Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

FIFA 12-Obecná diskuse


Rooney10

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

Chtěl jsem si udělat LdB tým...ale momentálně je těch hráčů ještě málo(v evropě ještě hra ofiko nevyšla=méně hráčů)

takže počkám cca do pátku a zatím jsem se rozhodl udělat hroznou věc...''pace team'' :D

http://www.ea.com/uk/football/fifa-ultimate-team/show-off#gizKs7fSbbwIc

na formace nehledím tohle je jen na zabití času :D:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no mně se stala zajímavá věc, rozjel sem manažerský mód, odehrál sem deset zápasů, uložil, vypl. Za hodinu jsem zapl xbox, otevřel sem man. mód, tak když sem chtěl najet do soupisky, xbox se sekl, ukazoval mi místo záložníka brankáře, tak si řikam chyba, skusim hrát zápas a ve hře mi chyběl pato, když sem ho vystřídal, xbox se opět sekl. Tak musím začít od znovu, asi se stala chyba v ukládání. Hledal sem jednoho hráče v sestavách v základním menu a všichni hráči měli jiné jméno. No teda poprvé v životě si koupím originálku a vyhodí to takovou chybu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyz zapnu hru tak se mi automaticky nabídne jestli chci autosave nebo ne :bash:
me ne....to je divny :( a to doslo i tak daleko,ze jsem vymazal vsehno ulozeny a rozjel fifu uplne od nuly,jestli jsem nekde neco neprehlidl,kde by se me to ptalo a nikde nic..:( nejak to ale jit musi..pochybuju ze by udelali takovou vec a kdyz v nhl jde vypnout autosave,tak je divny aby nesel i tadyk...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co to meleš?:D...letos je to naopak dost stejné.

Ale chápu když si ten zápas prohrál že si naštvanej..dej tomu šanci :)

ALE CO UŽ MĚ FAKT VYTÁČÍ

je tek ♥♥♥♥♥skej engine...hráči se mi sráží neumí se uhnout...půlka faulu po odkopnutým balónu se nepíská...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak není to furt...ty faily jsou od X lidí za x dnů...

spíš je problém že když už se něco stane ani ne bug ale prostě srážka...tak se to stane v nejblbější dobu :/...du 2 vs 1 a křižuju a ten můj spoluhráč najednou otočí zpátky=srážka :/...

ale stalo se mi to dvakrát v cca 25 zápasech...jednou (posledně) sem kvůli tomu prohrál jinak cajk :)...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

lidi už jsem rozbil ovladač poradte mi nejde mi vubec branit to nove stinovani je težce na♥♥♥♥♥ a tackle Xkem je taky celkem na ♥♥♥♥♥ furt si me prohazujou a padaji atd a taky me serou ty přihravky že si to vybira hrače podle razance a ne jakym směrem přihravam...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kde je zapnu prosimte ? a jak braniš v tom novy braneni stinenim jsem moc daleko od hrače a xkem me vždy prohodi:( jo a oni z každe šanci daji gol ..

já se s tím taky peru, ale bráním zónově a snažím se běhat zpátky skoro s každým hráčem, uprav si ovládání a vypni automatické přepínání hráčů

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj asi nas bude vice kdo se s tim pere no ja se se snažim je co nejdřive napadat ale často zasekavaji a to jsem uplne v pasti bez sprintu je zase nedobehnu..... ja v tom nastaveni to nemužu najit našel jsem přesnost střel atd na upraveni ale ne přepiani hraču ani přihravky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tahle hra je neco strasnyho, ty vole. Ted jsem malem prohral, protoze tahle hra je jeste horsi nez minuly rok. Absolutne nechapu, bezim sam na brankare, obiham ho, on me zkosi obouma nohama a nic se nepiska, souper ihned z protiutoku v 90. minute vyrovna na 4-4 po tecovanem centru. Nastesti jsem dal gol ihned po rozehravce a vyhral. Ale ten rozhodci a to nadrzovani souperum me uz dohani k silenctvi.

Navic zmacknu doprava a hra nahraje uplne jinam, navic je tu stejne ♥♥♥♥♥ni pohyb AI hracu pri braneni. Nechapu proc kdyz souper da LB+Y, hrac zastavi ve sprintu zpet a necha souperi uz nedobehnutelny naskok.

Jeste dam UT par sanci, ale jestli to tahle bude pokracovat, tak se na to taky vyse*u. :D

Jinak tu je muj tym: http://www.ea.com/uk/football/fifa-ultimate-team/show-off#c1HUzwkfbbxsb

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

souhlasim s přihravkamy ty jsou tak na pi..... celkove jednou daš na dalku že to pdržiš a leti to do ♥♥♥♥ pak daš na kratkou malo a zase to ani obrance chytne hrudi... a o smerovani ani nemluvim, doufam že si na to zvyknu no a pravda pc da z každe šance gol aspon na profika nechcu videt world class a legendary...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak s razanci nahravky nemam problem, spis mam problem se smerem, mam prihravky na manualni, ale ta hra si stale prihrava kam chce. Mam dva hrace u sebe, jednoho na sipku nahoru, druheho doprava, zmacknu nahoru, on nahraje doprava.

Ale presne jak rika Rooney10, FUT je opet jina hra, naprosto zkorumpovana. Rozhodci piska vzdy jen na jednu stranu, vetsinu casu se jeden z hracu nemuze dostat ani ze sve pulky, protoze souperi tak napadaji, ze neni kam nahrat, kdyz uz je kam, hra to umyslne zkazi. :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nejvetsiborec říkal si že fifu12 nebudeš hrát teď tady budem zase číst od tebe jak je ta hra blbá...

jinak to bránění je docela zábava na semáči třeba zápas s manchesterem jsem dostal od rooneyho 6 golu :D co mě nejvíc vadí je to ukládání zdá se mi to nebo tam není možnost automatického vypnutí mám tam asi 4 soubory (na h****). taky se mi hráči v MM dost často zranějí na treninku nebo na hřišti třeba na 5 měsíců což je divné stává se vám to?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu