Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

FIFA 12-Obecná diskuse


Rooney10

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

Pokrok tu ale je, dnes jsem hral proti borci, ktery mel Eto'a a Bosak uz nerika Eto'o strili. Jinak Podolski je anglicky kanonyr. A vrazedna hlaska, kdyz jsem hral Man Utd - Barca, bylo: Míro, co se ti vybavi, kdyz se rekne Arsenal. :D

Jinak klasicke hlasky jako, uz vedou o dva goly (je to 4-0), nebo za stavu 7-0 dostanu gol, a Bosak: A máme tu kontaktní gól. Nebo vedu o poločase 2-0, dam po polocase na 3-0, souper snizi a Bosak: A je vyrovnano. :D Nebo za stavu 2-0 ve 30. minute: A je rozhodnuto.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokrok tu ale je, dnes jsem hral proti borci, ktery mel Eto'a a Bosak uz nerika Eto'o strili. Jinak Podolski je anglicky kanonyr. A vrazedna hlaska, kdyz jsem hral Man Utd - Barca, bylo: Míro, co se ti vybavi, kdyz se rekne Arsenal. :D
co je pane, kluby nechceme hrat porad ? :D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jaj, ty si mi asi psal, co? Ja kdyz hraju, tak mam vyple upozorneni, protoze pak nevidim na radar (EA stale nenapadlo to dat nekam jinak). Jinak ja jsem byl predtim na navsteve u mamy, ted jsem doma a strasne casto mi pada bezduvodne router :( Takze nechci moc riskovat, ze to padne. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj psal jsem ti vice zprav a zadna reakce :)

to se nam prave stalo, daly jsme dva zapasy a spadly nam oba, hrozne to lagovalo a u jednoho zapocitalo prohru :( tak jsme toho radeji nechaly, nevim co s tim dneska maji ale nezkusime do 5 minuty jestli to nebude padat ? :D koukam ze jeste nespis :)

vidim te porad offline, to je na ...... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to se nam prave stalo, daly jsme dva zapasy a spadli nam oba, hrozne to lagovalo a u jednoho zapocitalo prohru :( tak jsme toho radeji nechaly, nevim co s tim dneska maji ale nezkusime do 5 minuty jestli to nebude padat ? :D koukam ze jeste nespis :)

edit: ty jako stihas koukat na radar ? jak jako ? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Každej kdo si stěžuje jak je fifa 12 špatná ji neumí hrát,neberte to jako urážku ale nadávat na hru protože ji neumim je divný...

ROMIK

potvrdil jsem tě a už mám hotové všechny úkoly v aréně (krom gólmanských) zatím ho mám vytvořeného jako CAM

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mam dotaz, v FUT, v nabídce klub -> prohledat klub, a když zadám ve výběru realizační tým, tak tam mám trenéry kondice, brankářů a pod. ale nejdou mi použít nevíte proč? můžu je akorát prodat. třeba trenéra brankářů nemam žádnýho, tak bych jedno použil

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cus mel bych dotaz. Nevite nekdo jak zmenit hrace v menu na pozadi? a kdyz se hra nacita? sem si dal karieru za trenera a za hrace, tak jsem si ho musel vytvorit, a od ty doby to tam takhle mam, kdyz jsem ty data smazal jako tu ulozenou karieru, tak toho hrace tam stejnak mam ... :( :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rozhodl jsem se, že si kopím gold, jelikož je akce 3 měsíce za 249 kč. Kupoval jsem to hlavně kvůli fify 12 a FUT a to si ještě musím koupit ten online pass nebo co? FUT mě nadchnul a zatím to hraju s nějakým 2denním trialem. Další peníze se mi do toho dávat nechtějí, zvlášť protože to nehraju nějak často, ale asi budu muset že?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Online pass je potřeba pokud chceš hrát online...a věř mi UT nemá cenu hrát offline+kupvoat gold aby si pak hrál offline UT je trošku :D

to davali pul rocni predplatne na xzone k predobjednávkam ten kod ze? ja ho tam zadal a nic zm.rdi, poprvý kdyz sem ho tam dal neco se mi tam napsalo jako ze dobry , no a furt to po me chtelo online pass, kdyz sem ho tam dal znova, tak to logicky neslo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to davali pul rocni predplatne na xzone k predobjednávkam ten kod ze? ja ho tam zadal a nic zm.rdi, poprvý kdyz sem ho tam dal neco se mi tam napsalo jako ze dobry , no a furt to po me chtelo online pass, kdyz sem ho tam dal znova, tak to logicky neslo.

:lol: davali gold balicky do UT mistře ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cus mel bych dotaz. Nevite nekdo jak zmenit hrace v menu na pozadi? a kdyz se hra nacita? sem si dal karieru za trenera a za hrace, tak jsem si ho musel vytvorit, a od ty doby to tam takhle mam, kdyz jsem ty data smazal jako tu ulozenou karieru, tak toho hrace tam stejnak mam ... :( :(
v Nastavení hřiště si můžeš vybrat Hráče, Brankáře i Stadion ;)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu