles a Mata maj je realny??? diky ja si zahraju az zejtra pac zejtra jedu na preflesh pac mam lt +1.1

torres ma dlouhy, mata a meireles nemaji realne tvari, mceachrana nevim... 8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

mceachran má realnou tvář jen v profilu/kartách ale ve hře má úplně jinou tvář to samé se mi zdá i s meirelesem. Zápasy na profesionála už jsou těžcí hlavně nepřítel dělá triky a podobné parádičky některé hráče jsou opravdu těžko zastavitelné :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty vole, co je za srač*u ten fitness. Odehral jsem 2 zapasy se zaloznim tymem offline s hraci z hlavniho tymu na stridacce a v rezerve a nikdo z nich si neodpocinul? Krome toho, vyhledavani zapasu dela stejnej bordel jako minuly rok.

Ale aspon, ze ten dabing je trochu zlepsenej. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty vole, co je za srač*u ten fitness. Odehral jsem 2 zapasy se zaloznim tymem offline s hraci z hlavniho tymu na stridacce a v rezerve a nikdo z nich si neodpocinul? Krome toho, vyhledavani zapasu dela stejnej bordel jako minuly rok.

Ale aspon, ze ten dabing je trochu zlepsenej. :D

Že jo?!to je neskutečná sračka... hráči i když je tam mám 3+ zápasu na lávce furt stejný fitness...už mě to začíná ♥♥♥♥...snad to ea neudělalo tak že budou potřeba karty to by byl nesmysl...a jestli to je bug tak máme po FUT do patche...

Krabbio

V ŽIVOTĚ SEM NEBYL NA STRÁNKÁCH PSA takže nevím co plácáš

ten konec si vtipnější vymyslet nemohl :D:...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

H2H jsem ještě nehrál...ale nepřijde mi to nějak těžký 9-0-2 a to se z těch devíti 4 odpojili

ale nemá to cenu hrát protože fitness se neregeneruje a platit každých pár zápasů 2-3 litry za fitness je an ♥♥♥♥♥

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

VYŘEŠENO :

Letos musíte mít v týmu alespoŇ jednoho Fitness coach-e já jich koupil pět =10% a hráč s 84 měl po zápase 99

Ty máš tu FIFU pálenou ne? Máš koupený Gold účet a hraješ vpohodě online? A co ten účet a body co má Microsoft poslat...je to vnedohlednu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

lidi co se tyce autosave...kde se to nastavuje??? Kdyz hraju manager mode,tak se me to po zapase neulozi automaticky do vytvorenyho souboru jako u 11,ale po kazdym zapase se me udela novej soubor CAREER MODE AUTOSAVE- MANAGER PROGRESS 1, 2, 3,......atd. nevite co s tim,aby me to tohle nedelalo a ukaladalo se me to tam kam potrebuju???? DIKYYYY

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu